Gönderen Konu: Hafta Sonu Aracıma Çarptılar  (Okunma sayısı 5493 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 288000
  • Model Yılı: '06
  • 19 kere teşekkür etti
  • 904 kere teşekkür edildi
Hafta Sonu Aracıma Çarptılar
« : Ekim 09, 2017, 15:11:51 »
Selam arkadaşlar hafta sonu Cumartesi gün iş çıkışı sakin sakin evime giderken kontrolsüz kavşakta bayan sürücü sözüm ona sola dönecekken geldi yanında tam geçmiştim ki aracımı şoför kapısına sürttü . Ne olduğunu da anlayamadım 1-2 saniyelik bir olay durdum aşağı indim ki benim şoför kapısı çökük ve çizik var arka kapının da alt tarafında çökük var .Resimlerde göründüğü gibi neyse geçmiş olsun derken abla ne yapıyorsun sen dedim arabayı görmüyor musun dedim .Siz bana çarptınız demez mi hanım efendi siz sola döneceğiniz söylüyorsunuz aracınız sağa bakıyor dedim ben geniş manevra alacaktım diyor işte dedim o geniş manevra yapacağınız zaman bana çarptınız dedim .Ben sizin aracına nasıl kapımı çarpmayı başarabilir yoksa dedim . Polis çağıralım dedim madem öyle hamileymiş hastaneye gidiyormuş polis geç gelir dedi exper arkadaş vardı onu çağırdım ben anlamam diye o olay yerini çizdi evrakları doldurdu . Herkes kendi beyanını yazdı bakalım sonucu bekliyoruz . Kaza şekli aşağıdaki resimlerde olduğu .Sonuç çıksın bakalım birde boyasız düzelir gibi ama karşı tarafın kaskosu sigortası bunu karşılar mı yoksa illa boya olacak mı ?Yorumlarınızı bekliyorum

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR ; TOPRAK, EĞER UĞRUNA ÖLEN VARSA VATANDIR

1996 GLİ  - COROLLA " EFSANE "

Toyota Club Türkiye

Hafta Sonu Aracıma Çarptılar
« : Ekim 09, 2017, 15:11:51 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
  • Scientia Dux Vitae Certissimus
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 38000
  • Model Yılı: '21
  • 2106 kere teşekkür etti
  • 3134 kere teşekkür edildi
Ynt: Hafta Sonu Aracıma Çarptılar
« Yanıtla #1 : Ekim 09, 2017, 15:36:52 »
Geçmiş olsun Yücel abi. Zaten sana çarpan arabanın halinden belli. O geniş dönenlere de ne sinir oluyorum. Sanki otobüs, tır kullanıyorlar. Aynalarına da bakmıyorlar zaten. Tam küfürlükler.
Ucuz yırtmışsın. Kapılarda boyalık bir durum yok gibi gözüküyor.
Dacia Duster 1.3 TCE EDC Comfort 2021 model (2023-...) 38bin km- ...
Dacia Sandero Stepway 0.9 TCE Easy-R 2017 model (2021-2023) 32bin km-56bin km
Toyota Corolla 1.6 Multidrive S 2019 model (2019-2021) 0 km-23bin km.
Mazda 3 1.6 Touring 2010 model (2015-2019) 96bin km-171bin km Toyota Yaris 1.3 Terra 2007 model (2013-2015) 55bin-91bin km.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Rav 4
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 89000
  • Model Yılı: '08
  • 26 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Ekim 09, 2017, 15:51:24 »
Geçmiş olsun. Sana çarpan araç zaten fırsat buldukça aracını diğer araçlara çarpmış gibi.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 10500
  • Model Yılı: '19
  • 132 kere teşekkür etti
  • 352 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Ekim 09, 2017, 16:18:01 »
Göçük timi diye bir firma var.Ankaradasınız herhalde.Şubesini bulun.Mükemmel yaparlar,orjinalliği korunur.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 19 kere teşekkür etti
« Yanıtla #4 : Ekim 09, 2017, 16:27:41 »
Bir arkadaşım onlara gitmiş benzeri hasar için kapıyı söküp yaparız demişler arkadaşımda kapı söküldükten sonra boyalı şekilde yaptırırım demiş . Sonuç oarak satarken sökülmüş takılmış olacak aracın kapısı . bakalım rapor bir çıksın karşı tarafın kaskosundan yaptırırım . Bize suç vermezlerse
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR ; TOPRAK, EĞER UĞRUNA ÖLEN VARSA VATANDIR

