Gönderen Konu: 2016 COROLLA MOTOR KAPUTU YALITIM MALZEMESİ  (Okunma sayısı 8739 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
    • XenForo Destek Forumu
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '15
  • Kilometre: 52000
  • Kan Grubu: 0+
  • 566 kere teşekkür etti
  • 250 kere teşekkür edildi
Ynt: 2016 COROLLA MOTOR KAPUTU YALITIM MALZEMESİ
« Yanıtla #60 : Mart 15, 2019, 00:37:44 »
Mücahit bey sadece sizinkinde değil e 160 ların hiçbirinde yok tam emin değilim ama belki navi pakette olabilir,motor kaputunu geçtim herzaman açılan bir yer değil ya bağaja ne demeli bizim araçlarda eski Corolla ve corona'da bağaj kapağı içinde kaplama yok açıldığında çok kötü sırıtıyor adam bağajı komple keçeyle tek parça kaplamış ama kapağa koymamış.
Bagaj kapağını iç taraftan komple kapatan malzeme var abi e160 da hatta bagaj direklerini kapatan plastik te var ama vw jetta da o direkleri kapatan plastik yok misal üstelik iç taraftan kaplaması yarim şekilde plaka hizasında yok. Sadece 1.4 d4d lerde kaput altı keçe var
toyota racing development.

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #60 : Mart 15, 2019, 00:37:44 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '18
  • Kilometre: 4800
  • Kan Grubu: 0+
  • 8 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #61 : Mart 15, 2019, 08:27:53 »
Karter Muhafazası araçta yok ama servise gittiğinde takalım mı diye soruyorlar.İyimi ettim kötümü ettim bilmiyorum ben taktırdım. Toyota eskisi gibi değil. Sadece kaput yalıtım malzemesini değil bir çok yerinden çalmışlar.

sert plastikten kartel koruma oluyor. Olmaması eksiklik olur. Ben çelik kartel koruma istemiştim ilk arabayı alırken. Plastik olanı bagajda duruyor. Yanlış anlamış olabilir misin? Bu arada ben özellikle istediğim için çıkma olanı bagaja koymalarını öyle koymuşlar yoksa cukka cukka.

Bu düşünce bana göre saçma geliyor o zaman antalya hatay gibi yerlerde araba asla kullanılmaz sonuçta 50 dereceyi gören yerler :)

izmir de bi tık 40 dereceye kadar işte. ses yalıtımı konusunda çok iyi olur gibi ama yaz aylarında motoru boğar gibi de gelmiyor değil. Kararsız şoför başa bela özetle.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • Kan Grubu: A+
  • 102 kere teşekkür etti
  • 624 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #62 : Mart 15, 2019, 09:00:32 »
Bagaj kapağını iç taraftan komple kapatan malzeme var abi e160 da hatta bagaj direklerini kapatan plastik te var ama vw jetta da o direkleri kapatan plastik yok misal üstelik iç taraftan kaplaması yarim şekilde plaka hizasında yok. Sadece 1.4 d4d lerde kaput altı keçe var
anılcım e 160 ta var bizim eskilerde yok
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

Etiketler: