Gönderen Konu: Helikopterle Servis Gönderen Marka  (Okunma sayısı 902 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: C-HR
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 33000
  • Kan Grubu: ---
  • 84 kere teşekkür etti
  • 135 kere teşekkür edildi
Helikopterle Servis Gönderen Marka
« : Ekim 27, 2019, 15:33:28 »
Lexus. bize nasip olmayacak belli ki umarım bizden sonrakilere nasip olur.

Toyota Club Türkiye

Helikopterle Servis Gönderen Marka
« : Ekim 27, 2019, 15:33:28 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • "Bilgi Paylaşıldıkça Artar"
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '98
  • Kilometre: 134000
  • Kan Grubu: B+
  • 102 kere teşekkür etti
  • 275 kere teşekkür edildi
Ynt: Helikopterle Servis Gönderen Marka
« Yanıtla #1 : Ekim 27, 2019, 16:46:18 »
Videoda hiç Toyotadan bahsedilmemiş. Sonuçta Lexus Toyotanın lüx segmenti değil mi ? Ben mi yanlış biliyorum.
1998 Toyota Corolla 1.3 XL StationWagon 12V

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • Kan Grubu: A+
  • 158 kere teşekkür etti
  • 938 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Ekim 27, 2019, 17:46:26 »
Yani lüks bu kadar olur ancak biz bu araca hayallerde bile binemeyiz,Almanlar en konforlu aracı biz yaparız diye övünürler alsınlar bir lexus binsinler konforu yaşasınlar  :rofl:
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: ---
  • Model Yılı: -
  • 6 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Ekim 27, 2019, 17:49:13 »
Videoda hiç Toyotadan bahsedilmemiş. Sonuçta Lexus Toyotanın lüx segmenti değil mi ? Ben mi yanlış biliyorum.

Evet öyle, Toyota için orta sınıf algısı olduğundan dolayı lüks araçlar Lexus markası ile satılıyor. Aslında %100 Toyota tabii ki. Burada da bahsedilmemiş çünkü verilmek istenen mesaj aldığınız araç Toyota değil, Lexus.

Gösteriş meraklısı sınıfı böyle çekebilirsiniz, o kadar para veriyorum bindiğim araç Toyota demesinler diyecek adama böyle strateji lazım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: C-HR
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 33000
  • 84 kere teşekkür etti
  • 135 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Ekim 27, 2019, 19:10:55 »
sadece bununla kalsa iyi dünyanın bir ucuna tatile gitseniz bile lexus aracınızı gittiğiniz yere tırla getirip götürüyor ve aracı aldıktan 2-3 yıl sonra aracınızı aldığınız fiyatın üstüne alıyor veya takas seçeneği sunuyor.  müşteriye özel danışman tayin ediyor.  lexus'un  Amerika'da en çok satılan preimium araç olması elbette tesadüf değil. bizde de millet 500 bin liraya donanım cimrisi sözde lüks araçlar alıyor. yazık gerçekten.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: ---
  • Model Yılı: -
  • 32 kere teşekkür etti
  • 193 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Ekim 28, 2019, 14:20:21 »
sadece bununla kalsa iyi dünyanın bir ucuna tatile gitseniz bile lexus aracınızı gittiğiniz yere tırla getirip götürüyor ve aracı aldıktan 2-3 yıl sonra aracınızı aldığınız fiyatın üstüne alıyor veya takas seçeneği sunuyor.  müşteriye özel danışman tayin ediyor.  lexus'un  Amerika'da en çok satılan preimium araç olması elbette tesadüf değil. bizde de millet 500 bin liraya donanım cimrisi sözde lüks araçlar alıyor. yazık gerçekten.

Güzel bir PR çalışması ama bazı yerlerde abartıya kaçmışlar...

Ayrıca aldığınız fiyatın üstünde bir fiyatla geri almıyorlar. 100 liraya aldıysanız ilk sene için 80  lira + enflasyon geçerli yani % 20 enflasyon olduğu farz edilirse 96 lira yapar.Aslında 80 liranızın günümüz karşılığını veriyorlar bir bakıma.Çok güzel bir uygulama ama aldığımdan fazlası ile geri  iade ederim işi yok.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '12
  • Kilometre: 93000
  • 412 kere teşekkür etti
  • 215 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Ekim 28, 2019, 19:11:11 »
Güzel bir PR çalışması ama bazı yerlerde abartıya kaçmışlar...

Ayrıca aldığınız fiyatın üstünde bir fiyatla geri almıyorlar. 100 liraya aldıysanız ilk sene için 80  lira + enflasyon geçerli yani % 20 enflasyon olduğu farz edilirse 96 lira yapar.Aslında 80 liranızın günümüz karşılığını veriyorlar bir bakıma.Çok güzel bir uygulama ama aldığımdan fazlası ile geri  iade ederim işi yok.
Ygünündeki fatura değerinden düşülüyor.Ben aracı test etmeye gittiğimde de sormuştum.Ancak araç kazalı olmayacak hiç.

Etiketler: