Gönderen Konu: Cam Filmi Konusu  (Okunma sayısı 127819 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '12
  • Kilometre: 93000
  • Kan Grubu: ---
  • 406 kere teşekkür etti
  • 213 kere teşekkür edildi
Ynt: Cam Filmi Konusu
« Yanıtla #900 : Mart 11, 2019, 15:55:30 »
Herkese merhaba,

Yeni almış olduğum Corolla Advance aracımın arka camları renkli. Kötü görünmemesi için ön yan camlara film çektirmeye karar verdim. Ancak arka camlarla birebir aynı renk tonunda hangi filmi çektireceğimi bilmiyorum. Marka, renk ve ton tavsiyesi alabilir miyim?
valla Toyota yı alırken çok hafif yeşile kaçan en düşük numara yaptırmıştım film,sonra bu aracı başka araç ile Lumar`a götürdüm,aynısını yaptırmak istiyorum dedi.tamam şu renk şu numara dedi.sonuç hüsran :)

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #900 : Mart 11, 2019, 15:55:30 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Model Yılı: '18
  • Kilometre: 11150
  • Kan Grubu: A+
  • 1 kere teşekkür etti
  • 25 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #901 : Nisan 17, 2019, 12:02:03 »
Touch paket corollaya 2 numara cam filmi yaptırmak istiyorum fakat her kafadan ayrı ses çıkıyor yasak olup olmaması konusunda. Toyota Kale Keşan 450₺ çekti winplus cam filmine. Bu cam filmini ilk defa duyuyorum iyi midir?. Sanayide bir tanıdık LLumar a 400₺ çekti. Ama insan serviste yaptırmak istiyor haliyle güven açısından. Birde residansa zarar gelmesinden çok korkuyorum. 2 numara filmle çevirmede sıkıntı yaşar mıyım? Kimi polislerin bıçakla çizip söküp attığını duydum. Eğer arka camdaki filmi cart diye sökmeye çalışırsa residans banko zarar görecek. Eğer söktürmek zorunda kalırsam arka cam ve arka yanlar durabilir mi acaba? Birde bu filmin tonu nasıldır acaba dışarsını kahverengi mi gösteriyor yoksa siyah mı? Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Model Yılı: '13
  • Kilometre: 82000
  • Kan Grubu: 0+
  • 110 kere teşekkür etti
  • 59 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #902 : Nisan 17, 2019, 19:03:53 »
Touch paket corollaya 2 numara cam filmi yaptırmak istiyorum fakat her kafadan ayrı ses çıkıyor yasak olup olmaması konusunda. Toyota Kale Keşan 450₺ çekti winplus cam filmine. Bu cam filmini ilk defa duyuyorum iyi midir?. Sanayide bir tanıdık LLumar a 400₺ çekti. Ama insan serviste yaptırmak istiyor haliyle güven açısından. Birde residansa zarar gelmesinden çok korkuyorum. 2 numara filmle çevirmede sıkıntı yaşar mıyım? Kimi polislerin bıçakla çizip söküp attığını duydum. Eğer arka camdaki filmi cart diye sökmeye çalışırsa residans banko zarar görecek. Eğer söktürmek zorunda kalırsam arka cam ve arka yanlar durabilir mi acaba? Birde bu filmin tonu nasıldır acaba dışarsını kahverengi mi gösteriyor yoksa siyah mı? Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum
Cam filmi her şekilde yasak. Şuan için verilen talimat doğrultusunda polis işlem yapmıyor. Ancak önümüzde seçim yok ve ileride işlem yapmayacağı anlamına gelmez.

Arka cam ve arka yan camlara yaptırın içerisi göründüğü müddetçe pek sıkıntı çıkarmazlar. Polis uygulamasına girerseniz de iç aydınlatmayı açın hatta arka camları indirin. Polis söktürme konusunda birşey derse çizdirmeyin işlemi yapsın 7 gün içerisinde siz söktürüp tespite gidersiniz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • Kan Grubu: A+
  • 145 kere teşekkür etti
  • 910 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #903 : Nisan 17, 2019, 20:49:04 »
cam filmi Erhan beyin dediği gibi herzaman yasaktır aslında içerisi görünmeyen her araç şüphe teşkil etmektedir ve kontroller esnasında kolluk kuvvetlerinin işini zorlaştırmakta bazı zamanlar öyle filmlere denk geliyorum içerisi resmen zindan gibi hatta ön cama bile film çekenler mevcut en etkili fenerle bile aracın içi gözükmüyor,ne taşıyor noluyor diye insan şüpheye düşüyor size tavsiyem cam filmi yerine bod perde alın kendi aracımda özel dikme perde kullanıyorum ve çok memnunum hemde araca ayrı bir hava katıyor.
Ürün fotoğrafı ekledim
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dinozor
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 17650
  • 45 kere teşekkür etti
  • 606 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #904 : Nisan 17, 2019, 20:51:54 »
Arka cama kesinlikle hiç bir şey yaptırmayın,bu işler hiç belli olmuyor,sökülürken rezistanslar zarar görüyor ve onarımı çok sıkıntılı,sadece arka camlara en açık  olandan yaptırın.En iyisi sağlıklısı perde ,hem de cezası yok.
Tokay Ceritoğlu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
    • XenForo Destek Forumu
  • Model Yılı: '15
  • Kilometre: 58879
  • 604 kere teşekkür etti
  • 417 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #905 : Nisan 17, 2019, 21:20:58 »
Merhaba bu tür işleri yetkili servisler de yaptırmanızı tavsiye etmem. Hiç güzel işçilikleri olmuyor ayrıca kalitesiz malzeme kullanılıyor üstelik çok pahalı sanayide de her LLumar diyene inanmayın   LLumar orjinal fiyatı 700 800 tl civarı zaten o sanayici arkadaşınızın çektiği fiyattan belli Ürünün kutusunda ve film sarılı rulonun içinde filmin markası ve modeli  olduğuna dikkat edin ve kutu ile rulo içindeki kodu karşılaştırın. Ve filmin üzerine flaş tutun her yerinde LLumar yazması gerekiyor belirli kısımlarda

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Model Yılı: '07
  • Kilometre: 63000
  • Kan Grubu: ---
  • 189 kere teşekkür etti
  • 135 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #906 : Nisan 17, 2019, 21:50:43 »
ben llumar atr 50 (en açık ton) yaptırdım. çok siyah değil. dışarıdan içerisi rahat görülüyor. ancak güneş yakıcılığı yönünden çok rahatım.
E 12 corolla2007
Xp9 yaris2. 2007

Etiketler: