Gönderen Konu: 1.33 life bluetooth  (Okunma sayısı 8340 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 5 kere teşekkür edildi
1.33 life bluetooth
« : Temmuz 25, 2017, 03:10:31 »
Merhabalar, 1.33 life 2014 araçda toyota tech sitesinde bizim araçların aynısı teyp yazılarına kadar orada araçta bluetooth desteği var diyor yalnız tuşları konulmamış falan gibi şeyler sorum şu araca nasıl bluetooth ekletebiliriz fiyatı ne kadar olur yalnız bu aux veya çakmaklığa takıp kullanılanlardan olmasın bir üst donanımındaki gibi olsun

Toyota Club Türkiye

1.33 life bluetooth
« : Temmuz 25, 2017, 03:10:31 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 120000
  • Model Yılı: '08
  • 61 kere teşekkür etti
  • 298 kere teşekkür edildi
Ynt: 1.33 life bluetooth
« Yanıtla #1 : Temmuz 25, 2017, 09:32:46 »
Ben kendi aracıma orjinal sistemi ekldim 700 tl ye mal oldu benim arac 2008 elegans yanlız biraz zahmetli iş aracınızda microfon vs donanım varmı.benim aracta yoktu sistemi çalştırana kadar çok ugrastım.isterseniz 5059607631 nolu telefondan arasanız daha saglıklı bilgi verebilirim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #2 : Aralık 24, 2017, 22:51:40 »
merhaba engin bey çözüm bula bildiniz mi  bende sizin gibi düşünüyorum acaba bunun bilgisayarla vb açma gibi bir durum olabilir mi

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 5 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Aralık 25, 2017, 20:56:36 »
Çözümü var ama arkadaşın yazmış olduğu gibi biraz maliyetli iş ama eğer dersenki cihaz olsun öylede kullanırım ben dersen o zaman 10 tl ye var en kalitelileri 60 70 tl parçayı auxa veya çakmaklığa takıyorsun bluetooth lu zaten taktıktan sonra telefonunla eşleştiriyorsun ve kullanıyorsun internette biraz araştırma sonucu bulabilirsiniz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #4 : Aralık 26, 2017, 20:10:07 »
Teşekkürler anladım ben sadece teypdeki kısım aktif olsun istiyorum telefonu baplayıp müzik aktarayım yeter. Direksiyon dan cevaplayayım telefonla görüşeyim gibi isteklerim yok. Onun için sordum. Dediğiniz gibi o bluetooth aletini kullanıyorum şimdi ama şarjı sorun oluyor onun için eğer teypdeki aktifleştirilebiliyorsa mükemmel olur. Cevabınız için teşeklürler

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 5 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Aralık 27, 2017, 17:55:46 »
Biraz araştırma sonucu o özellik teyblerimizide var fakat yabancı ülkedeki olanlarda var aynı teyp bizim teyplerdeki gibi adam setupa basıyor bizde sound settings radio settings filen oluyor onlardada öyle fakat tek farkı orda bluetooth da var yani 3 tane seçenek var bizde 2 bu teypler genellikle seri üretim oldukları için bizim teyplerdede olabilir yazılımla bu iş çözülebilir detaylı araştırmak gerekir zaten yabancı ülkede olan çoğu şey bizde yok mesela vites arttırma uyarısı olan shift in oraya dikkatli bakarsanız veya gece telefon feneri ile orda A harfi ve A harfi üstünde bir döngü olan ok işareti gözüküyor o start stop özelliği gösteregede sembolü var ama özellik olarak yok