Gönderen Konu: atiker grand?  (Okunma sayısı 29340 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 30000
  • Model Yılı: '13
  • 33 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
Ynt: atiker grand?
« Yanıtla #20 : Kasım 29, 2017, 22:06:07 »
Merhaba arkadaşlar bende 2013 advance cvt aracımda Brc my 11 kiti taktırmıştım 70 bin km en ufak bir sorun yaşamadım şimdi aracımı sattım 2016 Yeni kasa premium cvt aldım buna da Brc taktırırım diye düşünmüştüm lakin atiker Grand ı birkaç kişiden duydum ikisi arasında gidip geliyorum kullanıcıların yorumlarını merakla bekliyorum kandiliniz mübarek olsun
2013 corolla advance cvt. 30 binde 7 binden sonra lpg li...

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Kasım 29, 2017, 22:06:07 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 99000
  • 684 kere teşekkür etti
  • 2108 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Kasım 30, 2017, 08:37:48 »
Nuri bey hayırlı olsun yeni aracınız :)

Eğer önceki araca takılan BRC yi bildiğiniz yer güzel montaj yapıyorsa bildik yerden şaşmayın derim. En iyi yol bildiğiniz yoldur.

Atiker Grand kötü bir kit değil. Ama güzel düzgün bir usta takacaksa bütçeniz hangisine el veriyorsa onu taktırın.
intagram.com/tosicorolla16
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 33 kere teşekkür etti
« Yanıtla #22 : Kasım 30, 2017, 14:20:53 »
Kaan bey sağolun siZde de premium vardı hatırlıyorum kazasız sürüşler diliyorum sizede

Brc takan firma atiker bayi aynı zamanda işçilik yine iyi olur 1600 lira atiker e dedi 2600 de Brc ye ikisinde de sorun yaşamazsın tercih senin dedi kararsız kaldım Hakan beyin dediği gibiyse atiker çok iyi yakıt ve performans ve Fiat açısından.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 23 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Kasım 30, 2017, 20:34:18 »
Kaan bey sağolun siZde de premium vardı hatırlıyorum kazasız sürüşler diliyorum sizede

Brc takan firma atiker bayi aynı zamanda işçilik yine iyi olur 1600 lira atiker e dedi 2600 de Brc ye ikisinde de sorun yaşamazsın tercih senin dedi kararsız kaldım Hakan beyin dediği gibiyse atiker çok iyi yakıt ve performans ve Fiat açısından.

nuri bey gönül rahatlığıyla taktırın atiker grandı......ben ankarada pazarlık edip 1450 tlye taktırdım pazarlık edin derim sadece.
artık bu marka takıntısını kırmak gerek diye düşünüyorum..bizim burdaki brc bayiisi çok sıkıntı nasıl olsa marka kendini satıyor diye ilgi alaka yok , sorun var diye gittiğinde oflaya oflaya yapıyorlar veya yapmaya çalışıyorlar...ben diğer aracıma brc taktırdığıma bin pişmanım..aynı araba aynı motor brc kitle araba 180 i zor görüyordu  şimdiki aracımda atiker grand var şak diye lpgde 180 e direk anında çıkıyor..geçen hafta dip gaz yapmadan düz yolda 206 gördüm daha giderdi ben basmadım...
youtube dan videoları izleyin lpg bayileri lpgde sıkıntılı olduğu bilinen opellere bile takıyorlar ve sorun yaşamıyorlar ,, çünkü enjektör hızı çok iyi...
arkadaşımın corollayada taktırdım şu an dua ediyor...
ustan iyi ise atikeri taktırınca brcye verdiğin fazla paralara acırsın. atiker eski atiker değil..gold ile imajını kırdı grandla taçlandırdı diye yorumlayabiliriz...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 33 kere teşekkür etti
« Yanıtla #24 : Aralık 13, 2017, 23:55:43 »
Merhaba atiker grand kitinde vti özelliğini aktif hale getirmem gerekiyor bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 53000
  • Model Yılı: '17
« Yanıtla #25 : Ocak 02, 2018, 12:02:46 »
Atiker ve Brc arasında kalmıştım bende. Bütçeyi biraz daha zorlayıp brc taktirdim. Sıfır araç en az 5 yıl binmeyi düşünüyorum uzun vadeli kullanımda daha az sorun yaşamak düşüncesiyle böyle yaptım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • E12 SPORT 3ZZ-FE (Auris - Yaris D4D MMT) Civic EK9
    • Model araçlar, uçaklar, helikopterler
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: A-
  • Model Yılı: -
  • 482 kere teşekkür etti
  • 756 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #26 : Ocak 02, 2018, 15:23:43 »
bende Atiker Multifast sistem var, aracı aldığımda üzerinde vardı, 2,5 yıl oluyor aracı alalı ve toplamda 2,5 yılda 60 bin km yaptım bu kit ile ve geçen hafta LPG maf sensörüm bozuldu değiştirttim 180tl işçilik dahil, onun dışında 2,5 yılda 60 bin km boyunca en ufak sorun yaşamadım ne dalgalanma ne titreme ne gaz kesme vs hiçbir arıza yaşamadım , perfomansı ise benzinliden bir tık aşşağıda tabiki , 

Aracım 1998 Honda Civic Sohc Vtec motor , Kadıköy Gebze arası günde 100km haftada 500km neti var ve yakıt ortalamam son ölçümüme göre ,  geçen hafta salı günü aldığım LPG ile 80TL  litresi 2,810 TL'den 28,470 litre LPG almışım 437km yapmışım ,100km de 18.3TL yakmış , oda 100km de 6,5 litre demek. 

Atiker önereririm tabi ancak montajını yapacak ustanın iyi olması lazım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 60
  • Model Yılı: '18
  • 5 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #27 : Kasım 05, 2018, 17:18:43 »
Konu açılalı çok olmuş. Ben 2018 corolla otomatik aracıma OBD li Atiker grand taktırdım.5000 km oldu hiç sorun yok.Hız ve çekişte de sorun yok.Haha önce yine otomatik Hyundai İ30 da BRC kullanmıştım.Performans bakımından hiç farkı yok.Montaj yapan usta çok önemli.Ben Ankara Ostim de taktırdım.
Olduğu Kadar Olmadığı Kader.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 5500
  • Model Yılı: '18
  • 35 kere teşekkür etti
  • 20 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #28 : Mayıs 19, 2019, 13:15:21 »
Konu açılalı çok olmuş. Ben 2018 corolla otomatik aracıma OBD li Atiker grand taktırdım.5000 km oldu hiç sorun yok.Hız ve çekişte de sorun yok.Haha önce yine otomatik Hyundai İ30 da BRC kullanmıştım.Performans bakımından hiç farkı yok.Montaj yapan usta çok önemli.Ben Ankara Ostim de taktırdım.
Merhaba Fuat bey Ankara'da hangi bayiye taktırdınız şu an için yorumlar ınız nedir, teşekkürler.