Gönderen Konu: Neden Toyota?  (Okunma sayısı 3633 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '13
  • Kilometre: 70000
  • Kan Grubu: ---
  • 1 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
Ynt: Neden Toyota?
« Yanıtla #20 : Ekim 14, 2018, 18:14:33 »
Toyota marka olarak sorunsuzluğa ve müşteri hizmetlerine önem verdiği için. Toyota geçmişimiz vardı, sorunsuzluğunu biliyordum.
Toyota'yı sorunsuzluğundan ve müşteri memnuniyetine önem verdiğinden dolayı tekrar tercih edebilirim

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Ekim 14, 2018, 18:14:33 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: C-HR
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 33000
  • Kan Grubu: ---
  • 75 kere teşekkür etti
  • 118 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Ekim 14, 2018, 22:31:51 »
sınıfının en sağlam, dayanıklı,yakışıklı,  ergonomik, sorunsuz ve konforlu araçlarından biri olması olabilir. ayrıca iç malzeme kalitesi ve yıllara meydan okuyan iç malzemenin kolay kolay yıpranmaması, koltuklarının çok rahat olması da en sevdiğim özellikleri toyota'nın ama yalıtım sorunu, mmt-i şanzıman sıkıntısı ve bazı eksik donanımları (sanruf gibi) da eleştirilmesi gereken noktalarıdır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1.6 Advance Multidrive
  • Model Yılı: '15
  • Kan Grubu: A+
  • 11 kere teşekkür etti
  • 15 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Ekim 15, 2018, 14:07:05 »
Keşke Toyota corolla ların arka koltuklarına da kalorifer difüzörü ve arka camlara da silecek koymayı ilke edinse.O zaman eksik donanımlarından bir kaçını gidermiş olur.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
    • XenForo Destek Forumu
  • Model Yılı: '15
  • Kilometre: 55000
  • Kan Grubu: 0+
  • 579 kere teşekkür etti
  • 309 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Nisan 15, 2019, 23:06:50 »
Fiyatına göre çok çok iyi bir araç ama bir daha toyota alacağımı sanmıyorum.
Bir genç olarak pek isteklerimi karşılamıyor.
Forum içersinde konu açmadan önce mutlaka Forum İçi Arama alanından arama yapınız.
Forum içersinde yorum yapmadan önce veya konu açmadan önce mutlaka  Forum kurallarını gözden geçirin.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Rızkımı veren Hüdadır kula minnet eylemem...
  • Model Yılı: '18
  • Kilometre: 18000
  • Kan Grubu: B+
  • 4 kere teşekkür etti
  • 20 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #24 : Nisan 16, 2019, 10:14:50 »
Bu saatten sonra marka fark etmez benim için hepsi kalitesiz mercedese binen adam bile bir daha almam diyor diğer marka kullanıcıları içinde durum böyle onu için  şuan aklım olsa 2.el 2015-16 pejo 301 dizel alırım at niyetine binerim.
2018 Toyota Corolla Advence...(eski kasa)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Her düşüş bir öğreniştir.
  • Araç: Auris
  • Model Yılı: '02
  • Kilometre: 124000
  • Kan Grubu: A+
  • 2 kere teşekkür etti
« Yanıtla #25 : Nisan 19, 2019, 20:46:42 »
Merhaba sevgili toyotaclubtr.com üyeleri. Toyota’nın sizler için otomobil ve marka olarak neler ifade ettiğini merak ediyoruz. Bu başlık altında Toyota ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi ve bunların yanı sıra eğer Toyota marka araç kullanıyorsanız veya daha önce kullandıysanız bunun sebeplerini, otomobilinize ve markasına karşı kendinizi bağlı (sadık) hissedip hissetmediğinizi ve mevcut otomobilinizi değiştirdiğiniz takdirde Toyota mı yoksa farklı bir marka mı tercih edeceğinizi öğrenmek istiyoruz. Başka marka kullansanız bile kullandığınız markayı da belirterek konuyla ilgili olumlu, olumsuz her türlü düşüncenizi samimiyetle paylaşırsanız mutlu oluruz.

Admin: Yukarıdaki araştırmayı bir arkadaşımız yüksek lisans tezi için yapıyor. Kendisine yardımcı olan tüm üyelerimize şimdiden teşekkür ederiz.
Toyota hakkında güzel düşüncelerinize katılıyorum  Ancak benim merak ettiğim bende 2012 model auris comfort extra var. Benim arabadan düşük modelde diğer arabalarda yokuş kalkış destek gibi extralar varken toyota neden bir kaç önemli ve faydalı özellikleri koymamış. Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
İçinizdeki trafik canavarını durdurun.
Frene güvenme durmayabilir;Kornaya güvenme çalmayabilir.
Bir damla alkol, bin damla kan akıtır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Model Yılı: '16
  • Kilometre: 25000
  • Kan Grubu: B+
  • 256 kere teşekkür etti
  • 37 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #26 : Nisan 20, 2019, 08:03:18 »
İlk aracımı alacağım zaman ilk kriterim sağlam otomatik vitese sahip olmasıydı.Bu sebeple türkiyede tutulan,geniş servis ağı olan japon gruplarından honda civic yada toyota aurislere baktım hep.

Şansıma 2010 auris nasip oldu ve toyotayla böyle tanıştım :asikadam:.

Şu an aracımı satışa koydum ve baktığım araçlar yine daha yeni model auris veya corolla.

Bakım dışında arıza çıkarmaması, yetkili servis bakımlarının bütçeme göre gayet makul fiyatlarda olması, kullanışlı fonsiyonların üretim aşamasında araca konulmuş olması ve bana göre gereksiz olan fonksiyonların donanım diye araca konulmaması ve böylece üretim maliyetinin şişirilmemiş olması artıları olarak değerlendiriyorum.
Toyota Auris 2010 1.6 A/T Comfort Extra (2014-2019)
Toyota Auris 2016 1.6 MDS Active (2019-)

Etiketler: