Gönderen Konu: tampon değişimi  (Okunma sayısı 2726 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
tampon değişimi
« : Mart 27, 2018, 19:19:53 »
talihsiz bir kaza sonucu ön ve arka tamponum kırıldı. tadilatı olmaz değişecek dediler. büyükşehirde olmadığımdan çıkmalara görmeden güvenemedim. istanbulda bir firmayı aradım yan sanayi 250 tl tanesi dedi. servis 900 küsür fiyat çıkardı.

sormak istediğim bu yan sanayi tamponlar tırnakları falan uyumlu mu. malum daha kargo boya işlemleri falan var. en ekonomik nasıl hallederim.

aracım 2011 elegant

Toyota Club Türkiye

tampon değişimi
« : Mart 27, 2018, 19:19:53 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 850
  • Model Yılı: '20
  • 4 kere teşekkür etti
  • 57 kere teşekkür edildi
Ynt: tampon değişimi
« Yanıtla #1 : Mart 27, 2018, 19:31:21 »
Öncelikle geçmiş olsun. Eski aracım fluence de ön tamponu yan sanayi ile değiştirdim inanın çok ince bişeydi. Arabayı satmayı düşünmüyorsanız kesinlikle almayın. Istanbul da çok sayıda çıkmacı var. Aradığınızda parca durumu ile ilgili net bilgi veriyorlar. Oralardan alabilirsiniz. 

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
« Yanıtla #2 : Mart 27, 2018, 19:33:53 »
bir kaç kişi ile görüştüm. abi tampon on numara tertemiz diyor. bi resim atın diyorum adam onu bile atmıyor. bitlise gelecek geldikten sonra iş iştn geçecek. görmeden alması zor valla

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 850
  • Model Yılı: '20
  • 4 kere teşekkür etti
  • 57 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Mart 27, 2018, 19:53:01 »
Benim corollam 'ın farı kırılmıştı. Ilan sitesinden çıkma buldum. Hatta video bile gönderdi adam. Dediği gibi sorunsuzdu. 350 TL ye almıştım sıfırı  1500 TL di.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Mart 27, 2018, 23:00:51 »
Yan sanayisine kesinlikle yanasmayin tırnakları falan tutuyor ama eğreti duruyor arabada illa bi tarafı sırıtıyor sizin tamponlar tamamen kırıldımı plastik kaynağı yapamiyorlarmi netten araştırın illaki orjinal bulursunuz
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 51000
  • Model Yılı: '13
  • 259 kere teşekkür etti
  • 825 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Mart 28, 2018, 07:00:01 »
hasarli tamponlarin resmini yukleme sansiniz varmi belki plastik kaynagi ile tamirat yapilir. yan sanayi tamponlar tam oturmuyor tirnak yerleri tam denk gelmiyor ve plastigi cok garip malzeme en ufak seyde ya catliyor yada kiriliyor. yerinizde olsam cikmacilar yerine sahibinden'de satilik 2.el olanlara bakardim.
Gulumsemesini Bilmeyen Tukkan Acmasin
Kars Atasozu