Gönderen Konu: Pasta, Cila, Boya Koruma, İç temizliği ve Merak Ettiğiniz Hakkında Herşey  (Okunma sayısı 60983 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Model Yılı: '12
  • Kilometre: 89000
  • Kan Grubu: ---
  • 3 kere teşekkür etti
  • 8 kere teşekkür edildi
Yeni aldığım aurisin bej iç döşemesi epey bir kirli idi.tanıdığım oto yıkamacı bir abiye gittim artık detay temizlik yapmadığını söyledi, ama ekledi.''ahmetçiğim hemen gidip kosla oxi action renkliler için al,birde sıvacı süngeri al 2 litre suya 2 kapak dök iyice köpürt,köpüğü koltuklara sür hafif hafif ov dedi.kapı içlerine fazla sürme oralar sarkabilir dedi.neyse dediğini yaptım inanın koltuklarda ve taban kaplamasında leke namına hiç bir şey kalmadı.tertemiz oldu.daha sonra göstermek için yıkamacı abiye gittim temizliği görünce ''işte ahmetçiğim detay temizliktede aynısını yapıyolar ama 500 lira alıyolar dedi :))).ben ise işçilik + 15 liraya hallettim. 1 gecede kurudu.herkese tavsiye ederim.(su kirlendikçe suyu ve deterjanı yenileyin baya bir kirleniyor).

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Rızkımı veren Hüdadır kula minnet eylemem...
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '18
  • Kilometre: 18000
  • Kan Grubu: B+
  • 4 kere teşekkür etti
  • 20 kere teşekkür edildi
Bende eski arabamda  sıvı arap sabunu ve kir çöz karışımını kullaniyordum gayet başarılıydı. :)
2018 Toyota Corolla Advence...(eski kasa)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '16
  • Kilometre: 45000
  • Kan Grubu: 0+
  • 3 kere teşekkür etti
bende kendim yapmak istiyorum ama koltuklarda sonradan kusma denilen su lekeleri olursa diye korkuyorum fazla bastırmazsak belki olmaz ama nasıl kurutacağız birde  güvenemedim kendime  :-\ :-\

Çevrimiçi (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • Kan Grubu: A+
  • 136 kere teşekkür etti
  • 872 kere teşekkür edildi
bende kendim yapmak istiyorum ama koltuklarda sonradan kusma denilen su lekeleri olursa diye korkuyorum fazla bastırmazsak belki olmaz ama nasıl kurutacağız birde  güvenemedim kendime  :-\ :-\
Üstte yorumu bulunan @Ahmet Gerçek (40318) bey'in anlattıklarını koltuğun çok az bir bölümünde deneyin ve bir kaç gün takip edip duruma göre hareket edersiniz.
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
    • Adana Detailing
  • Araç: Başka Marka
  • Model Yılı: '15
  • Kilometre: 12000
  • Kan Grubu: 0-
  • 1039 kere teşekkür etti
  • 895 kere teşekkür edildi
Yeni aldığım aurisin bej iç döşemesi epey bir kirli idi.tanıdığım oto yıkamacı bir abiye gittim artık detay temizlik yapmadığını söyledi, ama ekledi.''ahmetçiğim hemen gidip kosla oxi action renkliler için al,birde sıvacı süngeri al 2 litre suya 2 kapak dök iyice köpürt,köpüğü koltuklara sür hafif hafif ov dedi.kapı içlerine fazla sürme oralar sarkabilir dedi.neyse dediğini yaptım inanın koltuklarda ve taban kaplamasında leke namına hiç bir şey kalmadı.tertemiz oldu.daha sonra göstermek için yıkamacı abiye gittim temizliği görünce ''işte ahmetçiğim detay temizliktede aynısını yapıyolar ama 500 lira alıyolar dedi :))).ben ise işçilik + 15 liraya hallettim. 1 gecede kurudu.herkese tavsiye ederim.(su kirlendikçe suyu ve deterjanı yenileyin baya bir kirleniyor).

500 liralık işte sadece koltuklar mı temizleniyor .
www.adanadetailing.com

Facebook ve instagram : @adanadetailing
Uygulamalar : http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=78540.0

Etiketler: koltuk sİgara