Gönderen Konu: Yeni Araç hediye hakkında  (Okunma sayısı 1395 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • 1 kere teşekkür edildi
Yeni Araç hediye hakkında
« : Ocak 01, 2017, 00:57:31 »
1 Ay önce Aldığımız araca ön ve arka park sensörü sözü verilmişti. Sadece arka var.Bir belgede hediyeleein listesi var Sadece Park sensörü kauçuk paspas vs. Var 1000 bakımında söylemelimiyim.

Toyota Club Türkiye

Yeni Araç hediye hakkında
« : Ocak 01, 2017, 00:57:31 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 37000
  • Model Yılı: '13
  • 2 kere teşekkür etti
  • 20 kere teşekkür edildi
Ynt: Yeni Araç hediye hakkında
« Yanıtla #1 : Ocak 01, 2017, 01:48:33 »
bence 1000 beklemeyin

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Toyota Corolla D4D M/M 2013

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 37000
  • Model Yılı: '13
  • 2 kere teşekkür etti
  • 20 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Ocak 01, 2017, 01:48:53 »
direk söyleyin. 1000 bakımda tqksınalr.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Toyota Corolla D4D M/M 2013

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • MEB
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '17
  • 68 kere teşekkür etti
  • 78 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Nisan 11, 2017, 09:59:11 »
Dün Bağcılar Gürses toyota plazadan aracımı teslim aldım sağolsun bayi sadece küçük bir yardım çantası koymuş(üzerinde kendi reklamı kocaman çanta kadar) içinde plastik takoz vardı birde reflökter ve gazlı bez başka hediye veremeyiz dedi. Bende çantayı araçtan çıkarıp yere koydum bunada gerek yok o zaman dışarıdan alırım dedim. Ve dışardan bagaj havuzu paspas takımı ve yangın tüpü dahil ilkyardım çantasını 190 tl ye aldım. 
2003 benzinli  terra 1.6 VVT-I  dan sonra 2017 1,6 advance manuel benzinliyle yola devam.

Üç günlük seyisler ve 40 Yıllık işi karıştırıyorlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kilometre: 149000
  • Model Yılı: '09
  • 341 kere teşekkür etti
  • 233 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Nisan 11, 2017, 12:23:29 »
Ali bey, takılacak ön park sensörünün servise maliyeti 25-30 Tl geçmez. Bence size bu sözü veren kişiye derhal gidin ve sözünü hatırlatın. Verdiği sözün kişi olarak kendisini değil firmayı ve markayı da bağladığını hatırlatın.

Bu bağlamda Muhittin beyi de tebrik ediyorum. O çantanın da maliyeti 20-25 Tl geçmez.

Ben 2010 Aralık ayında aracımı alırken her ne kadar ALJ'ye devredilmiş olsa da LİDER TOYOTA'dan almış olduğum aracıma alüminyum jant, arka park sensörü, yan kapı bantları ve 5 yıl extra garanti hediye edilmişti.
2009, Lacivert, Jeep Cherokee 2.8 CRD Limited, A/T, C/C,

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dinozor
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 48850
  • Model Yılı: '16
  • 192 kere teşekkür etti
  • 1141 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Nisan 11, 2017, 15:20:43 »
izmir borovalıdan şubat ayında corolla aldık,arka park sensörü hediye dediler,ön park sensörü de isteyince olmaz ,ikisi birlikte takılır ,1000 tl ye takarız dediler,taktırdık,hediye dedikleri 20-25 tl ye zincir mağazalarda satılıyor,yangın söndürücü bile verilmiyor kaç kuruş,muhittin çakır bey örnek davranış sergilemiş,hediye dedikleri zaten aracın parçası,sanki babalarının malını bağışlıyorlar,çürümüşlük ten başka bir şey değil.
Tokay Ceritoğlu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 7000
  • Model Yılı: '20
  • 264 kere teşekkür etti
  • 468 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Nisan 11, 2017, 16:17:32 »
Bu sıfır araç alımındaki hediyelerde aklıma direk dayım geliyor. 2010 yılında sıfır model hyundai accent era aracı alırken söz vermişler kapı kollarına ve aynalara nikelaj yapacağız biz sizi ararız demişler. Dayım diyo aradan bir kaç zaman geçti aradım ne oldu bu iş abi şuan çok yoğun falan diye ertelemişler. Bu 2-3 ay daha aynı ertelemeler devam etmiş. En son dayım aramış bayiyi;

Bakın ben oraya geliyorum eğer o sözünüzü tutmazsanız ben bilirim size edeceğimi deyip telefonu kapatıyor ve bayiye gidiyor. Diyor ki hiç sormadılar bile kapıda karşıladılar arabayı alıp yarım saat sonra teslim ettiler bende geldim.  :rofl:

Bu arada dayım 190 boy 110 kilo ağırlığında babayiğit biridir. Görüntüsü yetiyor korkmalarına :rofl:
Gör bak neler geçiyor hayatın içinden...