Gönderen Konu: Cam Filmi Konusu  (Okunma sayısı 104574 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • adapazarı
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '15
  • Kilometre: 54000
  • Kan Grubu: ---
  • 46 kere teşekkür etti
  • 53 kere teşekkür edildi
Ynt: Cam Filmi Konusu
« Yanıtla #840 : Mart 22, 2018, 16:33:51 »
Geçmiş olsun, ben de cam film muzdaribiyim. Daha önce de yazdım gittim,  daha önce film tecrübem yoktu. Arka camdakileri söktürmemek lazımmış adam her ne kadar ısıtıcı kullansa da bir sabah bir baktım rezistanslar gitmiş.

İletken sıvı alıp tamire giriştim ama bana mısın demedi, 350 lira cam parası verdim. Hakkımı helal etmiyorum bana bunu yaşatanlara.

Giden sadece 350 olmadı, yok bunun lastikleri eskimiş deyip 100 lira da oradan çaktılar.

Tekrardan yaptırmak içimden gelmiyor
Çok haklısınız arka cam i hiç elletmemek en iyisi
Çıkarım seninle her yola 🚕🚗

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #840 : Mart 22, 2018, 16:33:51 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Model Yılı: '07
  • Kilometre: 30000
  • 95 kere teşekkür etti
  • 102 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #841 : Mart 22, 2018, 18:56:50 »
Ya da sabriniz varsa falcata ile rezistans cizgilerinin kenarlarindan kesip cikarabilirsiniz.:)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Model Yılı: '13
  • Kilometre: 51000
  • Kan Grubu: 0-
  • 258 kere teşekkür etti
  • 817 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #842 : Mart 24, 2018, 06:39:56 »
Acı tecrübemi sizin le paylaşmak istedim.diger sayfalarda belirtmiştim cam filmini yakın bir tarihte yaptırdım film içindeki sular kuruyunca farkettim ki çok hatalı her yer çizik ve nokta nokta tavsiye üzerine gittiğim için yaptırdığım yere yine kapısını çaldım usta camlarımin çizik olduğunu ve camlarda ki tozlardan dolayı nokta larin olduğunu söyledim işçilik zaten kötü çıkmıştı bende 2015 arabada bu filmi kabul etmeyeceğimi söyledim kızdım çıktım geldim arkadaşım 95 model aracına başka yerde yaptırmış hemde çok uygun yerde işçilik harika ne birkabarcik nede nokta var dedim bu filimleri söktürüp bende yaptırayım gittim yaptırdım usta ya sokturmek için usta yerinde yok mallum izin günü hemen halledeyim istiyorum daha önceden abimin arabasını sökmustum yine hallederim düşüncesiyle başladım sökmeye sıra arka camdaydi daha 1 aylık film kolay çıkar mantığıyla bir çektim isitmadan aman Allahım rezistans larr filmde kaldı benim cami kendi ellerimle mahvettim şok geçince servisi aradım arka cam 2000 TL kaskomm var kaskoyu bozmuyor ama hasarkaydina işleniyor tuttum sanayinin yolunu Doraglass taktirdim orjinali ile birebir 500 TL . Bu arada cam gözlemlediim kadarıyla  orijinal  gibi anten de içinde olduğu  için radyo çekiminde  sorunyok  rezistans da
sorunsuz şimdilik siiZ siz olun filimleri kendiniz sökmeyin.bizim rezistanslar cama çok gömük değil her marka da bu değişken ben önceden söktum yine sokerim dedim ama hüsran
Bu arada filimleri tekrardan çektirdim arkadaşımin yaptırdığı yere ne bir çizik ne bir hata sanirsaniz kendinden siyah camlar gözünüzle işçiliği görmeden film yaptırmayin benim gibi ugrasirsiniz
gecmis olsun keske acele etmeyip kendiniz sokmeseydiniz. sizin bildiginizin aksine yeni cekilmis filmler daha yapiskanlik ozelligi gitmedigi icin kolay kolay sokulmez ozel solusyon ile sokuyorlar.
Gulumsemesini Bilmeyen Tukkan Acmasin
Kars Atasozu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • adapazarı
  • 46 kere teşekkür etti
« Yanıtla #843 : Mart 24, 2018, 11:16:44 »
Dersimizi çok güzel aldık film konusunda

