Gönderen Konu: %5 Akaryakıt İndirm Kartı (Flash Kart)  (Okunma sayısı 2171 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Trafik medeniyettir, buna uyan medeni kişidir...
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 254 kere teşekkür etti
  • 303 kere teşekkür edildi
%5 Akaryakıt İndirm Kartı (Flash Kart)
« : Aralık 14, 2017, 09:33:25 »
Geçtiğimiz haftalarda flash tv de görmüştüm Lukoil istasyonlarında yüzde 5 indirim kartınızı hemen ücretsiz gönderelim diye reklamları dönüyordu. Kazancı olmadan niye yüzde beş indirim yapsınlar diye ilgilenmedim haliyle.

Dün işyerime yakın lukoil istasyonuna gittim. Flash karta yüzde 5 indirim var diye afişleri asmışlar. Kasaya gittim böyle bir şey olup olmadığını sordum. Doğruymuş,  30 sn içinde kartımı verdiler. Forma sadece ad soyad ve telefon numaramı yazdılar. İmza falan da yok. Neyse benzini almaya gittim. Kartı okutunca gerçektende pompa fiyatı yüzde 5 düştü. Yanılmıyorsam 5,25 Tl'den benzini aldım. Kasaya  bu kart ne kadar süre geçerli dediğimde iki yıl olduğunu söylediler.  Açıkçası biraz şaşırtıcı. Flash tv reklamını döndürüyor Lukoil indirim yapıyor. Nerden kazanıyorlar merak ediyorum. Hani genelde mazotta iskonto oluyor da benzinde denk gelmemiştim.

Denemedim bilmiyorum yine aslı varsa aynı kart akpet istasyonlarında da yüzde 5 indirim sağlıyormuş. 
1)  1994 Tempra SX A Beyaz    2) 1997 Mazda 323 Yeşil  3) 2005 Honda Civic Vtec Bej   4) 2011 Toyota Avensis Elegant Extra Beyaz
5)  2005 Honda Jazz Elite Cvt Kırmızı 6)  2011 Honda Civic A/T Elegance Füme
7)  2012 Honda CR-V Executive Beyaz 8) 2011 Kia Picanto Hiper A/T
9)  2012 Honda Jazz Fun Cvt Beyaz  10) 2016 Honda CR-V Executive 1.6 Zf A/T 11) 2017 Civic Eco Elegance

Toyota Club Türkiye

%5 Akaryakıt İndirm Kartı (Flash Kart)
« : Aralık 14, 2017, 09:33:25 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '14
  • 226 kere teşekkür etti
  • 230 kere teşekkür edildi
Ynt: %5 Akaryakıt İndirm Kartı (Flash Kart)
« Yanıtla #1 : Aralık 14, 2017, 11:17:26 »
Shellde geçerliyse hemen alalım ☺☺ Bende shellden puan toplayarak benzin alıyorum genelde, toplamda 150 200 tl lik almışımdır.Zubizu ile anlaşmalı o da.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dinozor
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 48850
  • Model Yılı: '16
  • 192 kere teşekkür etti
  • 1142 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Aralık 14, 2017, 12:02:46 »
sadece lukoil de geçerli,tpao kartı ile de indirimler olabiliyor,opet kart ile de,forever kart ile bp de vs vs.aytemiz doğrudan indiriyor,burada esas mesele sağlam yakıt almak,her ne kadar rafineriler belli ise de istasyon önemli.toyota neden bp diyor çözemedik.
Tokay Ceritoğlu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Corolla&Yaris
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 56000
  • Model Yılı: '17
  • 8 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Aralık 17, 2017, 18:16:43 »
Akaryakıt dağıtım şirketleri + bayinin karı bu aralar yüksek, %13-%14'ü bulduğunu duymuştum. AB'de %7 civarındaymış. O nedenle yoldan geçene kart al %5 indirim yapayım diyorlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 52000
  • 35 kere teşekkür etti
  • 179 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Aralık 17, 2017, 19:15:46 »
Lukoil de taraftar kartlara da indirim var. Sanırım lukoil satış politikalarından birisi olsa gerek.
İlla gitmek istiyorsan, hoşuma git mesela :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dinozor
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 48850
  • 192 kere teşekkür etti
  • 1142 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Aralık 17, 2017, 23:11:48 »
herhalde benzin 6 tl olup vatandaş zorunlu haller dışında akaryakıt almaktan kaçınınca ,istasyonlarda zor durumda kalıyor ve müşteri çekmek için bu tür girişimde bulunuyorlar.eskiden ücretsiz dış yıkama,kağıt peçete,ıslak mendil,toz bezi  gibi promosyonlar vardı..
Tokay Ceritoğlu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 216 kere teşekkür etti
  • 270 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Ocak 17, 2018, 21:09:10 »
sadece lukoil de geçerli,tpao kartı ile de indirimler olabiliyor,opet kart ile de,forever kart ile bp de vs vs.aytemiz doğrudan indiriyor,burada esas mesele sağlam yakıt almak,her ne kadar rafineriler belli ise de istasyon önemli.toyota neden bp diyor çözemedik.

BP'nin kendi işlettiği istasyondan aldığım yakıt ile gerek km. gerek performans gerçekten olumlu yöden farkediyor. Defalarca denedim. Başka marka kaliteli istasyonlardaki yakıt da çok iyidir tabiki fakat ben ne zaman BP denediysem + fark oluyor.