Gönderen Konu: Lpg Guru ile Lpg Çözümleri  (Okunma sayısı 44092 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2017 Hyundai i30
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 20000
  • Model Yılı: '17
  • 46 kere teşekkür etti
  • 139 kere teşekkür edildi
Ynt: Lpg Guru ile Lpg Çözümleri
« Yanıtla #200 : Mart 23, 2017, 08:59:46 »
Alıntı yapılan: (Gizli Üye)

İlker bey
LPG dolum ağzı konumu ile ilgili yeni yönetmelik 26 Nisan'da yürürlüğe girecek sanırım.
Bu konuda son gelişmeleri paylaşabilir misiniz?
Eski tip tampon altı olanlar ne olacak?
Muayeneden geçmeme durumu var mı? varsa dolum ağzı yerini tampon hizasına aldırıp yeniden mi muayeneye girecek?
1- [97 Volvo 850 168 HP] 2- [98 Volvo S70 168 HP] 3- [01 Nissan Maxima 3.0 V6 222 HP]
4- [00 Toyota Corolla 1.3 90 PS] 5- [01 Toyota Avensis 2.0 D4 150 PS] 6- [11 Toyota Avensis 2.0 Premium MDS / Lovato OBD]
7- [17 Hyundai i30 1.6D DCT 136 HP]

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #200 : Mart 23, 2017, 08:59:46 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 160000
  • Model Yılı: '12
  • 47 kere teşekkür etti
  • 32 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #201 : Mart 23, 2017, 10:53:36 »
İlker bey
LPG dolum ağzı konumu ile ilgili yeni yönetmelik 26 Nisan'da yürürlüğe girecek sanırım.
Bu konuda son gelişmeleri paylaşabilir misiniz?
Eski tip tampon altı olanlar ne olacak?
Muayeneden geçmeme durumu var mı? varsa dolum ağzı yerini tampon hizasına aldırıp yeniden mi muayeneye girecek?

Enver Bey hayırlı günler. Yeni yönetmeliğe göre ruhsata işli araçlarda her hangi bir kural değişikliği yok, sadece yeni işletilecek araçlarla ilgili bir yönetmelik bu. Şimdilik eski montajlarda bir değişiklik öngörülmüyor. Ancak bundan 6 ay sonra yönetmeliğe bir ek madde gelir mi kural değişir mi bununla ilgili net bir bilgi veremiyorum. Gelişmelerle ilgili bilgilendirme yapacağım.

Saygılar efendim
When a man lies, he murders some part of the world...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Avensis 11' e.extra
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 100000
  • Model Yılı: '11
  • 2592 kere teşekkür etti
  • 1513 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #202 : Mart 25, 2017, 23:57:43 »
ilker bey selamlar.
subaru boxer motora hiç uygulama yaptınız mı? enjektörler birbirinden uzak olduğu için biraz çetrefilli gibi duruyor.

İkincisi ise gitgide yaygınlaşacağına kanaat  getirdiğim suzuki 1.4 yeni vitara 140hp turbo boosterjet motora uygulama daha yapmamışsınızdır belki ama bu araç için çalışma/ön tanı gibi bir durum var mı?Motor direkt enjeksiyonlu turbo diye biliyorum. nitekim bu araç şu an yok satıyor ve sizlere de montaj için ilerleyen zamanlarda gelme ihtimali yüksek.

http://www.autocarpro.in/IMG/167/10167/boosterjet3704-699x380.jpg?1429589483

teşekkürler.
***Ayetleri görmezlikten gelirseniz, çocukları bile ihtiyarlatan bir günde kendinizi nasıl koruyacaksınız? (73:17)
***25k(benzin) 75k (lpg) =105k+km....MaşaAllah

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 129
  • Model Yılı: '06
  • 8 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #203 : Mart 30, 2017, 17:47:02 »
Merhaba.

Bugün eski tüpü değiştirdim, eskisi Prins idi. Yeni takılan BRC.

Yalnız usta, tamponu delmemiş, alttan monte etmiş. Tampona zarar vermek istemediğinden böyle yaptığını ifade etti. Eğer muayeneden geçmezse tekrar gel yaparız dedi.

10 Nisan'a kadar geçmemi önerdi. Doğruluk payı nedir? 

Eğer gerçekten geçersem açıkçası deldirmek istemiyorum
Toyota Corolla Terra Otomatik - 2006 - BRC

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 130000
  • Model Yılı: '14
  • 506 kere teşekkür etti
  • 898 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #204 : Ocak 26, 2018, 19:36:47 »
Bugün öğlen saatlerinde İstanbul'da işlerimi bitirdikten sonra LPG'yi taktırdığım yer olan Çözüm Otogazda 30 bin lpg bakımını yaptırayım dedim.
Ancak son uğramam oldu sanırım buraya.