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Model Yılı: '04
  • Kilometre: 57000
  • Kan Grubu: B+
  • 205 kere teşekkür etti
  • 372 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #844 : Mart 24, 2018, 11:21:44 »
Ülkemizin cezaya duyarlı keriz insanlarındanım . Koşa koşa söktük. 400 lira cezası peh peh peh:DArka Camı sökmemiştim hele ki  filmi kendin yapmayı deneyecem şansımı denerim beceremezsem 4 camı yaptırırım artık
1)ToyotaCorolla 1996gliAC 181000- 225000km (2013- 2016  )satıldı
2)ToyotaCorolla 2004SOL 57.500km(2015-   )
İnsan, kınadığı yaşamadıkça ölmezmiş. (Hadis-işerif)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 95 kere teşekkür etti
« Yanıtla #845 : Mart 24, 2018, 14:48:35 »
1 hafta once yeni cam filmi yaptirdim. Ancak kenarlarda toz kalmis ve belli oluyor. Buharla filmi soksek ayni filmi yeniden kaplayabilir miyiz?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • adapazarı
  • 46 kere teşekkür etti
« Yanıtla #846 : Mart 24, 2018, 15:02:39 »
Sakın siz ellemeyin derim yapışkani bile iğrenç abimdeki buhar makinesiyle ben beceremedim

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 12120
  • Kan Grubu: 0+
  • 27 kere teşekkür etti
  • 408 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #847 : Mart 24, 2018, 18:31:09 »
yaptığınız yere gösterin belki daha kolay bir yolu vardır.ilave masraflar çıkmasın.
Tokay Ceritoğlu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • Kan Grubu: A+
  • 36 kere teşekkür etti
  • 199 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #848 : Mart 24, 2018, 23:37:56 »
1 hafta once yeni cam filmi yaptirdim. Ancak kenarlarda toz kalmis ve belli oluyor. Buharla filmi soksek ayni filmi yeniden kaplayabilir miyiz?
Sökülen film tekrardan kullanılmaz  o bir hata dır hatayida yapan kişi düzeltmesi gerekir esnaf lığın gereği budur zaten dünya bu para alıyorlar maliyeti kaç kuruş tabir i caizse 3 kuruş luk filmi 100 kuruşa yapıyorlar
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Model Yılı: '06
  • Kilometre: 129
  • 8 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #849 : Mart 25, 2018, 20:26:36 »

Yapan adamın hatası hocam, çözüm bulmak zorunda. Ben de yaptırdığımda adama gösterince hemen kopardı yenisini taktı para da almadı. Tabi arka cam değil, arka camsa elletme hocam sana tavsiyem. Yukarıda da yazdım benim dilim yandı aman siz dikkatli olun.
Toyota Corolla Terra Otomatik - 2006 - BRC

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Ashes to ashes, dust to dust.
  • Araç: Başka Marka
  • Model Yılı: -
  • 2299 kere teşekkür etti
  • 2618 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #850 : Mayıs 04, 2018, 19:02:36 »
Bu konudaki nihai durum nedir?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 95 kere teşekkür etti
« Yanıtla #851 : Mayıs 04, 2018, 20:08:04 »
Bu konudaki nihai durum nedir?

hangi konu hocam..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
« Yanıtla #852 : Mayıs 04, 2018, 21:01:09 »
hangi konu hocam..
Bir ara düzenleme olacaktı, belli kurallar çerçevesinde serbest olacak diye. Sonrasında adım atıldığına dair bir haber çıkmadı diye biliyorum.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • 36 kere teşekkür etti
  • 199 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #853 : Mayıs 04, 2018, 21:21:08 »
2 numara film lere sıkıntı çıkartmıyor lar işin mantığı dışarıdan bakıldığı zaman aracın içinin belli olması en azından kaç kişi olduğu arkada kimse varmı veya eşya varmı gözükmesi azda olsa belli olması gerekiyor ama vatandaş 4 numara ve ya 5 numara en koyusundan tabiri caiz ise kömür karası gibi film çektiriyor lar ve arabanın iç döşemesi de eğer koyu renk ise tam bir zindan oluyor araç. ve şüpheli duruma düşüyor hâl böyle olunca yetkililer de istemiyor ceza durumları ortaya çıkıyor
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Model Yılı: '13
  • Kilometre: 50200
  • 23 kere teşekkür etti
  • 27 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #854 : Mayıs 05, 2018, 00:09:04 »
Bizim arkadaş önlere 1, arkalara 2 numara yaptırdı ama önler bile gayet koyu renk.
Neyse ben ise kendim sökmüştüm. Röntgen filmi gibi kalındı ve zahmetleydi. Kaliteliymiş sanırsam. Şimdiden yandan güneş vurdu mu yüzüm yanıyor hem benim hem eşimin. Yazın ortasında ne yapacağız bakalım. Bebek de var. Galiba yeniden yaptıracağım.

