Gönderen Konu: İzmir veya Denizli için Lpg montajı yapan Usta önerisi  (Okunma sayısı 112 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 8 kere teşekkür etti
Dostlar 2016 model 1.6 mds auris aracıma lpg taktırmak istiyorum. Yıllık 9-10 bin km civarı yol yapıyorum ve 5 sene civarında binme fikrim var. Hangi kiti taktırmalıyım ? İzmir veya Denizli için sağlıklı montaj yapan usta önerilerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum. Teşekküler şimdiden cevaplarınız için...

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '18
  • Kilometre: 870
  • Kan Grubu: A+
  • 41 kere teşekkür etti
  • 40 kere teşekkür edildi
Ynt: İzmir veya Denizli için Lpg montajı yapan Usta önerisi
« Yanıtla #1 : Temmuz 12, 2019, 18:27:53 »
Yılda 9-10000 km yapıyorsanız ve 5 yıl binecekseniz pahalı kit montajı hiç yaptırmayın derim çünkü amortisman süresi çok uzar sattığınız da lpg den kar etmeden satmış olursunuz Atiker grand tavsiye ederim ruhsat masrafıyla birlikte 2700 tutar (2200 montaj 500 tl ruhsata işleme) kendisini 12000 - 13000 km de rahat amorti eder

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • 123 kere teşekkür etti
  • 765 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Temmuz 12, 2019, 18:32:24 »
Formda İzmir için tavsiye edilen Özsoy LPG Recep usta var prins ve diğer bir marka tam hatrımda değil tavsiye ediyor,gelelim işin püf noktasına işin sırrı ustada bitiyor tecrübeli bir usta en kötü kiti bile sorunsuz çalıştırabilir,ben kendi tecrübelerimden aktarım yapacak olursam Atiker Gold,Atiker grand ve AKL şuandaki aracım 2.0 GLİ Corona'da AKL kullanıyorum ve memnunum yeni aldığımız 2018 corollaya AKL obd2 taktırdık yine çok iyi Recep ustayla görüşmeniz fikir verir.
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
    • XenForo Destek Forumu
  • Model Yılı: '15
  • Kilometre: 55339
  • Kan Grubu: 0+
  • 584 kere teşekkür etti
  • 323 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Temmuz 12, 2019, 18:49:05 »
Yıl içerisine 15 bin kilometre yapmıyorsanız aracınıza şahsen LPG montajı pek gerekli değil kendim misal yıl dolmadan 12 bin kilometre yapıyorum ve LPG yok aracım da tabi bu size kalmış bir düşünce:)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #4 : Temmuz 13, 2019, 00:25:01 »
Cevaplarınız için ayrı ayrı teşekküler ederim... Aklımda pahalı bir kit taktirma düşüncesi yok atiker gold düşündüm... Zaten bu motorlar uyumlu diye okudum forumumuzda. AKL hakkında bir fikrim yok daha önce duymadım fakat araştırma yapacağım recep ustaya danışmam en mantıklısı olcak sanırım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Model Yılı: '18
  • Kilometre: 870
  • 41 kere teşekkür etti
  • 40 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Temmuz 13, 2019, 00:40:22 »
Cevaplarınız için ayrı ayrı teşekküler ederim... Aklımda pahalı bir kit taktirma düşüncesi yok atiker gold düşündüm... Zaten bu motorlar uyumlu diye okudum forumumuzda. AKL hakkında bir fikrim yok daha önce duymadım fakat araştırma yapacağım recep ustaya danışmam en mantıklısı olcak sanırım.
AKL de Atikerin zaten ikisini de düşünebilirsiniz

Etiketler: