Gönderen Konu: Corolla modül kitleri?  (Okunma sayısı 728 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Serkan Demirel
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A-
  • Kilometre: 200
  • Model Yılı: '18
  • 10 kere teşekkür etti
Corolla modül kitleri?
« : Ocak 04, 2019, 22:29:15 »
Selam arkadaşlar. 2018 model aracına obd araç seyir halinde iken kapıları kilitleme modülü ve kapılari kilitledigimiz zaman camları sırasıyla kapatan otomatik cam kapama modülü takan arkadaşlar varsa bu konu hakkında yardımcı olursanız teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Toyota Club Türkiye

Corolla modül kitleri?
« : Ocak 04, 2019, 22:29:15 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
    • Japanese Man-Youtube Channel
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 5000
  • Model Yılı: '19
  • 224 kere teşekkür etti
  • 128 kere teşekkür edildi
Ynt: Corolla modül kitleri?
« Yanıtla #1 : Ocak 04, 2019, 22:36:37 »
Hocam seyir halinde kapıları kitleme modulü için bu videoyu izleyebilirsiniz , diğerini bilemedim :)

Mesaj Birleştirildi: Ocak 04, 2019, 22:39:22
Cam modulü de bu hocam. Buldum şimdi. Emre hocamın çok faydalı videoları var.Tavsiye ederim.
Corolla 2019 ve üstü modeller icin her sey-> Facebook Corolla2019+ Grubunda!
2019 Corolla Vision 1.6 Valvematic
2014 Corolla Advance 1.4 D4D
2011 Auris 1.33 Dual VVT-I

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 102000
  • Model Yılı: '15
  • 371 kere teşekkür etti
  • 131 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Ocak 04, 2019, 23:03:20 »
Seyir halinde iken kapıları kitleme modülünden aldım. Kendiniz takabiliyosunuz. Emre Bayer'in videosunu izledikten sonra getirttim. Kullanıyorum. Memnunum. Bir tek olumsuz yönü var. Araç çalışır durumdayken, siz sürücü kapısını açıp da  arka kapıyı açmaya çalıştığınızda açılmıyor. (Yani içerden manuel olarak açmanız lazım.)

Bir de panik fren yapınca 4 kapının kilidini otomatik açıyor. İstemeyerek de olsa bir iki defa böyle bir durumla karşılaştım. Sonrasında araç durmadan devam ettiğinizde tahmini saatte 15 km hıza ulaştığınızda da tekrar otomatik olarak kapıları kilitliyor.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Serkan Demirel
  • Kan Grubu: A-
  • Kilometre: 200
  • Model Yılı: '18
  • 10 kere teşekkür etti
« Yanıtla #3 : Ocak 04, 2019, 23:15:14 »
Seyir halinde iken kapıları kitleme modülünden aldım. Kendiniz takabiliyosunuz. Emre Bayer'in videosunu izledikten sonra getirttim. Kullanıyorum. Memnunum. Bir tek olumsuz yönü var. Araç çalışır durumdayken, siz sürücü kapısını açıp da  arka kapıyı açmaya çalıştığınızda açılmıyor. (Yani içerden manuel olarak açmanız lazım.)

Bir de panik fren yapınca 4 kapının kilidini otomatik açıyor. İstemeyerek de olsa bir iki defa böyle bir durumla karşılaştım. Sonrasında araç durmadan devam ettiğinizde tahmini saatte 15 km hıza ulaştığınızda da tekrar otomatik olarak kapıları kilitliyor.
iyi aksamalar videonun altında bir link var, Ali eksprese yönlendiriyor,. Ürünü oradan mı temin ettim?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 102000
  • Model Yılı: '15
  • 371 kere teşekkür etti
  • 131 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Ocak 04, 2019, 23:22:38 »
iyi aksamalar videonun altında bir link var, Ali eksprese yönlendiriyor,. Ürünü oradan mı temin ettim?

Tam hatırlamıyorum linki. Ama aliexpressden bir arkadaşıma rica ettim. (Satıcının güvenilir olmasına da dikkat etmek gerekiyormuş.)