İlker bey ayrılmış.
Rıza usta gitmiş.
Son olarak benim montajımı zamanında yapan Ramazan usta'da ayrılmış.
Yeni kadro son derece amatör ve ilgisiz.
Yazık oldu bence ekibe.Muhtemelen hepsinin hikayesini dinlesen kendilerine göre haklıdırlar.
Ramazan usta kendi yerini açmış ancak telefonu olmadığı için ulaşamadım.
Bilginize...
Gözünü açtın doğdun dediler,gözünü kapattın öldü dediler,bu ikisi arasındaki göz açıp kapamaya ise ömür dediler.(Hz.Mevlana)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2017 Hyundai i30
  • Kilometre: 20000
  • 46 kere teşekkür etti
  • 139 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #205 : Ocak 30, 2018, 16:30:59 »
Bugün öğlen saatlerinde İstanbul'da işlerimi bitirdikten sonra LPG'yi taktırdığım yer olan Çözüm Otogazda 30 bin lpg bakımını yaptırayım dedim.

İlker bey ayrılmış.
Rıza usta gitmiş.
Yazık oldu bence ekibe.Muhtemelen hepsinin hikayesini dinlesen kendilerine göre haklıdırlar.
Bilginize...

Evet ben de öğrenmiş bulundum ve üzüldüm.

Ramazan Usta, Dr. Autogas adında kendi yerini açmış, zavoli ve cangas bayiliğini almış, facebook'ta sayfası ve iletişim bilgileri mevcut
Rıza Usta ise Bostancı oto sanayi sitesinde Gençler otogaz firmasında gözüküyor.
İlker Bey'den haber yok
1- [97 Volvo 850 168 HP] 2- [98 Volvo S70 168 HP] 3- [01 Nissan Maxima 3.0 V6 222 HP]
4- [00 Toyota Corolla 1.3 90 PS] 5- [01 Toyota Avensis 2.0 D4 150 PS] 6- [11 Toyota Avensis 2.0 Premium MDS / Lovato OBD]
7- [17 Hyundai i30 1.6D DCT 136 HP]

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 99000
  • Model Yılı: '13
  • 684 kere teşekkür etti
  • 2108 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #206 : Ocak 31, 2018, 09:49:16 »
İlker abi başka bir şehirde kendi yerini açıyor. Lovato yine olacak ama bir kaç marka daha eklenecekmiş.
intagram.com/tosicorolla16
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A-
  • Kilometre: 12500
  • Model Yılı: '16
  • 4 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #207 : Şubat 01, 2018, 16:09:24 »
Merhaba İlker bey

Toyota corolla 2016 model 1,6 aracıma lovato obd2 sistem takıldı. Aracımda şöyle bir sıkıntı meydana çıkmaya başladı araç soğukken  yani uzun süre çalışmadan durup ilk çalıştırmada yolculuk esnasında benzinden tüpe geçtiği sırada içeriye yoğun bir gaz kokusu veriyor. Ancak o koku gittikten sonra birdaha gaz kokusu olmuyor. Fakat soğukken benzinden ilk tüpe geçişinde hep aynı sıkıntı devam etmekte bir kaç firmaya gösterdim sadece gaz kaçağı varmı diye baktılar gaz kaçağı gözükmüyor. ama bana arabayı ssoğutup bekleyelim teklifinde bulunmadılar anlatmama rağmen. Hafta sonu montajı yaptırdığım yere götüreceğim umarım sıkıntıyı bulabilirler sıfır aracımda bu durum beni çok üzmeye başladı.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 47 kere teşekkür etti
« Yanıtla #208 : Şubat 08, 2018, 12:58:35 »
Evet ben de öğrenmiş bulundum ve üzüldüm.

Ramazan Usta, Dr. Autogas adında kendi yerini açmış, zavoli ve cangas bayiliğini almış, facebook'ta sayfası ve iletişim bilgileri mevcut
Rıza Usta ise Bostancı oto sanayi sitesinde Gençler otogaz firmasında gözüküyor.
İlker Bey'den haber yok

Merhabalar,  Çözüm Otogaz Firmasından Servis sorumlusu Uğur Ben.
Söylemiş olduğunuz gibi ekibimizde bazı değişiklikle oldu. 
İlker Bey, Fethiye'ye yerleşerek orada LPG Dönüşümü ve Oto ekspertiz işi ile ilgili kendi yerini açıyor. 1 aya kadar  faaliyete geçeceğini düşünüyorum.
İşyeri Faaliyete geçtiğinde sizler ile iletişim bilgilerini paylaşırım.

