Gönderen Konu: 2019 Aralık öncesi Corolla Dream Multimedyada Android Auto neden çalışmıyor?  (Okunma sayısı 2827 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 55 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
Bugün beni aradı Toyota müşteri temsilcisi. Bakım sonrası için. Bu durumu sordum. Çalışıyoruz dedi. "Çok tembelsiniz Allahtan kovit var, yoksa değil sınıf tekrarı okuldan atılırdınız." Dedim. Kadın "anlamadım bey efendi" dedi. Ben de "Zaten anlasaydınız bu muhabbeti yapıyor olmazdık" dedim.  :rofl: Bunların hepsi bir tuhaf kardeşim. Laf da anlatanıyorsun ki nasıl güncelleme getirsinler ki. Boşa umut bağlamayın benim umudum kalmadı artık

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '19
  • Kan Grubu: ---
  • 77 kere teşekkür edildi
2019 Corolla Hybrid Passion X-Pack e-CVT

Efsaneler ölmez şekil değiştirir.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '19
  • Kilometre: 11000
  • Kan Grubu: ---
  • 9 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
https://www.carintegrations.com/shop/carplay/toyota-corolla-oem-integrated-apple-carplay-android-auto-system/   

Merhaba böyle birşey iş görür mü sizce ??

Bu aparat 2019 öncesi yani 2016-2018 arası modeller için tasarlamışlar galiba. Ayrıca, fiyatı çok saçma, bu fiyata cihaza yamalık yapılacağına, gidip yarı fiyatına, sıfır garantili içinde navigasyon olan multimedya alınabilir....
Müslüm YALÇIN

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
Ne bileyim insan üzülüyor 1 ayla böyle olmasına güncelleme gelir demişlerdi şimdi ne zaman sorsam bir gelişme yok :( Zaten tamponu köpek ısırdı dertliyim:)

Etiketler: