Gönderen Konu: 1.33 corolla Atiker Grand uyumu  (Okunma sayısı 136 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '14
  • Kan Grubu: ---
1.33 corolla Atiker Grand uyumu
« : Eylül 16, 2020, 16:33:12 »
Merhabalar, 1.33 corolla aracına GRAND model tüp taktıran arkadaşlar var mı acaba? Bizlerle görüşlerini tecrübelerini paylaşabilirler mi?
Arabayı araç adı altında kullanmayı seven biriyim. Fakat toyotayla birlikte bu özelliğimden vazgeçip arabaya değer vermeye başladım.

Toyota Club Türkiye

1.33 corolla Atiker Grand uyumu
« : Eylül 16, 2020, 16:33:12 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Model Yılı: '18
  • Kilometre: 17000
  • Kan Grubu: A+
  • 44 kere teşekkür etti
  • 87 kere teşekkür edildi
Ynt: 1.33 corolla Atiker Grand uyumu
« Yanıtla #1 : Eylül 16, 2020, 18:16:36 »
Merhabalar, 1.33 corolla aracına GRAND model tüp taktıran arkadaşlar var mı acaba? Bizlerle görüşlerini tecrübelerini paylaşabilirler mi?
1.6 var bende grand kitten çok memnunum, ayarlarla ilgili aklınıza takılan bir durum varsa yardımcı olabilirim

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #2 : Eylül 16, 2020, 20:58:43 »
Bende henüz aracıma taktırmadım 2 hafta içinde taktırıcam, araştırmalarında dün ilk defa grand da da yağla a sistem olduğunu söylediler. Gerek ayarlarda gerekse sorun olarak bişey yaşatmıyıx? Yakıt tasarrufu nasıl izlenimlerini nedir acaba?
Arabayı araç adı altında kullanmayı seven biriyim. Fakat toyotayla birlikte bu özelliğimden vazgeçip arabaya değer vermeye başladım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Model Yılı: '18
  • Kilometre: 17000
  • 44 kere teşekkür etti
  • 87 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Eylül 16, 2020, 21:11:29 »
Bende henüz aracıma taktırmadım 2 hafta içinde taktırıcam, araştırmalarında dün ilk defa grand da da yağla a sistem olduğunu söylediler. Gerek ayarlarda gerekse sorun olarak bişey yaşatmıyıx? Yakıt tasarrufu nasıl izlenimlerini nedir acaba?
yağlama sistemi gereksiz bir sistemdir, size kalmış ister taktırın ister taktırmayın, ben memnunum ama bu memnuniyetimde ayarlarımın iyi olması etkili, bu yüzden "yolda ayar yapan işin ehli bir bir ustaya montaj yaptırmanız gerekir bununla ilgili lpg tavsiyeleri önerileri başlığında ayrıntılı yazım var okumanızı tavsiye ederim

Çevrimiçi (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • 220 kere teşekkür etti
  • 1198 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Eylül 16, 2020, 21:33:30 »
Hüsnü bey ile aynı fikirdeyim yağlama sistemi çok gerekli değil,
Fiyat/performans açısından kafanıza yatan Atiker veya AKL ürünkerinden birini taktırın keyfinize bakın,kitten ziyade önemli olan usta tecrübesidir,iyi bir usta en kötü kiti bile sorunsuz çalıştırır,
Aynı zamanda montaj sonrasında bakım maliyeti de önem arz etmektedir mesale bir Atiker kit filtre olarak hortum arası filtre kullanır ve değişimi çok basittir aynı zamanda nette çok ucuzdur illaki servis zorunluluğu istemez normalde LPG servisleri 7500 ile 10000 km arasında değişim isterler siz kendiniz alıp her 5 binde bir değiştirip tertemiz sistemle aracı kullanmış olursunuz değişimi çok basit 2 kelepçe sök tak şeklinde.
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #5 : Eylül 16, 2020, 23:08:05 »
Yol ayarını yılda bir defa mı yaptırıyoruz

Çevrimiçi (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • 220 kere teşekkür etti
  • 1198 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Eylül 16, 2020, 23:11:37 »
Yol ayarını yılda bir defa mı yaptırıyoruz
İlk takıldıktan sonra ayar yapılırsa herhangi bir sorun olmadıkça gerek olmaz ama kontrol etmekte fayda vardır.
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Etiketler: