Gönderen Konu: Corolla alt başlıklar hakkında bilgilendirme  (Okunma sayısı 14425 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Araç: Hilux
  • Kan Grubu: A-
  • Kilometre: 184000
  • Model Yılı: '13
  • 32 kere teşekkür etti
  • 59 kere teşekkür edildi
Corolla alt başlıklar hakkında bilgilendirme
« : Ekim 05, 2012, 19:36:30 »
Corolla kısmında zaman zaman yapılan bir hata hakkında bilgilendirme mesajıdır.

Görüldüğü üzere forumda Corolla sekmesi açıldığında, üst kısımda Corolla'nın üretim yıllarına göre ayrılmış alt sekmeler mevcut. Araçlarla ilgili açılacak sorun konuları, aracın ait olduğu alt sekme açıldıktan sonra oluşturmalıdır. Bu sayede alt sekme havuzunda aynı araca ait biriken konular diğer kullanıcılar için de kullanışlı bir bilgi havuzu halini almaktadırlar.

Genel olarak bu şekilde işleyen sistem zaman zaman üyelerin aceleyle ya da önemsememesi sonucu ilgili alt sekmeyi açmadan oluşturduğu konular yüzünden kullanışsız bir hal alabilmekte. Sıklıkla bu konular ilgili alt sekmeye yönetici ve moderatörler tarafından taşınmakta bazen de farkedilemeden yayında kalmakta bu sıkıntıyı ortadan kaldırabilmek adına yeni açılan Corolla mekanik konularında doğru alt sekme kullanımına özen gösteriniz.

Bu konulara göstereceğiniz özen için teşekkürler.

Toyota Club Türkiye

Corolla alt başlıklar hakkında bilgilendirme
« : Ekim 05, 2012, 19:36:30 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • 2 kere teşekkür edildi
Ynt: Corolla alt başlıklar hakkında bilgilendirme
« Yanıtla #1 : Ekim 24, 2013, 15:17:01 »
Merhaba,
Bu konuda bence HB Corolla da Corolla başlığı altına alınmalı. Dikkat edersek Auris başlığı altında genelde HB Corolla tartışılmıyor. HB Corolla konuları genelde E120 Corolla başlığı altında zira arabalar zaten aynı. Sadece kasa farkı mevcut. Veya E120 Corolla'yı da Sedan ve HB diye iki başlığa ayırabiliriz. Mesela ben HB sahibiyim. Beni ilgilendiren konular hep E120 başlığı altında paylaşılmış oluyor.
Teşekkürler,