Çevrimiçi (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Toyota Corolla
    • XenForo Destek Forumu
  • Kilometre: 46700
  • 514 kere teşekkür etti
  • 139 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #855 : Mayıs 05, 2018, 04:10:44 »
Bizim arkadaş önlere 1, arkalara 2 numara yaptırdı ama önler bile gayet koyu renk.
Neyse ben ise kendim sökmüştüm. Röntgen filmi gibi kalındı ve zahmetleydi. Kaliteliymiş sanırsam. Şimdiden yandan güneş vurdu mu yüzüm yanıyor hem benim hem eşimin. Yazın ortasında ne yapacağız bakalım. Bebek de var. Galiba yeniden yaptıracağım.

Eğer beni ısıdan korusun koyu renk olmasın sıkıntı yaşamayım diyorsanız ön cam dahil LLumar AIR80 şeffaf film kesinlikle tavsiye ederim
Toyota E160 Corolla
Eneos 0w20
İnwells Led Xenon

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 12120
  • 27 kere teşekkür etti
  • 408 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #856 : Mayıs 05, 2018, 09:35:51 »
izmir de anıl akça beyin önerdiği llmar  air80 şeffaf film yapacak bir mekan da cam filmi yaptıran ve tavsiye eden var mı? ve bu cam filmi ile tüv ve yol kontrolunda umarım kimse sorun yaşamamıştır.oğlumun astraya yaptıracağız,rezistans sıkıntıları yüzünden forumdan bilgilendiğimiz kadarı ile arka cama hiçbir şey yaptırmayacağız.
Tokay Ceritoğlu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
« Yanıtla #857 : Mayıs 05, 2018, 09:41:19 »
Bilgiler için herkese teşekkürler. Yalnız yasal düzenleme ne durumda o net değil hala sanırım.

Anıl, llumar'ı genelde tavsiye ediyorlardı ama bu modeli bana hitap ediyor. Eski bazı Mercedes'lerde colormatik cam vardı, o da faydalıydı.
Bu air 80'i sadece yanlara yapan yer var mı acaba, ya da film olarak satılıyor mu?

Çevrimiçi (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Toyota Corolla
    • XenForo Destek Forumu
  • Kilometre: 46700
  • 514 kere teşekkür etti
  • 139 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #858 : Mayıs 05, 2018, 12:37:40 »
izmir de anıl akça beyin önerdiği llmar  air80 şeffaf film yapacak bir mekan da cam filmi yaptıran ve tavsiye eden var mı? ve bu cam filmi ile tüv ve yol kontrolunda umarım kimse sorun yaşamamıştır.oğlumun astraya yaptıracağız,rezistans sıkıntıları yüzünden forumdan bilgilendiğimiz kadarı ile arka cama hiçbir şey yaptırmayacağız.
Kesinlikle her yerdeki LLUmara yaptırmayın LLumarın kendi sitesinden baktım izmirdeki adresi burasıymış
REDMOTEK OTO   1203 /3 sok. No:1 –G Ege ticaret merkezi / İzmir

Mesaj Birleştirildi: Mayıs 05, 2018, 12:39:10
Bilgiler için herkese teşekkürler. Yalnız yasal düzenleme ne durumda o net değil hala sanırım.

Anıl, llumar'ı genelde tavsiye ediyorlardı ama bu modeli bana hitap ediyor. Eski bazı Mercedes'lerde colormatik cam vardı, o da faydalıydı.
Bu air 80'i sadece yanlara yapan yer var mı acaba, ya da film olarak satılıyor mu?
Bir arkadaşım kullanıyor gerçekten ısı konusunda faydası oldu
Buradan orjinal LLumar bayilerini bulabilirsiniz http://www.akmanlargrup.com.tr/llumar-bayiler.html
Toyota E160 Corolla
Eneos 0w20
İnwells Led Xenon

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 95 kere teşekkür etti
« Yanıtla #859 : Mayıs 05, 2018, 17:24:26 »

ben yaptirdim air 80 den . Normal filimlere gore pahali. Tek on 200 tl civari olabilir. Vizeden gectim. Fark varmi derseniz birz fark ediyor. 3 .sanayide yaptirip garanti kartini aldim. Ancak bazi yerlerde kabarciklar kaldi. (Aslinda yasak ancak benimkini farketmediler sanirim...

Etiketler: