Gönderen Konu: Arkadaşlar çok acil yardım BRC LPG 160'ı geçmiyor.  (Okunma sayısı 1253 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 6 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
                       Herkese selamlar öğlen aracıma Lpg yaptırdım forumumuzdan tavsiye alarak Brc Seq 32Turbo,herşey güzel fakat az önce farkettim aracım YÜKSEK HIZı geçmiyor devir yükseliyor ama YÜKSEK HIZ'ı geçmiyor nedeni nedir ? Lpg ayarı felanmıdır acaba ? Aracım Toyota Auris 2016

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 288000
  • Model Yılı: '06
  • 19 kere teşekkür etti
  • 904 kere teşekkür edildi
Ynt: Arkadaşlar çok acil yardım BRC LPG 160'ı geçmiyor.
« Yanıtla #1 : Ocak 28, 2017, 09:38:21 »
Forumda yüksek hızı belirtmek yasak bunun yerine 100 km in  60 fazlası gibi belirtebilirsiniz .Aracınız benzinde yüksek hızlara çıkıyor fakat lpg sistemi ile çıkmıyor ise taktırdığınız servise gidin aracınıza yol ayarı yapsınlar gerekirse müsait bir  yolda yüksek süratlere çıkın lpg ile . Aracı siz kullanın onlar ayar yapsınlar eğer lpg ayarı araç sabit çalışır iken yapıldı ise o ayardan bir yol olmaz vesselam .Aracın yüksek devirlerde verdiği tepkime ile ayar yapılır ince ayar yolda yapılır gerekirse obd cihazı beglanır ltft ve stft değerlerine bakılarak yapılır . Lpg ayar işi ustalık gerektiren bir iş . Ayar iyi olmazsa motorunuz zarar görür lpg kaynaklı kısalan mtor ömrü daha da kısalır
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR ; TOPRAK, EĞER UĞRUNA ÖLEN VARSA VATANDIR

1996 GLİ  - COROLLA " EFSANE "

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Teknoloji Müdürü
  • *
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 158000
  • Model Yılı: '07
  • 422 kere teşekkür etti
  • 958 kere teşekkür edildi
Ynt: Arkadaşlar çok acil yardım BRC LPG 160\'ı geçmiyor.
« Yanıtla #2 : Ocak 28, 2017, 09:42:42 »
Konu Kilitlendi! Nedeni:  :argh:
İnsanlar 10'a ayrılır
Binary saymayı bilenler ve bilmeyenler