Gönderen Konu: BOYA ÜCRETİ  (Okunma sayısı 1105 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 217000
  • Model Yılı: '97
  • 5 kere teşekkür etti
BOYA ÜCRETİ
« : Mart 11, 2019, 00:17:37 »
Öncelikle selamün aleyküm arabamı paylaştığım resimdeki gibi sürtürdüm piyasayı bılmedıgım ıcın sanayıde fazla fiyat cekelerse bi bilgim olsun dıye soruyorum sadece resimdeki yerı ortalama ne kadar fıyat ısterler bırde sol on kapu pencere altında yarım metreye yakın gunesş yanıgı var oratalama ıkısının fıyatı ne kadar olur bılgısı olan varsa soyle bılırse cok sevınırım şimdiden teşekür ederi resim adresi https://i.hizliresim.com/jgD61D.jpg

Toyota Club Türkiye

BOYA ÜCRETİ
« : Mart 11, 2019, 00:17:37 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dinozor
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 49060
  • Model Yılı: '16
  • 196 kere teşekkür etti
  • 1149 kere teşekkür edildi
Ynt: BOYA ÜCRETİ
« Yanıtla #1 : Mart 11, 2019, 10:58:37 »
Tahminen bu işleri 500.-tl gibi bir rakama yaparlar ancak eğer bu araca uzun süre binmeyecekseniz böyle kalsın ,orijinal olsun,temiz bir arabaya bineyim derken ön sol kapı ve arka sağ kapı lokal boyalı gibi bir durum söz konusu olmasın.
Tokay Ceritoğlu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 10 kere teşekkür etti
  • 10 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Mart 12, 2019, 01:19:37 »
Ben olsam yaptirmam bu şekilde kullanırım. Ne zaman aracın kaportasinda bir yeri yaptirsam yaptirdigim yere ya biri sürter yada birileri kapı çarpar. Üstelik usta musveddesi birine denk gelirsiniz iyice berbat da edebilir.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 217000
  • Model Yılı: '97
  • 5 kere teşekkür etti
« Yanıtla #3 : Mart 12, 2019, 14:53:06 »
öncelikle güzel cevaplarınız içim teşşekür ederim arabaya uzun sure bınmeyı dusunuyorum arabanın bıkac yerdınde rutuşlukar var rengınden dolayı yıne guneş yanmasından boyatmışlar bende boyalı oldugu ıcın boyatmayı duşunuyorum