Gönderen Konu: Benzinli flame x pack aldım üretimi bekliyorum..  (Okunma sayısı 1226 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: ---
  • Model Yılı: -
  • Kan Grubu: B+
  • 100 kere teşekkür etti
  • 31 kere teşekkür edildi
Ynt: Benzinli flame x pack aldım üretimi bekliyorum..
« Yanıtla #20 : Mayıs 01, 2020, 13:33:20 »
Selamlar arkadaşlar mazda 3 impressive 2010model aracımla Aralık ayında vedalaştıktan sonra şubatta flame x pack multidrive s benzinli için kapora verdim Nisan başı gibi teslim olacakken üretim durması sebebiyle toyota Türkiye müşteri memnuniyeti adına fiyat sabitleme yaptı ödeme alınan müşterilerine. şimdi dört gözle bekliyorum aracı.. Senede 6000 km den fazla yapmam bu yüzden benzinli seçtim. Sizce senede kaç km yapan hibrit tercih etmeli.
Hybrid olunca, 1.8 motor olduğu için yılda 2000 TL yerine 3500 TL Mtv ödeyeceksiniz. Gerçi aradaki bu 1500 TL yi ş.içi çok kullanıyorsanız, çıkarırsınız. Fakat ş.arası daha fazla kullanıyorsanız hybrid düşündüğünüz yada kâğıt üzerinde yazan kadar kâr getirmeyecektir. Hybrid ş.içinde çok avantajlı. Hele ki 3-5 km lik işe güce markete vs. gidip geliniyorsa, biçilmiş kaftan. Bir de şöyle düşünelim. Hybrid kâğıt üzerinde yazdığı kadar kârlı olsaydı, binlerce araç çalıştıran ve yılda onbinlerce  km yol yapan firmalar filolarını hybride çevirmezler miydi?
1.6 seçiminiz en doğru karar olmuş.
Video nun 15.dk sonrasında sürücü kendi sarfiyatını yazılı paylaşmış. 400 km ortalaması 5.2  L.
Ben tüccar değil, eğitimciyim (Mahmut Hoca).

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Mayıs 01, 2020, 13:33:20 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Model Yılı: '00
  • 274 kere teşekkür etti
  • 95 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Mayıs 01, 2020, 18:12:22 »
Selamlar arkadaşlar mazda 3 impressive 2010model aracımla Aralık ayında vedalaştıktan sonra şubatta flame x pack multidrive s benzinli için kapora verdim Nisan başı gibi teslim olacakken üretim durması sebebiyle toyota Türkiye müşteri memnuniyeti adına fiyat sabitleme yaptı ödeme alınan müşterilerine. şimdi dört gözle bekliyorum aracı.. Senede 6000 km den fazla yapmam bu yüzden benzinli seçtim. Sizce senede kaç km yapan hibrit tercih etmeli.

Volkan bey,yeni aracınız hayırlı olsun kazasız ve sağlıklı günlerde kullanırsınız inşallah.Bende sizin gibi Mart ayı ortasında karar verip dream cvt corolla için para ödedim ama,acemi hırsız hesabı "ay erkenden doğdu".Fabrika 11 Mayısta üretime geçmeyi planlıyormuş,ancak arabaları ay sonundan önce alamayız herhalde .Hayırlısı olsun.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '20
  • 11 kere teşekkür etti
« Yanıtla #22 : Mayıs 02, 2020, 18:57:48 »
Hayırlı olsun sizede ben haziran ayına razıyım. Fiyat sabitlemesi yapıldı mı sizede

Mesaj Birleştirildi: Mayıs 02, 2020, 19:00:06
Volkan bey,yeni aracınız hayırlı olsun kazasız ve sağlıklı günlerde kullanırsınız inşallah.Bende sizin gibi Mart ayı ortasında karar verip dream cvt corolla için para ödedim ama,acemi hırsız hesabı "ay erkenden doğdu".Fabrika 11 Mayısta üretime geçmeyi planlıyormuş,ancak arabaları ay sonundan önce alamayız herhalde .Hayırlısı olsun.

Hayırlı olsun sizede ben haziran ayına razıyım. Fiyat sabitlemesi yapıldı mı sizede

Mesaj Birleştirildi: Mayıs 02, 2020, 19:00:37
Hybrid olunca, 1.8 motor olduğu için yılda 2000 TL yerine 3500 TL Mtv ödeyeceksiniz. Gerçi aradaki bu 1500 TL yi ş.içi çok kullanıyorsanız, çıkarırsınız. Fakat ş.arası daha fazla kullanıyorsanız hybrid düşündüğünüz yada kâğıt üzerinde yazan kadar kâr getirmeyecektir. Hybrid ş.içinde çok avantajlı. Hele ki 3-5 km lik işe güce markete vs. gidip geliniyorsa, biçilmiş kaftan. Bir de şöyle düşünelim. Hybrid kâğıt üzerinde yazdığı kadar kârlı olsaydı, binlerce araç çalıştıran ve yılda onbinlerce  km yol yapan firmalar filolarını hybride çevirmezler miydi?
1.6 seçiminiz en doğru karar olmuş.
Video nun 15.dk sonrasında sürücü kendi sarfiyatını yazılı paylaşmış. 400 km ortalaması 5.2  L.

