Gönderen Konu: Oksijen sensörü  (Okunma sayısı 1212 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 190000
  • Model Yılı: '01
Oksijen sensörü
« : Ocak 23, 2017, 21:47:17 »
Merhaba arkadaşlar 2001 model Corolla Terra 1.4 vvti aracımın motor arıza ışığı yandı bir kaç gün sonrasında hafif tekleme başladı normal bir şekilde giderken birden gaz kesiyor sonra açıklıyordu tamircime götürdüm makineye bağladı 1 numaralı oksijen sensörü arızası gözüküyordu orjinalini yoktu yan sanayi aldık mecburen değiştirdik sorunum kısmen düzeldi fakat arıza ışığı yanmaya devam ediyor, sizlerden bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum orjinal parçayı servisten vermiyorlar,kendileri değiştiriyorlarmış 2 sensörü birden bin lira gibi bir rakam istiyorlar ve bunun yanında garantide vermiyorlar LPG takılı olduğu için, şimdiden teşekkürler

Toyota Club Türkiye

Oksijen sensörü
« : Ocak 23, 2017, 21:47:17 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 26000
  • Model Yılı: '22
  • 1214 kere teşekkür etti
  • 2229 kere teşekkür edildi
Ynt: Oksijen sensörü
« Yanıtla #1 : Ocak 24, 2017, 09:35:06 »
Merhaba arkadaşlar 2001 model Corolla Terra 1.4 vvti aracımın motor arıza ışığı yandı bir kaç gün sonrasında hafif tekleme başladı normal bir şekilde giderken birden gaz kesiyor sonra açıklıyordu tamircime götürdüm makineye bağladı 1 numaralı oksijen sensörü arızası gözüküyordu orjinalini yoktu yan sanayi aldık mecburen değiştirdik sorunum kısmen düzeldi fakat arıza ışığı yanmaya devam ediyor, sizlerden bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum orjinal parçayı servisten vermiyorlar,kendileri değiştiriyorlarmış 2 sensörü birden bin lira gibi bir rakam istiyorlar ve bunun yanında garantide vermiyorlar LPG takılı olduğu için, şimdiden teşekkürler

@Tuğrul Nevruz (38511) Oksijen sensörü pahalı bir parça. Özel serviste yaptırabilirsiniz. @Ufuk Sönmez (16363) arkadaşımızla irtibata geçebilirsiniz.
Emniyet kemeri sizi sevdiklerinize bağlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Vazgeçemeyeceğiniz bir ilişki; TOYOTA! -
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 140000
  • Model Yılı: '06
  • 836 kere teşekkür etti
  • 836 kere teşekkür edildi
Ynt: Çok çok acil !!! Ekspertiz raporu öneri ?
« Yanıtla #2 : Ocak 24, 2017, 10:50:35 »
Ufuk abi ile görüşün. Servis parçayı nasıl satmaz o da ayrı bir konu.
1.6 VVT-i