Gönderen Konu: Mmt aküaktörü için yetkili servise gitmeye gerek yok  (Okunma sayısı 863 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 130000
  • Model Yılı: '11
  • 6 kere teşekkür edildi
Erzincan’da ikamet ediyorum.2011 mmt auris aracım yaklaşık 2 hafta önce debriyaj aküaktör arızası sebebiyle vitesi sürekli boşa atıyordu. Aracı hareket ettiremez duruma gelmiştim. Servisi aradım aküaktörü temizleyemeceklerini yenisiyle değiştirmeleri gerektiğini işçilik hariç 3500 tl olduğunu söylediler.aracı çekiciye yükledim Trabzon’da özel servise götürdüm.150 tl ye temizliği ve kömür değişimi yapıldı. Şanzımanın açılması gibi birşey söz konusu değil dışarda bir parça. Trabzon’da zirve Toyota özel servisinde Mustafa ustaya teşekkürler TRABZON cevresi iller için iyi ve uygun fiyatlı bir servis. Aküaktör konusunda artık profesyonelleştim

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 52000
  • Model Yılı: '16
  • 35 kere teşekkür etti
  • 179 kere teşekkür edildi
Ynt: Mmt aküaktörü için yetkili servise gitmeye gerek yok
« Yanıtla #1 : Ekim 06, 2017, 16:59:51 »
3500 + işçilik herhalde yaklaşık 5000 tl nerede 150 tl nerede Fatih bey geçmiş olsun. Bu tür şeyler  gördükçe servisin önünden geçmeye korkar oluyor insan.
İlla gitmek istiyorsan, hoşuma git mesela :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 130000
  • Model Yılı: '11
  • 6 kere teşekkür edildi
Ynt: Mmt aküaktörü için yetkili servise gitmeye gerek yok
« Yanıtla #2 : Ekim 06, 2017, 19:04:19 »
Şanzımanlı hiçbir alakası yok başına gelen korkmasın. Silecek motoru gibi birşey veya oyuncak araba motorunun büyüğü.yuvasındaki tozu alıyorlar kömürlerini degiştiriyorlar 1 saatlik iş