Gönderen Konu: Toyota Carina Aracı olan arkadaslar burada toplansak nasıl olur?  (Okunma sayısı 145143 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Carina
  • Model Yılı: '98
  • Kilometre: 234000
  • Kan Grubu: A+
  • 7 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
Ynt: Toyota Carina Aracı olan arkadaslar burada toplansak nasıl olur?
« Yanıtla #840 : Mart 07, 2018, 11:45:25 »
Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba,
Kendime ait ilk araç olan Carinamı 2011' de almış ve 5 yıl boyunca severek kullanmıştım ancak evlilik nedeniyle nakit ihtiyacından dolayı 2 yıl önce satmak durumunda kaldım.
Malum borçları biraz toparladıktan sonra şu sıralar yine bir araç almaya niyetlendim ve ilk tercih olarak bakımlı ve masrafsız bir Carina düşünüyorum.
İlgilenen olursa ve varsa eğer araç ilan numarası veya araç resimlerini gönderebilirseniz sevinirim. (05336247430)

psem yipe nape...!

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #840 : Mart 07, 2018, 11:45:25 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Carina
  • Model Yılı: '98
  • Kilometre: 288000
  • Kan Grubu: B+
« Yanıtla #841 : Eylül 13, 2018, 15:32:42 »
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-toyota-carina-gli-otomatik-orjinal-516045623/detay/

Bu benim ilk aldığım sorunlu Carina'dan sonraki ikinci aracım ve araçtan çok memnunum. Ama eski model araç olduğu için ve ilk aracımdan ağzım yandığı için Allah nasip ederse model yükseltmek istiyorum. Bütçem elvediğince en ufak sıkıntıda sanayiye giden biriyim masrafsız araçtır.
1- Sağ ön kapı döşemesinde kumaş kısmın altında bir karış boyunda çizik şeklinde ayrılma var alttaki ahşap görünüyor.
2- Sağ ön ayna aşağı yukarı kumandadan ayarlanıyor ama içe dışa elle ayarlanabiliyor.
3- Teyp çerçevesinde çatlak ve kırık kısımlar var (arkası kısa teyp taktırmak gerekliymiş ağırlık yapınca genelde çatlatıyormuş).
4- Lastikler yazlık 2014 yılı üretimi dolayısıyla en fazla bir yaz daha götürür.