Gönderen Konu: istanbulu esir alan kar yağışından biz de nasibimizi aldık :(  (Okunma sayısı 2528 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: B-
  • Model Yılı: '13
  • 58 kere teşekkür etti
  • 74 kere teşekkür edildi
Cok gecmis olsun.bende yillardir kar lastigi kullanmiyordum.bu sene alicam artik Allah muhafaza dedim iyikide almisim verdigim parayada helal olsun diyorum lastikciye.

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 15500
  • Model Yılı: '15
  • 82 kere teşekkür etti
  • 13 kere teşekkür edildi
Cok gecmis olsun.bende yillardir kar lastigi kullanmiyordum.bu sene alicam artik Allah muhafaza dedim iyikide almisim verdigim parayada helal olsun diyorum lastikciye.

satacağım için üzerinde durmamıştım fakat şimdi satarsam bir sonraki arabamda yazlık ve kışlık olarak bende ayrı kullanıcam .

Mesaj Birleştirildi: Ocak 13, 2017, 09:48:48

bu arada markası ne idi aldığınız memnun kaldığınız lastiğin ? ve fiyatı :)
:);)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: B-
  • Model Yılı: '13
  • 58 kere teşekkür etti
  • 74 kere teşekkür edildi
satacağım için üzerinde durmamıştım fakat şimdi satarsam bir sonraki arabamda yazlık ve kışlık olarak bende ayrı kullanıcam .

Mesaj Birleştirildi: Ocak 13, 2017, 09:48:48
bu arada markası ne idi aldığınız memnun kaldığınız lastiğin ? ve fiyatı :)
Forumda nokian cok iyi diyen arkadaşlar var kullananlarda memnun ama bulundugum yerde temin edemedim.lassa snoways 3 aldim 215/55/17 380tl tanesi ve kampanya vardi 70tl yakit verdiler shellden.Istanbul silivride 420-440tl arasi degisiyordu tanidik yönlendirmesiyle Mimaroba'da taktirdim.