Gönderen Konu: Corolla 2016 Necvox multimedya ışık sorunu.  (Okunma sayısı 1930 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
Corolla 2016 Necvox multimedya ışık sorunu.
« : Mayıs 11, 2018, 11:28:14 »
Abilerim kardeşlerim merhabalar. 2016 model corolla aracım var sıfır olarak aldım 1.33 Life kendi bursa servisinde kant olsun multimedya olsun taktırdım. Necvox 99130 marka multimedya ekranında yandaki mavi tuşları yanmıyor ayarlarına kitapçığına baktım ama halledemedim bi türlü bazen yanıyor bazen yanmıyor bununla ilgili bir video çektim şuan youtubeye yüklenmesini bekliyorum yüklendikten sonra sizinlede paylaşacağım daha önce böyle bir şey başına gelen varmı ? ne yapmam lazım bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden
[/font][/i][/b]

Toyota Club Türkiye

Corolla 2016 Necvox multimedya ışık sorunu.
« : Mayıs 11, 2018, 11:28:14 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
Ynt: Corolla 2016 Necvox multimedya ışık sorunu.
« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2018, 20:53:47 »
Yardımcı olabilicek arkadaşlarımız yok mu ? :(((((

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 51000
  • Model Yılı: '13
  • 259 kere teşekkür etti
  • 825 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Mayıs 27, 2018, 07:42:35 »
taktirdiginiz servise neden gitmiyorsunuz? yanlis hatirlamiyorsam multimedya urunlerin 2 yil garantisi vardi. eger turslar calisiyor sadece isigi yanmiyorsa ampul veya led hangisi  varsa  patlamis olabilir. yada yakininizda saglam elektronikci varsa onlarda halleder.
Gulumsemesini Bilmeyen Tukkan Acmasin
Kars Atasozu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 120000
  • Model Yılı: '08
  • 61 kere teşekkür etti
  • 298 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Mayıs 28, 2018, 10:23:02 »
Abilerim kardeşlerim merhabalar. 2016 model corolla aracım var sıfır olarak aldım 1.33 Life kendi bursa servisinde kant olsun multimedya olsun taktırdım. Necvox 99130 marka multimedya ekranında yandaki mavi tuşları yanmıyor ayarlarına kitapçığına baktım ama halledemedim bi türlü bazen yanıyor bazen yanmıyor bununla ilgili bir video çektim şuan youtubeye yüklenmesini bekliyorum yüklendikten sonra sizinlede paylaşacağım daha önce böyle bir şey başına gelen varmı ? ne yapmam lazım bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden
[/font][/i][/b]

farları yakıp kontrol edermisin genelde bu durumda yanıyor gece modu devreye giriyor gündüz yanmıyor