Gönderen Konu: Honda City  (Okunma sayısı 199 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Dört Dörtlük Şehir (44) MALATYALI
  • Araç: C-HR
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 33000
  • Kan Grubu: 0+
  • 117 kere teşekkür etti
  • 184 kere teşekkür edildi
Honda City
« : Ekim 18, 2020, 13:38:22 »
Şu Japonları ve Honda'yı anlamak mümkün değil Türkiye'de satılmayacağı aşikar olan Accord yerine(Accord kötü araba olduğu için değil, 2.0 motordan dolayı) City'i getirseydiniz satış rekorları kırardınız. Şu güzelliğe bakar mısınız?

Toyota Club Türkiye

Honda City
« : Ekim 18, 2020, 13:38:22 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '13
  • Kilometre: 103000
  • Kan Grubu: 0+
  • 144 kere teşekkür etti
  • 102 kere teşekkür edildi
Ynt: Honda City
« Yanıtla #1 : Ekim 18, 2020, 17:23:06 »
Pazar payı, fiyat politikası değerlendirilir ve aracın satıp satmayacağına göre ülke pazarına giriş yapar. Accord D segmentinde ve rakipleri karşısında bir alternatif yaratıp f/p olarak iyi satış yakalayabilir. Civic alan şahıs accord almaz. Ancak passat, E serisi alan şahsı fiyat politikası ile çekebilir. City modelinin rakiplerine göre fiyat uygun olmayacaksa ve yeterli satış yakalamayacaksa getirmeyebilir. Bununla birlikte ilk etapta amerika ve ab pazarına sunulan araç sonrasında ülkemizde de satışa sunulabilir. Tabi birde yüksek ötv nedeniyle fiyatı yükselen civic müşterisinin aklını çelmemek için önceliği civic modeline vermiş olabilirler.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • Kan Grubu: A+
  • 239 kere teşekkür etti
  • 1258 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Ekim 18, 2020, 19:47:26 »
Honda City önceki kasada kötü bir ün yaptı ve doğru düzgün satılmada hâlâ'da pek tutulmuyor o yüzden olsa gerek gelmemiştir,
Ama bu kasa Civic'ten daha güzel olmuş en azından Civic kadar abartılı çizgileri yok abartılı bir kasası yok kasa çok güzel görünüyor.
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: C-HR
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 27000
  • Kan Grubu: AB+
  • 120 kere teşekkür etti
  • 324 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Ekim 19, 2020, 09:30:56 »
Honda city'nin yeri bende farklıdır  :) Bundan 8 sene önce fiyatları görece uygun olduğu için honda city bakıyordum. Ancak temiz araba bulamadım, Bulamadığım gibi bir kaç çakal-dolandırıcı satıcı da beni kandırmaya çalışınca araba almaktan iyice soğumuştum. Sonra hiç bakmadığım bir araç olmasına rağmen temiz bulunca hiç aklımda yokken auris sahibi oldum :D Böylelikle toyota ve toyotaclubtr maceram başlamış oldu  :alkis:
2017 C-HR Hybrid Diamond
2012 Auris Comfort Extra D-4D M/M (satıldı)
2010 Mercedes C180 (satıldı )
2008 Auris 1.6 Elegant M/M ( satıldı )

Etiketler: