Gönderen Konu: Yardım! Tek nokta enjeksiyon LPG yi full enjeksiyon LPG sistemine çevirmek !!  (Okunma sayısı 1199 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 206
  • Model Yılı: '94
Arkadaşlar aracım 94 Corona GLİ ,yani enjeksiyonlu fakat üzerinde eski sistem tek nokta enjeksiyon lpg var. Konuştuğum birçok kişi farklı farklı yorumlar yaptı bilen de konuştu bilmeyende iyice kafam karıştı, kimisi tek nokta gazın motorumu mahvedeceğini full enjeksiyon aracı bitireceğini söyledi kimisi toyota motoru ikisine de uyumlu olduğunu iyi bir işçilikle bağlantı yapıldıysa sıkıntı olmayacağını zaten yine ilk çalışma da benzinle çalıştığı için özellikle soğuk havalarda 1-2 dk benzinde bekletip sonra gaz verip gaza geçirip öyle binmem gerektiğini söyledi , kimisi full enjeksiyon çoğu gaz makasının corona ile uyum sağlamayacağını sıkıntı yaşayacağımı böyle kalmasını söyledi.Tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?
Yardım ve yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

Mesaj Birleştirildi: Ocak 13, 2018, 01:30:51
Değerli Arkadaşlar açılan sorun ya da öneri başlıklarına kimsenin cevap yazmama sebebi kimsenin konu ile ilgili tecrübe ya da bilgi olmayışı mı? sorunun anlaşılmayışı  mı? Forum sitesi kültürüne biraz yabancı olduğum için yanlış yerde yanlış soru sorup boşa cevap beklemem mi? Toyotaclubtr 'nin hakkında söylenen ''iyi akılcı sorun çözen aile edasıyla insanların birbirleriyle iletişim kurduğu yer '' bir şehir efsanesi olup kimsenin yüzüne bakmadığı bir forum sitesi olup bakan olmadığı için cevap ta olmaz mantığı mı?   :kötü: :kötü:

Toyota Club Türkiye