Gönderen Konu: 2017 Corolla SİS FARI VE SERVİS  (Okunma sayısı 1748 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B-
  • Kilometre: 3000
  • Model Yılı: '17
  • 5 kere teşekkür edildi
2017 Corolla SİS FARI VE SERVİS
« : Şubat 15, 2018, 20:33:30 »
Bugün servise gittim sis farı taktırayım dedim.1500 e yakın fiyat. Çektiler sonra 1300 civarı dediler. Dedim zaten tesisat  var  yok dediler sıfır tesisat çekilecek. Sonra bir kutu getirdiler üstünde madeın germany yazıyor yalnız kutu içerisinde çerçevelerde deforme var dedim bu ürün hatalı yok dediler ben bunu istemiyorum bana yeni ürün getirin başka yok beklemeniz lazım dediler. Sonra ürün araç üzerinde gelen gibi metalik boyalı değil yani parlama yok. Mat renkte ürün dediler astar çekip boyayacağız kabul etmedim. Birde 150 tl boya parası istediler şikayetçi olacağım deyince ortalık karıştı sonra bana gelip 1200 alalım boya parası 150 tl yi almayalım dediler. Yalnız ürünün yan sanayi 300 liralık üründen bir farkı yoktu. Orjinal taktıranlar serviste kaça taktırdılar. Ürün Orjinal matmı toksa boyanıpmı takılıyor. Yada kutudaki ürün metalik boyalımı aklımı aldı servis bugün.şikayet devreye girincede çark ettiler. Hız sabitleyiciyi istiyorsun yok satamayız senin araçta yok. Ya paramla alacağım evde müze yapıp sergileyeceğim diyorum yok satamayız falan filan. Bu orjinal sis farı çerçeveleri matmı yoksa metalik boyalımı yardımlarınız için şimdiden teşekkür. :wacko:
🚔🚓🚔🚓🚔🚓🚔🚓🚔🚓🚔
Bir zamanlar arabada...

Toyota Club Türkiye

2017 Corolla SİS FARI VE SERVİS
« : Şubat 15, 2018, 20:33:30 »