Gönderen Konu: Kısa Bir Aranın Ardından Tekrar Buradayım :)  (Okunma sayısı 1449 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 7000
  • Model Yılı: '20
  • 264 kere teşekkür etti
  • 469 kere teşekkür edildi
Kısa Bir Aranın Ardından Tekrar Buradayım :)
« : Haziran 19, 2018, 10:37:23 »
Merhaba arkadaşlar, öncelikle geçmiş mübarek ramazan bayramınız kutlu olsun. Uzun zamandır kurum interneti forum sitesini engellediği için giriş yapamıyordum. Evde de çoluk çocukla ilgilenince de girmeye vakit bulamıyordum. Sık sık kontrol ediyordum ama yorum yazamıyordum. Şimdi yine kullanıma açılmış. Kurumda fırsat buldukça tek sosyal yaşantım bu forumda bilgi alışverişinde bulunmak olduğu için eksikliğini çok hissettim :)

Yokluğumda bilenler bilir, ikinci araç için palio araç almıştım onu satıp bacanağımın babasının arabasını aldım. 99 model Astra G kasa GL donanım. Araç henüz 152bindeydi ve fiyatı uygun tuttukları için yapıştım aldım 23e :) Ama bende buda çok durmadı maalesef. Kredi borcunu ödemekte zorlandığım için opelide dayı oğluna verdim. Temiz araç olduğu için yabancıya gitmesine gönlüm razı olmadı.

Accordum hala duruyor şuan 286bin kmyi geçtik çok şükür bir sıkıntısı yok. Ama onuda istediğim fiyatı veren olursa satacağım gibi bir durum söz konusu. Benden şimdilik bu kadar. Hepinize iyi günler iyi forumlar.
Gör bak neler geçiyor hayatın içinden...

Toyota Club Türkiye

Kısa Bir Aranın Ardından Tekrar Buradayım :)
« : Haziran 19, 2018, 10:37:23 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Deus ex machina
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 2854 kere teşekkür etti
  • 3227 kere teşekkür edildi
Ynt: Kısa Bir Aranın Ardından Tekrar Buradayım :)
« Yanıtla #1 : Haziran 19, 2018, 17:03:07 »
Tekrar hoş geldin Selman.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 264 kere teşekkür etti
« Yanıtla #2 : Haziran 20, 2018, 09:28:32 »
Tekrar hoş geldin Selman.

Eyvallah teşekkür ederim :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Trafik medeniyettir, buna uyan medeni kişidir...
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 254 kere teşekkür etti
  • 303 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Haziran 20, 2018, 10:24:50 »
Merhaba arkadaşlar, öncelikle geçmiş mübarek ramazan bayramınız kutlu olsun. Uzun zamandır kurum interneti forum sitesini engellediği için giriş yapamıyordum. Evde de çoluk çocukla ilgilenince de girmeye vakit bulamıyordum. Sık sık kontrol ediyordum ama yorum yazamıyordum. Şimdi yine kullanıma açılmış. Kurumda fırsat buldukça tek sosyal yaşantım bu forumda bilgi alışverişinde bulunmak olduğu için eksikliğini çok hissettim :)

Yokluğumda bilenler bilir, ikinci araç için palio araç almıştım onu satıp bacanağımın babasının arabasını aldım. 99 model Astra G kasa GL donanım. Araç henüz 152bindeydi ve fiyatı uygun tuttukları için yapıştım aldım 23e :) Ama bende buda çok durmadı maalesef. Kredi borcunu ödemekte zorlandığım için opelide dayı oğluna verdim. Temiz araç olduğu için yabancıya gitmesine gönlüm razı olmadı.

Accordum hala duruyor şuan 286bin kmyi geçtik çok şükür bir sıkıntısı yok. Ama onuda istediğim fiyatı veren olursa satacağım gibi bir durum söz konusu. Benden şimdilik bu kadar. Hepinize iyi günler iyi forumlar.

Selman bey senin de geçmiş bayramın mübarek olsun. Zaruri ihtiyaç değilse iki araba gerçekten külfet. Bunu yaşayıp gördüm. Naçizane eski model arabanın derdi bitmez. Satmakla iyi yapmışsın.
1)  1994 Tempra SX A Beyaz    2) 1997 Mazda 323 Yeşil  3) 2005 Honda Civic Vtec Bej   4) 2011 Toyota Avensis Elegant Extra Beyaz
5)  2005 Honda Jazz Elite Cvt Kırmızı 6)  2011 Honda Civic A/T Elegance Füme
7)  2012 Honda CR-V Executive Beyaz 8) 2011 Kia Picanto Hiper A/T
9)  2012 Honda Jazz Fun Cvt Beyaz  10) 2016 Honda CR-V Executive 1.6 Zf A/T 11) 2017 Civic Eco Elegance

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 264 kere teşekkür etti
« Yanıtla #4 : Haziran 20, 2018, 10:51:47 »
Selman bey senin de geçmiş bayramın mübarek olsun. Zaruri ihtiyaç değilse iki araba gerçekten külfet. Bunu yaşayıp gördüm. Naçizane eski model arabanın derdi bitmez. Satmakla iyi yapmışsın.

Yasin bey giderler geliri aşınca sıkıntı oluyor gerçekten. Zaruri ihtiyaçtan dolayı almıştım ama baş edemedim. Sattığım araba çok temizdi accorddan daha az masraflıydı lakin accordu satamadım(gerçi çokta satmaya gönlüm el vermedi :) ) hangisi önce giderse diye ilana koydum. Nasip opeli alan dayı oğlununmuş.