Gönderen Konu: Corolla Bagaj Kısmı Alt Koruma  (Okunma sayısı 929 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 25000
  • Model Yılı: '14
  • 2 kere teşekkür edildi
Corolla Bagaj Kısmı Alt Koruma
« : Kasım 13, 2017, 08:32:20 »
Gecen hafta Kadosan Çözüm oto'da araca LPG kit takdirdim. Bir kac gun oldu, sorun yok simdilik, guzel calisiyor sistem.

Asıl aklıma takılan, montaji yapan ustanin, bagaja tupu monte ederken, bu arac'in alt korumasi nerede demesi oldu, genelde olurmus. Benimkisi 2014 model. Normalde oluyor mu ?

Aracin bu haliyle, bagajin altindan cikip on tarafa ve dolum agzina giden borular gorunuyor. Tas gelse zarar gorebilir. Alt koruma taktirsam ne kadar mal olur ?

2014 Corolla 1.6 MultiDrive S

Toyota Club Türkiye

Corolla Bagaj Kısmı Alt Koruma
« : Kasım 13, 2017, 08:32:20 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 110000
  • Model Yılı: '12
  • 26 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
Ynt: Corolla Bagaj Kısmı Alt Koruma
« Yanıtla #1 : Kasım 13, 2017, 09:36:43 »
Benim araç 2012 model, bagaj alt koruması var, geçen 70bin bakımda araç yukarıya kaldırılınca baktım, bagaj altı korumasına birçok çakıl taşı girmiş, bu taşlar nereden girmiş, bilmiyorum, kenar kısımlarındaki boşluklardan galiba, çıkarmak için baya uğraştım ama çok taş var, ustaya gösterdim, dedi ki bunu buraya koyan mühendise... böyle bagajda koruyucumu olurmuş dedi  :D :D
Corolla 2012&2021 ilk günden beri...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 125000
  • Model Yılı: '13
  • 220 kere teşekkür etti
  • 174 kere teşekkür edildi
Ynt: Corolla Bagaj Kısmı Alt Koruma
« Yanıtla #2 : Kasım 13, 2017, 17:44:24 »
E160 larda öyle bir koruma yok sanırım. Bugün benimde bakımda araç lifte kaldırıldığında dikkatimi çekti. Araç altında hiç koruma ve izalasyon yok. Yakıt boruları benzin deposu hep görünüyordu.