Gönderen Konu: Mercedes Sprinter'mi VW Crafter Volt'mu ???????  (Okunma sayısı 46791 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Seni unutmayacağız Burak TOLGA
    • www.IMAN ILE TOYOTA'NIN KIMDE OLDUGU BELLI OLMAZ.com.tr
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 29000
  • Model Yılı: '12
  • 529 kere teşekkür etti
  • 505 kere teşekkür edildi
Ynt: Mercedes Sprinter'mi VW Crafter Volt'mu ???????
« Yanıtla #120 : Mayıs 09, 2009, 12:02:16 »
Hayırlısı olsun Özcan, bankalar bu aralar kredi vermemek için bin dereden su getiriyorlar. Fotoları da sabırsızlıkla bekliyoruz.
   Hesapları kapatınca görürler kredi vermemeyi.Uyuz herifler.Personel hesaplarını ve şirket hesaplarını kapatınca görürler.Müdür yüzündeki ifadeyi düşünemiyorum bile..Saat 14'te gidip son bakiyeyide ödeyeyim de bu iş bitsin artık.Canım çok sıkılmaya başladı..
   Normalde Perşembe günü takograf ve diğer aksesuarları taktıracaktım.Bu nedenle minibüsü pırıl pırıl yıkamışlar,temizlemişler benim için.Muayeneye takograf,logo ve camlar filmli götüreceğim.Belki filmi işletebilirim.Şansıma artık.Hani yapmışken hepsini bitireyimde sonra gidip birde onlarala uğraşmayayım.Araç servise başlayınca yapmak zor olur.Orjinal CD çalarının altınada MP3 çaları monte ettireceğim(kırmızı ile işaretlediğim kısıma).Orjinalinde MP3 yok..Artık ilerleyen dönemlerde de görüntü sistemlerini de takarım..Biraz çalışıp para kazanalım öyle...Fotoğraf Sprinter'a ait ama direksiyonda ki logo hariç tamamı aynı araçlar.

Yalan doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar
Güneş yalnızdır ama, etrafına ışık saçar
Üzülme, doğruların kaderidir bu yalnızlık
KARGALAR SÜRÜYLE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #120 : Mayıs 09, 2009, 12:02:16 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: '14
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #121 : Mayıs 09, 2009, 15:37:54 »
özcan sıfır araçta bej torpido ve döşeme var mı?

diğer husus, tribün tavan yaparsan araçtaki hoparlör sayısı arttığı için ve eğer mikrofon istersen o kırmızı ile işaretlediğin amfiden takman gerek.
2015 vw golf 7 1.4 comfortline (2018- ...)
2014 honda crv 1.6 elegant (2016- ... )
2011 toyota yaris 1.33 terra sporty (2012- 2018), 2011 toyota corolla comfort extra 1.6 d-vvti (2011- 2016), 2004 toyota corolla terra sedan 1.4 vvti (2007-2011)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #122 : Mayıs 09, 2009, 16:24:27 »
Bende bu aralar yarisimi uygun fiyata verirsem içi yapılı  transporter almayı düşünüyorum. kısa şase. motorlarına baktım 1.9 ve 2.5 olanları var. hangisi daha iyidir,hangisi daha az yakar bilmiyorum.İnternette söyle bi baktım T5 lerin bazıları problemliymiş ama detayı nedir bilmiyorum.
2010 toyota avensis 1.6 elegant

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Seni unutmayacağız Burak TOLGA
    • www.IMAN ILE TOYOTA'NIN KIMDE OLDUGU BELLI OLMAZ.com.tr
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 29000
  • Model Yılı: '12
  • 529 kere teşekkür etti
  • 505 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #123 : Mayıs 09, 2009, 17:20:18 »
özcan sıfır araçta bej torpido ve döşeme var mı?

diğer husus, tribün tavan yaparsan araçtaki hoparlör sayısı arttığı için ve eğer mikrofon istersen o kırmızı ile işaretlediğin amfiden takman gerek.
   Murat ellerinde normal 17+1 olmadıgı için turizm paketli alacaktık.Ama onunda türbin tavanı yokmuş,vazgeçtik.Son anda bir tane normal buldular kabul ettik.Standart 17+1 aldık.
   Bej torpidoya gelecek olursak eğer hepsi siyah renk.Bu boyanmış.Cd çalar altını göstermek için bu fotoyu kullandım.Ama fotonun aynısını istersen eğer ön göğüs ve kapıların boyanması,imitasyon maun takımı,deri ve gerçek maun kaplama direksiyon'nun maliyeti 1.650 TL oluyormuş...İmitasyon değil de gerçek maun istenirse 600 TL daha farkı oluyormuş..

Bende bu aralar yarisimi uygun fiyata verirsem içi yapılı  transporter almayı düşünüyorum. kısa şase.
   Burak bey size kısa şasiyi önermem.Çünkü ikinci eli çok zor gidiyor.İyi araştırıp öyle alın.Sonra pişman olmayın..
Yalan doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar
Güneş yalnızdır ama, etrafına ışık saçar
Üzülme, doğruların kaderidir bu yalnızlık
KARGALAR SÜRÜYLE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR