Gönderen Konu: Actuator devir dalaglanmasi devaminda istop etmesi ve sabah araba calismamasi  (Okunma sayısı 1059 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • 1 kere teşekkür etti
Arkadaslar 2007 1.6 benzin&lpg mmt vites aracim oncelikle sabahlar gec calismayla baslayip sonra 3-4 defa dan sonra devaminda da gaz yedirerek calismasi ve artik tamamen calismamasi gibi problemim var. Hic bi usta sebebini bulamadi.
2. Olarak aracimda kelebek bogazi temizlendikten sonra aracimda devir dalgalanmasi basladi. (Belki de alakasi yoktur ama ondan sonra basladi.) devir 0 yaklasiyor sonra 1 i bile geciyor. Bazende stop ediyor. Ne yapabilrim
3. Olarak ta aractan benden bagimsiz N ye aliyor 3-5 dk sonra kontrol bana geciyor yani normale donuyor. Bu konu hakkinda ne yapabilirim.

Aracim 200000 de ve yozgattan ankaraya geldim bunlar icin. Bana onerebileceginiz usta var midir ???

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 26000
  • Model Yılı: '22
  • 1214 kere teşekkür etti
  • 2229 kere teşekkür edildi
Lpg yi kaç km den beri kullanıyorsunuz? subapları kontrol ettirebilirsiniz?
Emniyet kemeri sizi sevdiklerinize bağlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • 1 kere teşekkür etti
Silindir kapagi yanmis. Hararet hic olmadi ama hararet yaptirmisin dedi usta. Silindir kapagi Subaplar termostatl v kayisi devir-daim degisti. Sorun duzeldi.  Sadece actuatorlere baktiramadim o oylece kaldi.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 26000
  • Model Yılı: '22
  • 1214 kere teşekkür etti
  • 2229 kere teşekkür edildi
Silindir kapagi yanmis. Hararet hic olmadi ama hararet yaptirmisin dedi usta. Silindir kapagi Subaplar termostatl v kayisi devir-daim degisti. Sorun duzeldi.  Sadece actuatorlere baktiramadim o oylece kaldi.

Herşey değişmiş neredeyse, daha da yapmasın lütfen:)
Emniyet kemeri sizi sevdiklerinize bağlar.