Gönderen Konu: BRC TOYOTA KİT KULLANAN ARKADASLAR  (Okunma sayısı 1573 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • 1 kere teşekkür etti
BRC TOYOTA KİT KULLANAN ARKADASLAR
« : Ağustos 09, 2017, 12:34:32 »
Herkese iyi günler Toyota kit kullanan arkadaşlara özellikle bir sorum olacak

Gaza bastığınız da gecikme yasiyonuzmu birde performansa etkisi ne denlidir cvplariniz için şimdiden teşekkürler

Toyota Club Türkiye

BRC TOYOTA KİT KULLANAN ARKADASLAR
« : Ağustos 09, 2017, 12:34:32 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 101000
  • Model Yılı: '12
  • 1003 kere teşekkür etti
  • 1007 kere teşekkür edildi
Ynt: BRC TOYOTA KİT KULLANAN ARKADASLAR
« Yanıtla #1 : Ağustos 09, 2017, 13:19:49 »
Herkese iyi günler Toyota kit kullanan arkadaşlara özellikle bir sorum olacak

Gaza bastığınız da gecikme yasiyonuzmu birde performansa etkisi ne denlidir cvplariniz için şimdiden teşekkürler

Brc toyota  kit diye ilk defa sizden duyuyorum.Toyota anlaşmalı olduğu brc bayilerinden motor garantisi adında (Aslında yok brc zaten motor garantisi veriyor) komisyonunuda alıp lpg kiti taktırıyor bence kendiniz gidip işçliği iyi olan ve yol ayarı yapan bir yere toyotanın taktıracağı fiyattan daha uyğuna taktırabilirsiniz.Gelelim gecikme ve performansa!!Eger uygun nozul çapı seçilirse düz yolda bunların hiç birini yaşamazsınız fakat rampalarda çok azda olsa belki sizin farketmeyeceğiniz oranda bir miktar performans düşüklüğü olabilir.Ben kendi aracıma brc bayisinden otuzbin km önce kiti kendim taktırdım ve şu ana kadar gidişinde ve performansında bir problemle karşılaşmadım. ;)
Toyota avensis 1.6 elegant 2006 Tüplü
Toyota avensis 1.6 elegant extra 2012 BRC Tüplü

Öleceğiz birgün, gömecekler. Birkaç gün övecekler, sonra kalan malını bölecekler; Hatta memnun kalmayıp üstüne birde sövecekler

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #2 : Ağustos 09, 2017, 14:41:36 »
servis bana brcnin toyota uyumlu kiti var diye söledi ona istinalen dedim neyse cvp için sagolun benim için önemli olan gaz pedalına bastıgında 1 2 saniye gecikme olmaması çünkü olduguna dair soylentiler dolaşıyor ortalıkta

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 42000
  • Model Yılı: '14
  • 6 kere teşekkür etti
  • 10 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Ağustos 09, 2017, 16:20:46 »
ben daha yeni yaktırdım brc seq32 kitini ama bu toyotaya özel bir kit değil ufak bir yanlış anlaşılma var sanırım orda. ama toyotayla uyumunu herkes begeniyor öyle bir şey söz konusu :) nitekim ben şimdilik performansından memnunum yakıtıda gayet iyi tek aklıma takılan yer yola çıkıp ayar yapmadılar tüpü taktıktan sonra aracı çalıştırıp çalıştığı yerde bilgisayara baglayıp ayar yaptılar sadece umarım benmde başım ağrımaz bundan