Gönderen Konu: Egelilerin Ortak İletişimi  (Okunma sayısı 2507 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Yarışmacı Arkadaşlara Başarılar Dilerim :)
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 32000
  • 1 kere teşekkür etti
  • 25 kere teşekkür edildi
Egelilerin Ortak İletişimi
« : Ekim 13, 2013, 22:05:51 »
Merhaba arkadaşlar aklımda tüm egeliler için ortak anlık bir bağlantı oluşturma gibi bir fikir var bilemiyorum kaç kişi katılmak ister.Malumunuz şuan bir çok kişinin cebinde akıllı telefon var ve bu akıllı telefonlar Whatsapp diye bir uygulama çalıştırır bu uygulamada grup oluşturabiliyoruz.Bu grupta yazılan yazışma tüm grup üyelerine anlık gider. Böyle bir grup oluşturabiliriz acil bir bilgi ihtiyacı bir parça vs ihtiyacında bu gruptan yazıldığında muhakkak herkese gidecek ve birileri birilerine belki o an çok önemli fayda sağlayabilecektir.  Bunu yapabilmek için herkesin bana numarasını göndermesi gerekiyor bende o kişileri gruba alabileyim.Böylelikle bir birimize çok hızlı ulaşabiliriz. Bu işte varım diyenler benim numarama ismini ve nerden olduklarını yazarak bir mesaj atarlar ise gruba ekleme yapabilirim. Numaram :0545 226 55 66

Saygıyla kalın..

Toyota Club Türkiye

Egelilerin Ortak İletişimi
« : Ekim 13, 2013, 22:05:51 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • DeVLeRiN AşKı BüYüK OluR..!
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • Model Yılı: '95
  • 167 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
Ynt: Egelilerin Ortak İletişimi
« Yanıtla #1 : Ekim 13, 2013, 23:02:03 »
Güzel bi düşünce ama mesela bu grubu olusturacak elemanlar arasinda daha onceden bi sohbet muhabbet olursa daha iyi olur. Eğer bu konu altinda cok fazla katilim olursa soylediginiz grubu bi bulusma ile toplar whats grubunu kurariz. Ama malesef izmirdeki üyeler cok fazla aktif degil. Eski uyelerden 3 kisi olarak biz genelde hep beraberiz. Hepimizde numaramiz var istedigimizde face whats zello viber vodafone avea turkcell farketmez bulusur konuşuruz.

Bu isler samimiyet ve zaman gerektirir. Forumda bi konu var zaten Egeli uyelerimiz buraya diye.. hic duydunuzmu yada mesela gecenlerde bi düğünde bulustuk toplanti yaptik cok da eglendik haberiniz varmi
2.0 Avensis Exe.E. Emekliye ayırdık ..
Şimdi LR Defender 110 2500cc lpg zamanı :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Yarışmacı Arkadaşlara Başarılar Dilerim :)
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 32000
  • 1 kere teşekkür etti
  • 25 kere teşekkür edildi
Ynt: Egelilerin Ortak İletişimi
« Yanıtla #2 : Ekim 13, 2013, 23:46:03 »
Araniza yeni katiliyorum..Demin biraz inceledim konulari..Daha onceden asiri akvaryum hobim yuzunden bizde boyle guruplari farkli forumlarda kurmustuk ancak sizinde dediginiz gibi herkes her an forumda olamayabiliyor bazisi belki 1 ay giremiyor.Ama bunun gibi whatsapp grubu kurulmasi insanlari daha aktif kilacak en azindan bir birimize her an ulasma gibi bir alternatif olacak..Yoksa foruma yaz birileri denk gelir okur cevap verir diye beklerse belki o kisinin isi coktan olmus yada olmamis olacak..Zaten siz 3 kisi numaraniz var gorusuyorsunuz bu arkadasliginiza lafim yok.benim demek istedigim daha fazla kisiye kucak acma olayi..Sonucta belki ben sizinle yuz yuze gorusemeyebilirim ama bir gun 1 parca olur birsey olur ihtiyaciniz olur bende vardir ordan yazdiginizda ben siE burdan tutar gonderirim bunun icin illaki insanlarin bir birine guvenmesi tanimasina gerek yok diye dusunuyorum..Amac bir birimize yardim ve paylasim..

Not: harf hatasi olabilir telefondan yazdim.