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 56000
  • Model Yılı: '10
  • 73 kere teşekkür etti
  • 21 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Ekim 09, 2017, 17:16:14 »
Çok çok geçmiş olsun abi. Allah beterinden korusun
''Üzülme! Der Mevlana Hazretleri ve Şöyle Devam Eder: ''Kaybettiğin Her Şey Başka Surette Geri Döner''

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dinozor
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 48850
  • Model Yılı: '16
  • 192 kere teşekkür etti
  • 1142 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Ekim 09, 2017, 17:21:43 »
başka firmalara da sorun,belki boyasız göçük onarabilen  vardır.kapı falan sökülmesin ve boya yapılmasın,macun boya olacağına böyle kalsın.geçmiş olsun.
Tokay Ceritoğlu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 19 kere teşekkür etti
« Yanıtla #7 : Ekim 09, 2017, 17:53:57 »
Tokay Bey  genel olarak macun boya işine zaten hiç mi hiç sıcak bakmıyorum öyle bir hasar değil .Boyasız göçük düzeltme şeklinde hallettireceğim 

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • Araç: Camry
  • Kilometre: 225000
  • 351 kere teşekkür etti
  • 565 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #8 : Ekim 09, 2017, 18:39:06 »
Geçmiş olsun 
Akıl ile sabrı birleştir ve zekan ile konuş...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 327000
  • Model Yılı: '11
  • 16 kere teşekkür etti
  • 12 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #9 : Ekim 09, 2017, 20:47:41 »
Yücel bey geçmiş olsun, Toyota Toyan Plazanın yanındaki Göçük Timi iyidir, işçilikleri sağlamdır güzeldir, kapının sökülüp takılması kapının boyanmasından iyidir bence, sonuçta değişen bir parça değil aynı kapı yerine tekrar takılacak. Tabiki sizin tercihiniz saygı duyarım.
Geçmiş olsun tekrardan.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 95000
  • Model Yılı: '15
  • 26 kere teşekkür etti
  • 37 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #10 : Ekim 09, 2017, 23:29:56 »
Bir arkadaşım onlara gitmiş benzeri hasar için kapıyı söküp yaparız demişler arkadaşımda kapı söküldükten sonra boyalı şekilde yaptırırım demiş . Sonuç oarak satarken sökülmüş takılmış olacak aracın kapısı . bakalım rapor bir çıksın karşı tarafın kaskosundan yaptırırım . Bize suç vermezlerse
geçmiş olsun şükür nispeten ucuz atlatmışsınız. Bu arada sökülsün abi ne oluyor ki kapı sökülünce :) Kapı söküldü diye boyalı yaptırmak doğru gelmedi bana :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 10500
  • Model Yılı: '19
  • 132 kere teşekkür etti
  • 352 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #11 : Ekim 09, 2017, 23:34:14 »
Benim aracın kapı söküldü,göçük düzeltildi.Kapı takıldı,kaç yıl oldu sorun yok.Kapı sökülüp takılmasına ekspertiz bile bakmıyor.Boya ve değişene bakıyor.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 19 kere teşekkür etti
« Yanıtla #12 : Ekim 10, 2017, 10:55:19 »
Arkadaşlar ilgi ve alakanıza teşekkür ederim  sağolun varolun . Öncelikle henüz rapor çıkmadı suç oranı belli değil .Karşıya verilmesini bekliyoruz bakalım . Trafikte hiç olmayan sonuçlar çıkıyor bazen .Duruma göre hareket edeceğim. Sonraki aşama ise bilmediğim husus şu şimdi suçu karşıya verdiler veya çoğunluğunu karşıya verdiler diyelim . Bu durumda ben göçük timi tarzı bir yere aracımı bırakıp oraya karşı tarafın kaskosundan aracımı yaptırabilir miyim . Yoksa illa kaporta boya işi yapan bir işletmeye bırakmak mı zorundayım .Malum çekiç vurulmadan boya bozulmadan yapılmasını istiyorum .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 149000
  • Model Yılı: '09
  • 341 kere teşekkür etti
  • 233 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #13 : Ekim 10, 2017, 11:24:19 »
Yücel bey, öncelikle geçmiş olsun. Konya yolunda Göral peugeot servisinde kaporta ustası Hasan usta var. Ona bir gösterin derim. İşçiliği mükemmel.
2009, Lacivert, Jeep Cherokee 2.8 CRD Limited, A/T, C/C,

