Gönderen Konu: Merhaba herkese  (Okunma sayısı 870 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • 2008 corolla 1.4 d4d mmt elegant
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 118000
  • Model Yılı: '08
Merhaba herkese
« : Temmuz 19, 2018, 14:53:33 »
2008 model 1.4 d4d elegant corolla satın aldım 118 000 de aracın yakit ortalamasi 7.2 lt civarında bunu yol bilgisayarı da doldurup olctugumde de gördüm sizce araç elazıg şehir içi genelde cok sıkışık trafik degil ortalaması sizce de çok mu bana biraz fazla geldi aracin yag degisimi yakın etkilermi ya da ben mmt sanziman la yeni tanıştım acaba sürüş tekniği olarak bi problem mi var önerisi olan var mı teşekkür ederim
2008 corolla 1.4 d4d mmt elegant

Toyota Club Türkiye

Merhaba herkese
« : Temmuz 19, 2018, 14:53:33 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
Ynt: Merhaba herkese
« Yanıtla #1 : Temmuz 19, 2018, 23:53:06 »
Yağın eski olması etkendir ama öyle çok fazla değildir bana daha çok mmt şanzımanı ilk defa kullanmanızdan kaynaklı gibi geldi aracı şehir içinde ve dik rampalarda manuel kullanmanızı tavsiye ederim aksi halde özellikle rampalarda araç devri korumak için sık vites değiştiriyor ve balatada ısınma meydana geliyor uzun süre bu gibi kullanımda balata ömrünü yitiriyor ve araç sahibine biraz tuzlu maliyet çıkıyor tabiki filtrelerin eski olması da yakıtı etkiler genel bakım yaptıktan sonra ve şanzıman karakterine alıştıktan sonra yakıt normale dönecektir aracınız hayırlı olsun iyi forumlar

Mesaj Birleştirildi: Temmuz 19, 2018, 23:55:14
Ayriyeten profil bilgilerinizi tam olarak doldururmanız gerekmektedir en kısa sürede doldurmanızı rica ederim
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.