Gönderen Konu: Sol arka cam çalışmıyor  (Okunma sayısı 639 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Model Yılı: '11
  • Kilometre: 143000
  • Kan Grubu: A+
  • 7 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
Sol arka cam çalışmıyor
« : Temmuz 25, 2020, 13:44:25 »
Merhaba sevgili dostlar. 2011 auris aracımın sol arka camı çalışmıyor. Ara sıra açılıyor. Açılınca kontağı kapatıp yarım saat sonra ancak camı kapatabiliyorum. Sağ arka cam anahtarını da yer değiştim yine çalışmıyor. Ön şoför tarafında tuşlarda ışık yanıyor ama bozuk olan sol arkada tuşu değişmeme rağmen ışık yanmıyor. Araçta 2 sene önce servis geri çağırmadan tuş takımı değişmiş. Yardımlarınızı bekliyorum.

Toyota Club Türkiye

Sol arka cam çalışmıyor
« : Temmuz 25, 2020, 13:44:25 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • Kan Grubu: A+
  • 200 kere teşekkür etti
  • 1120 kere teşekkür edildi
Ynt: Sol arka cam çalışmıyor
« Yanıtla #1 : Temmuz 25, 2020, 23:23:23 »
Merhaba sevgili dostlar. 2011 auris aracımın sol arka camı çalışmıyor. Ara sıra açılıyor. Açılınca kontağı kapatıp yarım saat sonra ancak camı kapatabiliyorum. Sağ arka cam anahtarını da yer değiştim yine çalışmıyor. Ön şoför tarafında tuşlarda ışık yanıyor ama bozuk olan sol arkada tuşu değişmeme rağmen ışık yanmıyor. Araçta 2 sene önce servis geri çağırmadan tuş takımı değişmiş. Yardımlarınızı bekliyorum.
Servis geri çağırmadan dolayı bazı araçların tuş takımı değişti ama bu değişim yeni takılan parçanın sağlam olduğu anlamına gelmez,ilk önce arızalı olan kapı camına düz ceyran verin sorunsuz çalışıyorsa tuş takımı arızalı demektir.
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

Etiketler: arka cam