Gönderen Konu: Yan aynalar  (Okunma sayısı 834 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 95000
  • Model Yılı: '13
Yan aynalar
« : Ocak 09, 2019, 16:35:46 »
2013 Avensis eleg.extra araç, aynaların açma kapama düğmesi çalışmıyor sigortası attı diye düşünüyorum veya başka bişey sigortasının yeri nerededir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. Ayrıca aynalara aracı kilitledigim zaman otomatik açma kapama yapması için ayna açma kapama kiti taktım uzun zamandır problemsiz çalışıyordu. Aracın içindeyken kumandadan aracı kilitledim daha sonra tekrar açtım ama aynalar açıldıktan sonra bı daha kapama yapmadı sıkıntı bu.

Toyota Club Türkiye

Yan aynalar
« : Ocak 09, 2019, 16:35:46 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
    • Japanese Man-Youtube Channel
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 5000
  • Model Yılı: '19
  • 224 kere teşekkür etti
  • 128 kere teşekkür edildi
Ynt: Yan aynalar
« Yanıtla #1 : Ocak 09, 2019, 16:51:43 »
Sigorta olsaydi en azindan basima gelen olarak söyleyim. Auris'imde arabanin hem radyosu , hem merkezi kilit sistemi gitmisti sigorta atmasindan dolayi. Siz yine bi kullanim klavuzuna bakin ama tek ayna bagli degildir diye tahmin ediyorum. https://turkiye.toyota.com.tr/KullaniciElKitabi/KullaniciElKitabi.aspx burdan aracinizin modelini girerek bakabilirsiniz hocam.
Corolla 2019 ve üstü modeller icin her sey-> Facebook Corolla2019+ Grubunda!
2019 Corolla Vision 1.6 Valvematic
2014 Corolla Advance 1.4 D4D
2011 Auris 1.33 Dual VVT-I

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
Ynt: Yan aynalar
« Yanıtla #2 : Ocak 09, 2019, 19:48:31 »
2013 Avensis eleg.extra araç, aynaların açma kapama düğmesi çalışmıyor sigortası attı diye düşünüyorum veya başka bişey sigortasının yeri nerededir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. Ayrıca aynalara aracı kilitledigim zaman otomatik açma kapama yapması için ayna açma kapama kiti taktım uzun zamandır problemsiz çalışıyordu. Aracın içindeyken kumandadan aracı kilitledim daha sonra tekrar açtım ama aynalar açıldıktan sonra bı daha kapama yapmadı sıkıntı bu.
taktığınız kitten kaynaklı bir problem dir bozulmuş olabilir
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.