Gönderen Konu: far aydınlatma  (Okunma sayısı 1673 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 120000
  • Model Yılı: '11
  • 7 kere teşekkür etti
far aydınlatma
« : Ekim 16, 2018, 05:00:27 »
2011 model corolla aracıma led far uygulaması yapmak istiyorum. Önceki aracımda sıradan bir tuning garajında satılan uygun fiyatlı led ampul almıştım. İlk taktığımda çok güzel aydınlatıyordu fakat ilerleyen 3-5 ay sonra ya gözlerim alıştığı için yada kalitesiz olduğu için aydınlatması yetersiz kalmaya başladı. Şuan aracımda ki sarı ampuller çok iyi şekilde aydınlatıyor fakat beyaz olsun istiyorum. Bunun için önerebileceğiniz led far ampulü öneriniz var mı? şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim.  :)

Toyota Club Türkiye

far aydınlatma
« : Ekim 16, 2018, 05:00:27 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Deus ex machina
  • Araç: Başka Marka
  • Model Yılı: -
  • 2854 kere teşekkür etti
  • 3227 kere teşekkür edildi
Ynt: far aydınlatma
« Yanıtla #1 : Ekim 16, 2018, 19:45:35 »
Daha iyi aydınlatma mı istiyorsunuz, beyaza yaklaşan ışık mı? Ayrıca beyaza yaklaşan ışık rengini gerçek anlamda elde etmek için kapsamlı çalışmalar gerekir. Aksi takdirde karşıdan gelenlerin gözüne de rahatızlık verirsiniz ve bu herkes için tehlikeli de olabilir.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 120000
  • Model Yılı: '11
  • 7 kere teşekkür etti
Ynt: far aydınlatma
« Yanıtla #2 : Ekim 20, 2018, 03:21:20 »
Daha iyi aydınlatma mı istiyorsunuz, beyaza yaklaşan ışık mı? Ayrıca beyaza yaklaşan ışık rengini gerçek anlamda elde etmek için kapsamlı çalışmalar gerekir. Aksi takdirde karşıdan gelenlerin gözüne de rahatızlık verirsiniz ve bu herkes için tehlikeli de olabilir.

amacım karşıdan gelen aracı tehlikeye sokmak değil, sadece beyaz bir ışık ile güçlü bir aydınlatma istiyorum.