Çözüm Otogaz olarak yenilenen ekibimiz ile, sizlere her zaman yardımcı olmak isteriz.

Mesaj Birleştirildi: Şubat 08, 2018, 13:09:56

İlker bey ayrılmış.
Rıza usta gitmiş.
Bilginize...

Merhabalar,  Çözüm Otogaz Firmasından Servis sorumlusu Uğur Ben.
Söylemiş olduğunuz gibi ekibimizde bazı değişiklikle oldu. 
İlker Bey, Fethiye'ye yerleşerek orada LPG Dönüşümü ve Oto ekspertiz işi ile ilgili kendi yerini açıyor. 1 aya kadar  faaliyete geçeceğini düşünüyorum.
İşyeri Faaliyete geçtiğinde sizler ile iletişim bilgilerini paylaşırım.

Çözüm Otogaz olarak yenilenen ekibimiz ile, sizlere her zaman yardımcı olmak isteriz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A-
  • Kilometre: 12500
  • Model Yılı: '16
  • 4 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #209 : Şubat 14, 2018, 13:03:46 »
Merhaba İlker bey

Toyota corolla 2016 model 1,6 aracıma lovato obd2 sistem takıldı. Aracımda şöyle bir sıkıntı meydana çıkmaya başladı araç soğukken  yani uzun süre çalışmadan durup ilk çalıştırmada yolculuk esnasında benzinden tüpe geçtiği sırada içeriye yoğun bir gaz kokusu veriyor. Ancak o koku gittikten sonra birdaha gaz kokusu olmuyor. Fakat soğukken benzinden ilk tüpe geçişinde hep aynı sıkıntı devam etmekte bir kaç firmaya gösterdim sadece gaz kaçağı varmı diye baktılar gaz kaçağı gözükmüyor. ama bana arabayı ssoğutup bekleyelim teklifinde bulunmadılar anlatmama rağmen. Hafta sonu montajı yaptırdığım yere götüreceğim umarım sıkıntıyı bulabilirler sıfır aracımda bu durum beni çok üzmeye başladı.

merhaba arkadaşlar aaracımı montaj yaptırdığım yere götürdüm aynı şekilde gaz kaçağı olmadığı yine tespit edildi ancak yinede bütün kelepçeler değiştirilip yenilendi ve gaza geçiş sıcaklığı 40 a alındı ve  sıkıntı ortadan kalktı umarım tekrar yaşamam aynı sıkıntıyı ancak problem çözülmesine rağmen sıkıntının neyden kaynaklı olduğunu anlayamadık

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 47 kere teşekkür etti
« Yanıtla #210 : Şubat 14, 2018, 14:43:01 »

merhaba arkadaşlar aaracımı montaj yaptırdığım yere götürdüm aynı şekilde gaz kaçağı olmadığı yine tespit edildi ancak yinede bütün kelepçeler değiştirilip yenilendi ve gaza geçiş sıcaklığı 40 a alındı ve  sıkıntı ortadan kalktı umarım tekrar yaşamam aynı sıkıntıyı ancak problem çözülmesine rağmen sıkıntının neyden kaynaklı olduğunu anlayamadık

Halil Bey, Bende çok anlayamadım ama siz aracı takip edin, yine devam ederse tekrar bakalım. Nerede taşıyordunuz?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 5000
  • 20 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #211 : Mart 24, 2018, 17:14:11 »
Merhabalar
2017 otomatik Corolla aracıma brc seq 32 takılı. 1000 devir civarında silkeleme problemi yaşıyorum. Bunun çözümü nedir acaba
2012 Honda Civic FB7 Elegance Manuel LPG
2017 Toyota Corolla Advance Multidrive S LPG

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 47 kere teşekkür etti
« Yanıtla #212 : Mart 24, 2018, 17:51:21 »
Merhabalar
2017 otomatik Corolla aracıma brc seq 32 takılı. 1000 devir civarında silkeleme problemi yaşıyorum. Bunun çözümü nedir acaba

