Gönderen Konu: Araç Multimedya Özellikleri  (Okunma sayısı 1223 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Deus ex machina
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 2854 kere teşekkür etti
  • 3226 kere teşekkür edildi
Araç Multimedya Özellikleri
« : Ekim 31, 2018, 19:32:31 »
Selam;
Artık yeni üretim araçların hemen hepsinde bir multimedya sistemi bulunuyor. Bunların da farklı özellikleri mevcut. Bu özelliklerin de bir kısmı tüketici talepleri doğrultusunda belirleniyor. Şimdi gelelim olası özelliklere;

Özellikle sonradan takılabilecek bir araç içi kamera yardımı ve multimedya ekranındaki bir bölüm ile arka koltuktaki çocukların ekranda görünmesi, güvenlik amacı ile sağlanabilir. Bu hem çocukların, hem de öndeki ebeveynlerin faydasına olacaktır diye düşünüyorum.

Toyota Club Türkiye

Araç Multimedya Özellikleri
« : Ekim 31, 2018, 19:32:31 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
Ynt: Araç Multimedya Özellikleri
« Yanıtla #1 : Ekim 31, 2018, 20:14:24 »
Selam;
Artık yeni üretim araçların hemen hepsinde bir multimedya sistemi bulunuyor. Bunların da farklı özellikleri mevcut. Bu özelliklerin de bir kısmı tüketici talepleri doğrultusunda belirleniyor. Şimdi gelelim olası özelliklere;

Özellikle sonradan takılabilecek bir araç içi kamera yardımı ve multimedya ekranındaki bir bölüm ile arka koltuktaki çocukların ekranda görünmesi, güvenlik amacı ile sağlanabilir. Bu hem çocukların, hem de öndeki ebeveynlerin faydasına olacaktır diye düşünüyorum.
hakan bey izninizle bir şey eklemek istiyorum araç içi kamera dediğiniz gibi büyük aile tipi araçlarda güzel bir özellik yol kayıt kameralarıda şuanda şehir içinde ve dışında yaşanan kazalarda haklılık oranını belirlemede büyük kolaylık ssğlamakta ve anlaşmazlıklar halinde gelen trafik ekipleri ilk sordukları yol kayıt kameranız varmı sorusu oluyor teknoloji geliştikçe güzel sonuçlar çıkmakta aynı zamanda bu sistemlere mobil cihazlardan android telefonlardan bağlanıp yol izlenebilmektedir
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.