Teşekkürler

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 274 kere teşekkür etti
« Yanıtla #23 : Mayıs 02, 2020, 22:32:31 »

Evet, fiatı sabit tuttular. Yoksa binemediğimiz araca fazladan ödeme yapacaktık. Allah kaza bela vermesin. Sağlıklı günlerde kullanalım inşallah.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • 11 kere teşekkür etti
« Yanıtla #24 : Mayıs 02, 2020, 23:21:41 »

Evet, fiatı sabit tuttular. Yoksa binemediğimiz araca fazladan ödeme yapacaktık. Allah kaza bela vermesin. Sağlıklı günlerde kullanalım inşallah.
Peki abi sözlü olarak mı beyan ettiler sabit fiyatı yoksa yazılı bir belge sundular mı

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 274 kere teşekkür etti
« Yanıtla #25 : Mayıs 03, 2020, 10:42:50 »
Peki abi sözlü olarak mı beyan ettiler sabit fiyatı yoksa yazılı bir belge sundular mı

Volkan bey,maalesef aramızda yapılan bir yazılı akit yok.Ancak,bizzat satış müdürü dahil verilen sözlü taahhütleri var.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • 11 kere teşekkür etti
« Yanıtla #26 : Mayıs 03, 2020, 10:49:51 »

Volkan bey,maalesef aramızda yapılan bir yazılı akit yok.Ancak,bizzat satış müdürü dahil verilen sözlü taahhütleri var.
Muhittin bey bunu sormamın sebebi, araçlarımız teslim edileceği gün geldiğinde bize fiyat konusunda sıkıntı çıkarırlarsa birlik oluruz. Ben sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama işte %1 lik ihtimal hep var yazılı taahhüt olmadığı için.  Şunu da merak ediyorum üretim bandına çıkan araç kaç gün içinde bayi ye ulaşıyor?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dinozor
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 20730
  • Kan Grubu: 0+
  • 57 kere teşekkür etti
  • 669 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #27 : Mayıs 03, 2020, 11:15:28 »
Bazı markalarda geçtiğimiz dönemlerde tartışmalara sebep olmuş ve güncel fiyattan fark talep edilmişti.Umarım toyota'da sorun olmaz,araç rakamı belli olunca ödemeyi o gün yapmış iseniz,elinizde dekont makbuz vs bir döküman vardır,buna dayanarak kısmen de olsa garantiniz vardır demektir.
Tokay Ceritoğlu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #28 : Mayıs 09, 2020, 01:33:48 »
bende toyota corolla xpack aldım mart 25 de teslim edilecekti üretime 2 gün kala üretim durdu bana da fiyat garantisi verdiler bakalım tutacaklar mı bekliyoruz tabi benim elimde mart fiyatından alacağıma dair whatsapp görüşmesi var bana dedikleri şu sizin aracınızın zaten siparişi verildi fiyat ne olursa olsun sabit kalacak ama işte insanın içinde bir kuşku olmuyor da değil. Araç banda çıktığı günün ertesi günü reysaş taşımacılık tarafından yetkili bayiye gönderiliyormuş ,öyle dediler pazartesi üretim başlasın bir arayacağım bakalım durum nedir diye üretim başlasa ilk alacaklardan biriyim hayırlısı olsun..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • 11 kere teşekkür etti
« Yanıtla #29 : Mayıs 09, 2020, 03:43:53 »
bende toyota corolla xpack aldım mart 25 de teslim edilecekti üretime 2 gün kala üretim durdu bana da fiyat garantisi verdiler bakalım tutacaklar mı bekliyoruz tabi benim elimde mart fiyatından alacağıma dair whatsapp görüşmesi var bana dedikleri şu sizin aracınızın zaten siparişi verildi fiyat ne olursa olsun sabit kalacak ama işte insanın içinde bir kuşku olmuyor da değil. Araç banda çıktığı günün ertesi günü reysaş taşımacılık tarafından yetkili bayiye gönderiliyormuş ,öyle dediler pazartesi üretim başlasın bir arayacağım bakalım durum nedir diye üretim başlasa ilk alacaklardan biriyim hayırlısı olsun..

Durumumuz aynı sorun olacağını sanmıyorum bayrama yetişir inşallah

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • Kilometre: 900
  • Kan Grubu: ---
  • 5 kere teşekkür etti
« Yanıtla #30 : Mayıs 09, 2020, 12:36:17 »
11 Mayıs da üretim başlıyor.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #31 : Mayıs 22, 2020, 19:34:43 »
benim araba bugün geldi işlemleri yapıldı araç üzerime geçti ama ben zamansızlıktan gidip aracı alamadım bayramdan sonra alacağım, zaten alsam evin önünde yatacaktı keza sokağa çıkma yasağı var malum. araç orada en azından kapalı alanda duracak. Toyota dediği gibi fiyatı sabit tuttu 169000 liraya sahip olduk hayırlısı olsun

Mesaj Birleştirildi: Mayıs 22, 2020, 19:38:49
sadece araca ön ve arkaya sensörü serviste taktırmakta kararsız kaldım servis kaça takıyor bilmiyorum eminim dışarıdan pahalıdır park sensörü ile ilgili deneyimi olan paylaşırsa sevinirim. burada kullanılan sensörler piyasa malımıdır yoksa possion versiyondaki orjinal sensörü müdür.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dinozor
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 20730
  • Kan Grubu: 0+
  • 57 kere teşekkür etti
  • 669 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #32 : Mayıs 22, 2020, 23:40:30 »
Öncelikle aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın,sabit fiyat olmuş,aferin toyota'ya sözünde durdu,kapalı garaj iyidir,bayram sonrası alırsınız,resmi servis 1500-2000 tl civarında olmak üzere ön arka park sensörü takabilir,cenmax marka olabilir,bizimki 1 yıl sonra bozuldu,garantiden yenisi takıldı.
Tokay Ceritoğlu

Etiketler: