Gönderen Konu: Würth marka Dizel Enjektör Temizleyici ile CR Enj. Temizleyici Farkı  (Okunma sayısı 2127 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: '07
  • 1 kere teşekkür etti
Arkadaşlar merhaba;

2008 D4D aracım 90.500 km.de, yetkili servis bakımlı. Çekişinde vs. çok şükür bir anormallik yok. Şehir içinde ort. 26km. hız ile tüketimim 7.2lt. civarında.

Bayram geliyor malum, yola çıkmadan bir enjektör katkısı koymak niyetindeyim ancak araştırırken Würth'ün 2 model enjektör katkısı olduğunu gördüm. Daa önce hiç CR modelini denememiştim. Bunu kullanan var mıdır, ya da hangi ürünü kullanmak gerekir?

iki ürünün de linkini aşağıya ekliyorum.

http://www.hepsiburada.com/wurth-dizel-enjektor-temizleyici-yeni-nesil-300ml-p-OTEV04893567

http://www.hepsiburada.com/wurth-cr-dizel-enjektor-temizleyici-yeni-nesil-300ml-p-HBV0000040YFG

Sizin gideceğiniz yere gidiyoruz, ama insan gibi yolumuzdan; siz ve sizin gibi ne idüğü belirsiz mahluklar gibi emniyet şeridinden değil!

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 120000
  • Model Yılı: '08
  • 61 kere teşekkür etti
  • 298 kere teşekkür edildi
birincisini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz bizim araclarda 3 nesil motor mevcut

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür etti
Bende diğer CR motorlu araçlarımda hep normal versiyonunu kullanmıştım ama CR'yi görünce acaba bunu alsam diye düşünmüştüm. MAceraya gerek yok sanırım :)
Sizin gideceğiniz yere gidiyoruz, ama insan gibi yolumuzdan; siz ve sizin gibi ne idüğü belirsiz mahluklar gibi emniyet şeridinden değil!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Honda CRV 1.5 Turbo Executive-Life Style
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 40000
  • Model Yılı: '20
  • 2003 kere teşekkür etti
  • 2524 kere teşekkür edildi
Ürün açıklamasına göre CR, daha ağır şartlarda çalışan iş makinalarına uygunmuş gibi görünüyor.
Lastikler: Michelin Latitude Cross M+S (dört mevsim)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 271000
  • Model Yılı: '09
  • 64 kere teşekkür etti
  • 111 kere teşekkür edildi
Würth marka Dizel Enjektör Temizleyici ile CR Enj. Temizleyici Farkı
« Yanıtla #4 : Haziran 21, 2017, 13:47:35 »
http://shop.wurth.com.tr/dizel-performans-iyilestirici-300ml

Würth sitesinde enjektör temizleyici olarak tek ürün var,  CR  sanırım common rail kısaltması, binek ve ağır vasıta için kullanılıyor.

bence iki üründe aynı.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür etti
Teşekkürler, bildiğimizden şaşmayalım o zaman, birisi çıkıp CR'ın daha iyi olduğunu söyleyene kadar en iyisi yine bildiğimiz klasik :tamam: