Gönderen Konu: Yolcu hava yastigi tekrarli fisek degisimi  (Okunma sayısı 846 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '07
  • Kilometre: 63000
  • Kan Grubu: ---
  • 189 kere teşekkür etti
  • 135 kere teşekkür edildi
Yolcu hava yastigi tekrarli fisek degisimi
« : Eylül 27, 2019, 20:11:44 »
Arkadaslar bugun toyotadan Yolcu hava yastigi tekrarli fisek degisimi icin aradilar. Daha once yolcu hava yastigi kampanyasindan yararlanmistim. Bu ne oluyor simdi....
Goguslugu oynattirip duracak miyiz?
E 12 corolla2007
Xp9 yaris2. 2007

Toyota Club Türkiye

Yolcu hava yastigi tekrarli fisek degisimi
« : Eylül 27, 2019, 20:11:44 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • Kan Grubu: A+
  • 146 kere teşekkür etti
  • 911 kere teşekkür edildi
Ynt: Yolcu hava yastigi tekrarli fisek degisimi
« Yanıtla #1 : Eylül 27, 2019, 20:27:22 »
Demekki fişeklerde sorunlu daha güzel işte sattığı araca yıllar sonra dahi ilgi gösteren bir üretici,hiç düşünmeden gidin derim göğüs sökülmesinden o kadarda korkmayın sonuçta başka parçalarda devamlı sökülüp takılıyor hem ses falan varsa söylersiniz onlarında iyileştirilmesi yapılır oda bedavaya çıkmış olur.
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 189 kere teşekkür etti
« Yanıtla #2 : Eylül 27, 2019, 21:04:06 »
Demekki fişeklerde sorunlu daha güzel işte sattığı araca yıllar sonra dahi ilgi gösteren bir üretici,hiç düşünmeden gidin derim göğüs sökülmesinden o kadarda korkmayın sonuçta başka parçalarda devamlı sökülüp takılıyor hem ses falan varsa söylersiniz onlarında iyileştirilmesi yapılır oda bedavaya çıkmış olur.

ses yok. bende ondan korkuyorum ya olur diye..... çünkü olan çok. daha önce gittiğimde ses olmuştu. (artık tırnaklar yalama oldu)
E 12 corolla2007
Xp9 yaris2. 2007

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Model Yılı: '05
  • Kilometre: 104000
  • 18 kere teşekkür etti
« Yanıtla #3 : Ekim 08, 2019, 16:49:42 »
genel merkezden beni aradılar. izmirde bir servis ile iletişime geçebilirsiniz dediler. bende Borovalı bayii aradım parçalar türkiye deposunda yok şuanda dediler. bir liste yapmışlar kendilerince. parçalar gelince sıradan çağıracağız dediler.

Bana mantıksız geldi biraz parça yok madem neden arıyorsunuz. birde parça ne zaman geleceği belli değil allah korusun o esnada bir kaza bela olsa ne olacak. çok mantıksız hareket etmişler. ve bahsettiğiniz değişim esnasında nasıl davranacaklarıda bir muamma. :wacko:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 189 kere teşekkür etti
« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2019, 17:23:26 »
genel merkezden beni aradılar. izmirde bir servis ile iletişime geçebilirsiniz dediler. bende Borovalı bayii aradım parçalar türkiye deposunda yok şuanda dediler. bir liste yapmışlar kendilerince. parçalar gelince sıradan çağıracağız dediler.

Bana mantıksız geldi biraz parça yok madem neden arıyorsunuz. birde parça ne zaman geleceği belli değil allah korusun o esnada bir kaza bela olsa ne olacak. çok mantıksız hareket etmişler. ve bahsettiğiniz değişim esnasında nasıl davranacaklarıda bir muamma. :wacko:
haftaya tokullara gidecegim. Ordan soracagim ne yapacagiz diye... Borovaliya gitmeyi dusunmuyorum ..yolcu hava yastigi icin borovaliya gitmistim. ..takilan yerden 1 yil sonra ariza verdi. Tekrar gittim cırt bantla tamir etmisler. 1 yil sonra yine ariza verdi. Tokullardan komple fisek degisimi yapildi...

Tabi bu bana denk gelmis olabilir. Sans iși....
E 12 corolla2007
Xp9 yaris2. 2007

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 175000
  • 19 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Ekim 08, 2019, 22:33:01 »
Merhaba arkadaşlar bende yarın sabah gideceğim benim en çok merak ettiğim bu işlem yapılmaz ise muayeneden geçmiyecek mi bu araç ha geçmez diyorlarsa airbek arıza lambası yanan nice araç muayeneden geçiyor bu nasıl oluyo peki??
ÇIKARIM SENLE HER YOLA TOYOTA...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 189 kere teşekkür etti
« Yanıtla #6 : Ekim 08, 2019, 22:47:01 »
Merhaba arkadaşlar bende yarın sabah gideceğim benim en çok merak ettiğim bu işlem yapılmaz ise muayeneden geçmiyecek mi bu araç ha geçmez diyorlarsa airbek arıza lambası yanan nice araç muayeneden geçiyor bu nasıl oluyo peki??

Hava yastığı lambası yanmıyor zaten. arıza yok. tedbirden dolayı değişiyor..
E 12 corolla2007
Xp9 yaris2. 2007

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 19 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #7 : Ekim 09, 2019, 07:07:25 »
Hava yastığı lambası yanmıyor zaten. arıza yok. tedbirden dolayı değişiyor..
doğru lamba yanmıyor ama toyota servisi tüvtürke bildirmiş gitmezsen muayeneden geçmiyomuş servise gitmeyipte muayeneden geçen var mı acaba

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Model Yılı: '16
  • Kilometre: 40000
  • 6 kere teşekkür etti
  • 31 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #8 : Ekim 09, 2019, 07:51:57 »
Tuvturk un havayastigina bakması mümkün değil bı uzun bir iş, havayastigindan muayeneden kalma zaten yok rahat olun gidip yaptırın muayenesi
Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 19 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #9 : Ekim 09, 2019, 20:00:26 »
Tuvturk un havayastigina bakması mümkün değil bı uzun bir iş, havayastigindan muayeneden kalma zaten yok rahat olun gidip yaptırın muayenesi
hepinizden teşekkür ederim bugün gittim servise yolcu hava yastığının fişek ve şişirme sargısı herhalde onları değiştiler ama değiştileri parçaları görmedim arabayı da uzaktan görüyordum gögüs kısmının ön tarafını söktüklerini gördüm ancak sağı solu çizmişler bende bu yüzden gitmek istemiyodum gitmiş olduk bakalım hayırlısı olsun

Etiketler: