Gönderen Konu: Bursa Toyota usta tavsiyesi  (Okunma sayısı 21116 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
Ynt: Bursa Toyota usta tavsiyesi
« Yanıtla #40 : Aralık 20, 2018, 21:38:11 »
Selamın aleyküm arkadaslar bursada toyata araçlarına özel olarak servis sağlayan isa oto güler yüz müşteri memnunetiyle küçük sanayi 15. Blokta hizmet vermektedir aracımın bakımlarını isa oto” da yaptırmaktayım işcilik ve güler yüzden ödün vermiyen bi servis tavsiye ederim hepinize

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Aralık 20, 2018, 21:38:11 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Aralık 20, 2018, 21:59:52 »
Selamın aleyküm arkadaslar bursada toyata araçlarına özel olarak servis sağlayan isa oto güler yüz müşteri memnunetiyle küçük sanayi 15. Blokta hizmet vermektedir aracımın bakımlarını isa oto” da yaptırmaktayım işcilik ve güler yüzden ödün vermiyen bi servis tavsiye ederim hepinize
ALEYKÜMSELAM Halil bey bende aracımı iki yıl önce Bursa'dan almıştım ,İsa ustayı çok övüyorlar kendisiyle telefonda müşerref olabildik ancak,Bursa'da bildiğim kadarıyla
 Toyota Team Bursa (TTB) topluluğu var birçok etkinlik yapmaktalar.
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #42 : Ocak 06, 2020, 11:38:27 »
Merhaba 2003 model avensis 2.0 d4 motor arabam var ve gazlı benzine geçirdiğimde duple gaz yaptigimda araba silkeleme yapıyor ve yürümüyor yardımcı olurmusunuz nasıl bi yöntem izlemem lazım teşekkürler

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 102000
  • Model Yılı: '15
  • 371 kere teşekkür etti
  • 131 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #43 : Ocak 06, 2020, 15:43:30 »

Aleykum selam. Ben de yaris hibrit aracımın 45.000 bakımını İsa Usta'ya yaptırdım. Memnun kaldım hatta 2 sefer 5w 30 koymuşlardı yetkili serviste. Kendisi ısrarla 0w20 (sustina) olması gerektiğini söyledi ve ondan koydu. Hatta kendi uretimleri olan karbonlu filtreden bahsedince onu tercih ettim. Gayet de memnunum. Tavsiye ederim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • 1 kere teşekkür edildi
Marş basmama
« Yanıtla #44 : Mayıs 27, 2020, 20:27:33 »
Merhabalar. 2007 elegant model Lpg li auris aracım lpg ile yol yapıp stop ettikten sonra 3_5 marsta ancak çalışıyor.  Ama benzinle biraz yol yapıp stop ettiğimde herhangi sıkıntı yaşamıyorum tek marşta rahat çalışıyor. Akusune falan baktırdım herhangi bir sıkıntı yok. Acaba sebebi ne olabilir.  Eskisehir icin tavsiye edilen bir usta varmi. Teşekkür ediyorum şimdiden

Mesaj Birleştirildi: Mayıs 27, 2020, 20:34:02
Merhabalar. 2007 elegant model Lpg li auris aracım lpg ile yol yapıp stop ettikten sonra 3_5 marsta ancak çalışıyor.  Ama benzinle biraz yol yapıp stop ettiğimde herhangi sıkıntı yaşamıyorum tek marşta rahat çalışıyor. Akusune falan baktırdım herhangi bir sıkıntı yok. Acaba sebebi ne olabilir.  Ayrica ben bu araci uç yildir kullaniyorum aldigimdan bu yana direksiyon da  duşük hızda cevirirken tıkirti sesleri geliyor. Aydın da ve eskisehirde hangi ustaya gittimse kronik dediler. Korkma kullan dediler. Yetkili servis tamir yapmiyoruz komple değiştiriz dediler. Eskisehir icin tavsiye edilen bir usta varmi. Teşekkür ediyorum şimdiden

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Rockerr
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 165000
  • Model Yılı: '09
  • 12 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #45 : Nisan 23, 2022, 05:54:57 »
Geçen sene gittim arabanın teker rulmanlari değiştirdim...yaptı normal...

Aradan zaman geçti antifreze değişimi için gittim
Malum 2009 model araba motor paslı olabilir dedım biz degisim yapmıyoruz dedi paslı suya..ve kaybetti....

Sanzimanda yag kaçakları vardı komple bana sanziman satmaya kalktı...güvenim tamamen gitti....

Yorumu size bırakıyorum....