Gönderen Konu: Aracımı Satıyorum  (Okunma sayısı 1435 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Camry
  • Model Yılı: '98
  • Kilometre: 198000
  • Kan Grubu: 0-
  • 1 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
Aracımı Satıyorum
« : Şubat 20, 2019, 16:39:04 »
Herkese merhabalar öncelikle.

Çok sevdiğim hayranı olduğum aracımı Cabrio bir araç almak için satışa çıkarıyorum.
Aracı çoğu Toyota kullanıcısı zaten bilir ve hayranıdır.
Çoğu yeni nesil araçlar ile yolda dalga geçercesine ilerlerken konfordan ödün vermeden güvenli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.
Mutlaka herkesin aracı kendine göre temiz vs bakımlıdır fakat bu araçlardan gerçekten bu kadar temiz bakımlısı kaldı mı bilemiyorum.
Aracım hakkında bazı kısa bilgiler vermek istiyorum.
km orjinal 196.000 ve motor şanzumanda en ufak kusuru yok sıfır gibi
full yetkili servis bakımlı son bakımına daha yeni 5200 tl verdim, üzerinde ki jantlar Lexus a ait olup heryerde bulamaycağınız orjinal bir üründür
araç ile beraber aynı renk olan ön iki çamurluk ön arka tampon ön iki dolu kapı aynı renk dolu bagaj kapağı ve stoplar komple ön radyatör, kadran klima paneli hava filtre kurusu iç muan trimler  6 orjinal jant ve kışlık lastikler ve Avusturalyadan getirttiğim henüz aracıma takma fırsatı bulamadığım poliüretan üst alt motor kulakları ve salıncak burçlarını da vereceğim. (1600 tl tuttu)
Aracımda İnfinty profesyonel müzik sistemi 5000 tl değerinde, alarm uzun kısa Led farlar vs vs bir sürü parçalar ilave yapıldı, hiç bir masraftan kaçınmadım şimdiye kadar.
ilgilenen arkadaşlar bana ulaşabilir.

Aracımın fiyatı 45.000 TL dir.
Emrah Yılmaz
0532 522 74 87

Toyota Club Türkiye

Aracımı Satıyorum
« : Şubat 20, 2019, 16:39:04 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Camry
  • Model Yılı: '98