Gönderen Konu: Güneşte kalan Corona  (Okunma sayısı 4995 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
Ynt: Güneşte kalan Corona
« Yanıtla #20 : Ekim 30, 2018, 20:19:56 »
Ne olursa olsun ya işin ehlini bulacaksın yada kendi işini kendin göreceksin ben artık ufak tefek şeyleri kendim yapıyorum takım taklavat aldım duruyor.  Çok basit bişey söyliyeyim 40 tl ye parçayı alıyorum 100 tl işçilik ödüyorum saçmalığa bak
dediğinizde % 100 haklısınız işin ehli olmazsa çok yoruyor ve para harcatıyor hepsini geçtim bir tarafa sağlam olan yerinde bozuyor al başına derdi ondan sonra bende çoğu yerini kendim yapıyorum takım çoğu var zaten geçen gün şöför koltuğunun sırtlık bölümü kırıldı tamiratını kendim yaptım sanayiye gitsem 150 TL ye ancak çıkardık sadece 5 TL kaynak parasıyla işi çözdüm işçilik benden 14 ve 12 lokma ve cırcır kol işi bitirdi esnaflarda biraz kek müşteri arıyorlar esnaflık bitti ufak işlerde parça nekadar işçilik o kadar mantığı güdüyorlar işini hakkıyla yapana sözüm yok yine geçen yıl fren bakımı yapıyoruz arkadaşımın orda ön balata yı kendisi aldı geldi arkalarında söktük baktık bitmiş bana hemen al gel yalnız 101 balatası al Corona dersen 30 TL fazla alırlar dedi gittim almaya parçacı da tanıdık abi 101 arka balata verirmisin kardeş sende Corona yokmu var doğruda usta 101 istedi nekadar 60 TL aldım geldim arkamdan adam dükkana kadar geldi arabaya bakmaya sornadan arkadaştan öğrendim Corona ve ea101 arka balatalar aynı ama adı Corona olunca 30 TL daha farklı rabbim cümlemizi bilgisiz ustalardan korusun
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Toyota Club Türkiye

Ynt: Güneşte kalan Corona
« Yanıtla #20 : Ekim 30, 2018, 20:19:56 »