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 19 kere teşekkür etti
« Yanıtla #14 : Ekim 10, 2017, 11:30:59 »
Bakalım abi tramer sayfasında mutabaksızlık yazmış kurulu bekleyecekmişiz . Kadın hem çarpıyor hem de sen bana çarptın diyor vay arkadaş kız gibi aracıma hasar verdiğine mi yanayım kadının beni sulamasına mı . Karşılıklı birbirimizi suçladığımız için sanırım kurula kaldık .Hayır karar veren resimlere baksa anlayacak ama ülkemizde bürokrasi hem yavaş hem garip işliyor . Hayırlı bakalım .Abi genel olarak boyasız göçük işi yapan bir yere yaptırma istiyorum .Acelem yok araçta öyle ciddi rahatsız edecek bir sorun yok beklerim .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • <<<Toyotasını Bırakan Genç>>>
    • Facebook
  • Kilometre: 48048
  • 940 kere teşekkür etti
  • 930 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #15 : Ekim 10, 2017, 11:37:11 »
Abi senin bulunduğun şerit tek şeritmiydi? Eğer tek şerit ise suçlu sen gözüküyorsun. Kadının aracını sağlama yapmış gibi gözüküyor çünkü fotolarda.
Geç kaldı desinler, geçmiş olsun demesinler...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 19 kere teşekkür etti
« Yanıtla #16 : Ekim 10, 2017, 13:33:21 »
İlke durum şöyle orası kontrolsüz kavşak bana çarpan bayan sola dönüş yapmak için bekliyordu saten sağından da kamyon geçecek kadar boş yer vardı yol geniş bir yol .Zaten hız yavaşlatma kasisleri var şu büyük olanlardan ondan yeni geçtim aracımı 1 den 2 ye atma hızında tam yanından geçiyordum ki hanınefendi  geniş manevra yapmak için olduğu yerde tam sağ yapıp sola geniş dönecekmiş benim kapıdan yakaladı . Normalde zaten kimsenin sağından geçmek gibi bir alışkanlığın yoktur ki hele ki  kontrolsüz kavşaklarda;  zaten bayanda sola dönüş yapacağını tutanakta belirtti . Bakalım hayırlısı şeriatın kestiği parmak acımaz derler bu oldu artık ne karar çıkarsa nasibimize

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • İskender ERSÖZ
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 52000
  • Model Yılı: '12
  • 49 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #17 : Ekim 10, 2017, 13:50:29 »
Geçmiş olsun.Göçük için Ankara Şaşmaz'da şimşek oto var Kemal usta boyasız olarak çok güzel bir şekilde yapar.Bundan emin olun.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Deus ex machina
  • Model Yılı: -
  • 2852 kere teşekkür etti
  • 3225 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #18 : Ekim 10, 2017, 14:31:26 »
Geçmiş olsun Yücel.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • <<<Toyotasını Bırakan Genç>>>
    • Facebook
  • Kilometre: 48048
  • 940 kere teşekkür etti
  • 930 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #19 : Ekim 10, 2017, 14:55:22 »
İlke durum şöyle orası kontrolsüz kavşak bana çarpan bayan sola dönüş yapmak için bekliyordu saten sağından da kamyon geçecek kadar boş yer vardı yol geniş bir yol .Zaten hız yavaşlatma kasisleri var şu büyük olanlardan ondan yeni geçtim aracımı 1 den 2 ye atma hızında tam yanından geçiyordum ki hanınefendi  geniş manevra yapmak için olduğu yerde tam sağ yapıp sola geniş dönecekmiş benim kapıdan yakaladı . Normalde zaten kimsenin sağından geçmek gibi bir alışkanlığın yoktur ki hele ki  kontrolsüz kavşaklarda;  zaten bayanda sola dönüş yapacağını tutanakta belirtti . Bakalım hayırlısı şeriatın kestiği parmak acımaz derler bu oldu artık ne karar çıkarsa nasibimize
Abi seni anlıyorum fakat dediğim gibi gidiş dönüş tek şeritliyse öndekini beklemek gerekiyor her ne kadar bende dahil olmak üzere yanından geçsekde kural budur. Haklı olan kısa sürede belli olması dileğimle. Geçmiş olsun abi şimdiden.
Geç kaldı desinler, geçmiş olsun demesinler...