Rahmi bey, BRC bizde olmamasına karşın, size önerim nozulları kontrol ettirmenizdir. Herhangi bir BRC bayisine giderseniz hem nozul hemde ayarlarını kontrol ederler ise çözülebilir diye düşünüyorum sorununuz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 5000
  • 20 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #213 : Nisan 05, 2018, 09:52:10 »
Nozul bir parçası mı oluyor kog kitinin yoksa motor ile ilgili bir parça mı. LPG taktırdığım yere “İzmir brc 2a” yol testi için gittim ara sokakta kısa bir test yaptık. Ayarları yapıldı dedi. Fakat hala devam ediyor.. ne yapabilirim nasıl bir çözüm önerirsiniz.bu arada İzmir 2 a mühendisliği hiç tavsiye etmem. Montaj sonrası ilgi alaka çok kötü.
2012 Honda Civic FB7 Elegance Manuel LPG
2017 Toyota Corolla Advance Multidrive S LPG

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Verso
  • Kilometre: 5600
  • 3 kere teşekkür etti
« Yanıtla #214 : Eylül 02, 2018, 00:14:12 »
Merhabalar.2017 Toyota Verso aracıma lpg taktırdım.Tercihimi Atiker Grand'tan yana kullandım.Montajı bir tanıdık ustaya yaptırdım ve maalesef sorunlar yaşıyorum.Sorunlarla ilgili montaj yaptırdığım yere gittim ve yaptıkları ayar ve yorumlar bana güven vermedi.Yaşadığım sorun: Ani dip gaz yaptığımda motor 1 sefer tekleme yapıyordu.Bu tekleme her viteste oluyordu ve sadece motorun titremesi olarak hissediliyor,yanı aracı silkeleyecek kadar güçlü değil.Bu ayarda aracı çok fazla kullanmadım o yüzden motorda güç kaybı varmıydı fikrim yok.Daha sonra başka bir ustaya ayar yaptırdım.Söylediğine göre araçta enjektör kablolarnın sıralaması yanlışmış,karışım ayarı doğru değilmiş ve OBD aktif değilmiş.Gerekli ayarları yaptı ve sorunlar gerçekten düzeldi veya en azından düzeldiğini sandım.Düz yolda artık ani dip gazda motor teklemiyordu.Bayram dolayısıyle uzun yola çıktım.Gittiğim yolu çok iyi tanıyorum çünkü önceki aracım olan 2011 model Zavolli kitli Verso aracımla defalarca katettiğim yol olduğundan,motorun nerde zorlanacağını ve nerde vites düşürmek isteyeceğini iyi biliyorum.Maalesef tekleme sorunu devam ediyor fakat bunu sadece yokuşlarda yapıyor.Ayrıca motor yokuşlarda inanılmaz güçsüz.Önceki aracıma göre yokuşlarda 1 vites düşürmek zorunda kalıyorum.Hatta bana göre yokuş sayılmayacak yollarda bile 100 km hızla 6 viteste giderken,vitesi düşür ışığı yanıyor.Açıkça hiç bir anlam veremedim.Zira aracıma LPG taktırmadan önceki performansı  eski aracıma göre çok çok üstündü.Sizce sorun nereden kaynaklanıyor.Sorunun nozul ile ilgili olabilirmi,bildiğim kadarıyla nozuller 2mm çapında takılmış.
2017 platinyum Verso premium.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 2928 kere teşekkür etti
  • 2552 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #215 : Eylül 02, 2018, 00:41:13 »
Merhabalar.2017 Toyota Verso aracıma lpg taktırdım.Tercihimi Atiker Grand'tan yana kullandım.Montajı bir tanıdık ustaya yaptırdım ve maalesef sorunlar yaşıyorum.Sorunlarla ilgili montaj yaptırdığım yere gittim ve yaptıkları ayar ve yorumlar bana güven vermedi.Yaşadığım sorun: Ani dip gaz yaptığımda motor 1 sefer tekleme yapıyordu.Bu tekleme her viteste oluyordu ve sadece motorun titremesi olarak hissediliyor,yanı aracı silkeleyecek kadar güçlü değil.Bu ayarda aracı çok fazla kullanmadım o yüzden motorda güç kaybı varmıydı fikrim yok.Daha sonra başka bir ustaya ayar yaptırdım.Söylediğine göre araçta enjektör kablolarnın sıralaması yanlışmış,karışım ayarı doğru değilmiş ve OBD aktif değilmiş.Gerekli ayarları yaptı ve sorunlar gerçekten düzeldi veya en azından düzeldiğini sandım.Düz yolda artık ani dip gazda motor teklemiyordu.Bayram dolayısıyle uzun yola çıktım.Gittiğim yolu çok iyi tanıyorum çünkü önceki aracım olan 2011 model Zavolli kitli Verso aracımla defalarca katettiğim yol olduğundan,motorun nerde zorlanacağını ve nerde vites düşürmek isteyeceğini iyi biliyorum.Maalesef tekleme sorunu devam ediyor fakat bunu sadece yokuşlarda yapıyor.Ayrıca motor yokuşlarda inanılmaz güçsüz.Önceki aracıma göre yokuşlarda 1 vites düşürmek zorunda kalıyorum.Hatta bana göre yokuş sayılmayacak yollarda bile 100 km hızla 6 viteste giderken,vitesi düşür ışığı yanıyor.Açıkça hiç bir anlam veremedim.Zira aracıma LPG taktırmadan önceki performansı  eski aracıma göre çok çok üstündü.Sizce sorun nereden kaynaklanıyor.Sorunun nozul ile ilgili olabilirmi,bildiğim kadarıyla nozuller 2mm çapında takılmış.
Enjektör kablo sıralamalarını en iyi montajı yapan bilir. Yada tüm kabloları ayırıp bakması lazım. Ters takılmış olsa çalışırken büyük sıkıntı hissederdiniz. Doğru sıralama soldan kayıştan sağa doğru 1 2 3 4 a b c d olurdu ama yine de montajı yapan bilir neyi nereye bağladığını. Bu dip gazda tekleme olayı ya ayarsızlıktan yada herşey iyi ise ateşleme sıralaması 1 olacak şekilde Yazılım da top gibi renkli bir yer var orası 1 yapılırsa geçer donanımsal sıkıntısı montajsal sıkıntı yoksa
THE END

