Gönderen Konu: 2019 Corolla Multidrive S ön cam krikoları ve hava kanalından gelen sesler  (Okunma sayısı 2365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '20
  • Kan Grubu: 0+
  • 8 kere teşekkür etti
  • 4 kere teşekkür edildi
merhaba , ben de araçta yüksek basslı müzik dinlerken duyduğum can sıkıcı ses üzerine eğildim. Detaylı bir dinleme yaptığımda kapı pandizotunun kapı gövdesi üzerinde titreşim yaptığını tespit ettim. Resimlerde görülen daha önceden görsel amaçla aldığım ledsiz renkli şeriti kapı ile pandizot arasına koyunca titreşimin kesildiğini gördüm. Sizlere de faydalı olacağını düşünüyorum. Saygılarımla.
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır...

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
  • 5 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
ben de yarım açıkken ses yok ancak ön iki camı indirme esnasında bir noktada kasılma gibi bir kaç tıkırtı olup geçiyor o noktadan uğraşsam mı böyle kabullensem mi bilemedim.ama toyota kalitesi ve güvenine yakışmadı

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Kilometre: 250
  • Kan Grubu: 0-
  • 4 kere teşekkür etti
yok mu arkadaşlar çözüm bulan? kendisi veya yetkili servisten
Rabbim herkese kazasız sürüşler nasip etsin

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Kan Grubu: A+
Bu sorun benim aracımda henüz yok(1500 km daha araç) fakat 1000 bakımında servis yetkilisi ile bu konu hakkında konuştum. Sorunun varlığını kabul ediyorlar bunun üzerine toyota merkez bir prosedür geliştiriyor yakında yayınlayacak bu şekilde sıkıntısı olan araçları serviste onarıma gideceğiz dedi.

Etiketler: