Gönderen Konu: 11'inden 26'sına kadar İzmir'deyim-Bir mini buluşmaya ne dersiniz?  (Okunma sayısı 13976 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Resim gençliğimden (42 yaşımdayken)
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • 15 kere teşekkür etti
  • 84 kere teşekkür edildi
patlıcan dediğimde ondan az ilerde o yol üstünde, eski mandalin bahçelerinden birini cafe yapmışlar, idare eder yeterlilikte bir oto parkıda var, arada kaldığı için keşfedilmemiş bir yer, o yüzden ipini koparan gelemiyor, çok renkli bir müşteri kitlesi var, özellikle keklik avı için mükemmel bir alan

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • pahalı zevklerim var, benzin gibi
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A-
  • 10 kere teşekkür edildi
patlıcan dediğimde ondan az ilerde o yol üstünde, eski mandalin bahçelerinden birini cafe yapmışlar, idare eder yeterlilikte bir oto parkıda var, arada kaldığı için keşfedilmemiş bir yer, o yüzden ipini koparan gelemiyor, çok renkli bir müşteri kitlesi var, özellikle keklik avı için mükemmel bir alan
ben melekle gelirim diye düşünüyordum :) ama keklik avı söz konusu ise tek gelirim abi :) eski bahçelerden cafe yapmak çok moda oldu bu senelerde ya..bir tane de otoban altındaki yolda tam narlıdere kavşağına denk gelen yerde açıldı öyle bir yer, çamaltı gibi bir adı vardı, ama orası da yazlık mekan, mangal için falan bir yer..o zaman kemal abi yolun o tarafa düşerse eğer çifte kumrulara da patlıcana da bir bakıver, hangisi hoşuna giderse ona gideriz ;)
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 15 kere teşekkür etti
yanlız gel daha iyi belki; kafayı falan çekersek....

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
tamamdır abi mesaj alınmıştır ;)
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
Patlıcan'a uzun zaman önce ben birkereye mahsus gitmiştim kış zamanı içeride soba falnda oluyodu ama nargile içeride nasıl olur dışarıya yer yapılmışmıdır bilmiyorum sigara yasağı malum. Ama sayıda da olsa buluşma güzzel olacaktır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
Patlıcan'a uzun zaman önce ben birkereye mahsus gitmiştim kış zamanı içeride soba falnda oluyodu ama nargile içeride nasıl olur dışarıya yer yapılmışmıdır bilmiyorum sigara yasağı malum. Ama sayıda da olsa buluşma güzzel olacaktır.
izmirde durum nedir hiç bilemiyorum ama ankara bilkentte kapalı mekanlarda gayet nargile içiliyor ..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
İzmir'de kapalı alanlarda sigara yasağına benim gördüğüm kadarıyla itinalı şekilde uyuluyor. Tabi müşteri kaybetmemek uğruna çözüm üretenlerde oluyo. Fakat gideceğimiz yer neresi olur ve bu şartlar nasıl etkili olur bilemiyorum

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Site Başçavuşu
  • Model Yılı: -
  • 46 kere teşekkür edildi
Biri bir tarih söyleyebilir mi! Gidilecek yer buluştuktan sonra kararlaştırılır... İzmir'deki arkadaşlar aluuuuuuuuuu!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 15 kere teşekkür etti
agoradaki açık kafeler ilginç , güzel, değişik sobalarla ısıtılıyor, mesela mandolin kafede alev alev meşale gibi yanan sobalar var

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 15 kere teşekkür etti
agoradaki açık kafeler ilginç , güzel, değişik sobalarla ısıtılıyor, mesela mandolin kafede alev alev meşale gibi yanan sobalar var
Biri bir tarih söyleyebilir mi! Gidilecek yer buluştuktan sonra kararlaştırılır... İzmir'deki arkadaşlar aluuuuuuuuuu!
Hafta sonu işin varmı Dağhan, işin yoksa akşam bize gel bi balık-rakı muhabbeti yapalım, hafta içide olabilir

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Site Başçavuşu
Kemal Abi ne desem yalan olur. Gelirim derim, kurs bastırır gelemem. Söz vermeyeyim ama aklımda olacak. Teorik derslere geçiyoruz ve durum fena! Bazı günler akşam 9 'a kadar ders... :( Zaten bu gidişle ben sana geleceğim, İzmir buluşması diye başlık açar fotoğraflarımızı koyacağız... Bir yer ve zaman söylesin...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: ---
türkayım beni unutmayın geçen seneden sözüm vardı zaten biliyorsun(:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
e takip et abi konuyu, gel takıl işte ;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 15 kere teşekkür etti
Kemal Abi ne desem yalan olur. Gelirim derim, kurs bastırır gelemem. Söz vermeyeyim ama aklımda olacak. Teorik derslere geçiyoruz ve durum fena! Bazı günler akşam 9 'a kadar ders... :( Zaten bu gidişle ben sana geleceğim, İzmir buluşması diye başlık açar fotoğraflarımızı koyacağız... Bir yer ve zaman söylesin...

Ya benim dediğim buluşma dışı bi muhabbet olsun; her hangi bi şekilde boşluk bulursan ara beni, balığı hazırlamam  en fazla 1- 1.5 saatimi alır, benim ev müsait, birazda laflamış oluruz, sadece yarın yokum manisadayım, onun dışında genellikle evdeyim

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Site Başçavuşu
Arkadaşlar, gelmek isteyen telefonunu bana özel mesaj ile atsın. Zakir dışında telefonunu veren olmadı. Giderayak haberleşir ona göre telefonla herkesin buluşacağı bir tarih ve saat belirleriz...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
Dağhan Baştuğ arkaşımızla görüştük 22 Kasım 2009 yani bugün saat 19:30'da Bornova'da buluşmaya karar verdik.
Aramıza katılmak isteyen arkadaşlarıda bekleriz. Oturulabilinecek yeri de buluşma anında kararlaştıracağız.
Konuyu görüp gelmek isteyen arkadaşlar telefonla ulaşarak aramıza katılabilirler.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
şu anda okudum anca konuyu, şu anda çıksam (19.12) 30 dakikamı alsa yol (güzelbahçeden gelcem) yine zor..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Site Başçavuşu
Perşembeye bekliyoruz hepinizi! Kemal Abi tamam, ben ve Zakir de tamam. Saat 19 gibi görüşmek üzere. Kendinizi ona hazırlayın! 26'sında görüşmek üzere...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
ben de tamamım hatta süper oldu 26sında olması :) bomboş olcam gibi

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 15 kere teşekkür etti
perşembe uygun