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
  • Scientia Dux Vitae Certissimus
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 38000
  • Model Yılı: '21
  • 2106 kere teşekkür etti
  • 3134 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #216 : Eylül 02, 2018, 01:15:20 »

Uzak demeyeceksiniz candan mühendislik e gidip baktıracaksınız.
Dacia Duster 1.3 TCE EDC Comfort 2021 model (2023-...) 38bin km- ...
Dacia Sandero Stepway 0.9 TCE Easy-R 2017 model (2021-2023) 32bin km-56bin km
Toyota Corolla 1.6 Multidrive S 2019 model (2019-2021) 0 km-23bin km.
Mazda 3 1.6 Touring 2010 model (2015-2019) 96bin km-171bin km Toyota Yaris 1.3 Terra 2007 model (2013-2015) 55bin-91bin km.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #217 : Eylül 02, 2018, 09:30:32 »
İvedilikle mutlu beyin dediği gibi Candan mühendisliğe gidin valfmatik modunun aktif edilmesi gerekli atikerin Toyota için geliştirilmiş olduğu yazılımda bu mod var aktif edilmezse tekleme yapar
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 55000
  • Model Yılı: '13
  • 15 kere teşekkür etti
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #218 : Eylül 02, 2018, 10:26:05 »
İyi günler. Ben de  2013 model t27 Avensis Station Wagon aracıma 2900 ₺  ye Landirenzo nun yan ürünü olan Emmegas Lpg taktırdım, bu kit hakkında düşünceleriniz nelerdir? Fiyat uygun mu? Kalitesinin ve parçalarının Landirenzo ile aynı olduğunu söylediler, ben de parçalara tek tek baktığımda Emmegas yazısının altında "Powered by Landirenzo" yazısını gördüm. Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
2013 Toyota Avensis Station Wagon + Emmegas(Landirenzo) Lpg Sistemi

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #219 : Eylül 02, 2018, 12:05:05 »
İyi günler. Ben de  2013 model t27 Avensis Station Wagon aracıma 2900 ₺  ye Landirenzo nun yan ürünü olan Emmegas Lpg taktırdım, bu kit hakkında düşünceleriniz nelerdir? Fiyat uygun mu? Kalitesinin ve parçalarının Landirenzo ile aynı olduğunu söylediler, ben de parçalara tek tek baktığımda Emmegas yazısının altında "Powered by Landirenzo" yazısını gördüm. Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
iyi günler ersin bey evet taktırdığınız kit landronze nin yan ürünü iik zamanlar taktıranlar sıkıntılar yaşamıştı ama sorunlar giderilip geliştirilmiştir o günden beri lpg konusunda önemli olan montajı yapan usta tecrübesidir zira en kötü derleme toplama bir kiti bile iyi bir usta sorunsuz çalıştırabilir
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.