Gönderen Konu: Bir okuyun ne kaybedersiniz ki...  (Okunma sayısı 4816 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 102000
  • Model Yılı: '15
  • 371 kere teşekkür etti
  • 131 kere teşekkür edildi
Ynt: Bir okuyun ne kaybedersiniz ki...
« Yanıtla #20 : Mart 26, 2017, 17:13:32 »
Konu başlığına bakarsak belli bir konu yok. Yöneticiye söylenir rahatsızlık varsa silinir. Rahatsız ettiysem kusuruma bakmayın. Tevfik Bey'in alıntısına katkı amaçlı gösterişe ve riyaya kaçmadan bazı ibadetleri veya amelleri daha düzgün yaparak maddi manevi kazançta olunur diye alıntılamıştım. Burada verilmek istenen mesaj başkaydı yani. Şimdi burası İslami bir site olmadığı için burada daha ayrıntıya girmek istemiyorum. Bunca yazıdan bu anlamı nasıl çıkardınız hayret doğrusu. Hayırlı günler.

(Not: Musluman isek sizin saydıklarınızı bilmemiz lazim bu arada.)

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Mart 26, 2017, 17:13:32 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 93000
  • Model Yılı: '12
  • 543 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Mart 26, 2017, 19:45:11 »
Valla neye inanıyorsa inansın insanlar,ahlaklı,vicdanlı,dürüst,samimi olsunlar en önemlileri olarak.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 51000
  • Model Yılı: '13
  • 259 kere teşekkür etti
  • 825 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Mart 27, 2017, 06:38:28 »
Konu başlığına bakarsak belli bir konu yok. Yöneticiye söylenir rahatsızlık varsa silinir. Rahatsız ettiysem kusuruma bakmayın. Tevfik Bey'in alıntısına katkı amaçlı gösterişe ve riyaya kaçmadan bazı ibadetleri veya amelleri daha düzgün yaparak maddi manevi kazançta olunur diye alıntılamıştım. Burada verilmek istenen mesaj başkaydı yani. Şimdi burası İslami bir site olmadığı için burada daha ayrıntıya girmek istemiyorum. Bunca yazıdan bu anlamı nasıl çıkardınız hayret doğrusu. Hayırlı günler.

(Not: Musluman isek sizin saydıklarınızı bilmemiz lazim bu arada.)
bahsedilen hikayeyi sana soyle ozetliyeyim yetiskinlere verilmek istenen mesaj var. cocuklarinizi hayallere gore degil gerceklere gore yetistirip durust ahlakli kibirden uzak sekilde topluma entegre edin demek istenmis.
yazdigin yazi bu konu ile alakasiz burasi toyota forumu olabilir burda sadece arabalarla ilgili konulari konusmuyoruz saygi sevgi cercevesinde her turlu konuyu konusuyoruz paylasiyoruz sende altina hic alakasi olmayan bir alinti paylasmissin. zaten dinini gercekten yasayan insan gosteristen uzak yapacagi ibadetleride desinler icin degil Allah rizasi icin yapar. sag elin verdigini sol elin bilmemesi gerektigini iyi bilir her yil zekatini fitresini verir durumu el verdikce gordugu fakir fukarayi oksuzu yetimi sevindirir.
Gulumsemesini Bilmeyen Tukkan Acmasin
Kars Atasozu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Model Yılı: -
  • 216 kere teşekkür etti
  • 270 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Mart 27, 2017, 09:55:29 »
   Hikayeyi okumuştum. Derler ya 'cuk' oturuyor diye aynen öyle. Diplomanın iş yapmayacağını öğrenip, kazanmanın ve başarının çok kolay ve havadan gelmediğini anlayınca; bizler bir adım ileri seviyeye gelebiliriz.
   On-line oyun ve öz çekim tutkunluğunu da bırakmak gerek tabi. Söylenecek çok söz var. Umarım iyi oluruz.