Gönderen Konu: Air Dünyasına Katıldık... AJ3112  (Okunma sayısı 3203 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Toyotalı Günler
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 60000
  • Model Yılı: '13
  • 2 kere teşekkür edildi
Air Dünyasına Katıldık... AJ3112
« : Temmuz 30, 2016, 18:33:59 »
Uzun Zamandır Düşünüyordum Eski Kasalarda Gördüm Araştırmalar Filan Derken Bende Yaptırmaya Karar Verdim Can Air Süspansiyonda Yapıldı Aracım Bildiğim Kadar İle Türkiyede 1 Tane Daha Var İstanbulda Hiç Yok Bu Kasada Air..

Ön ArKa Olarak Yapıldı Maliyet 3500 TL Çift Tüp Tek Kompresör Extra Olarakda Arap Korna Taktırdım...

Toyota Club Türkiye

Air Dünyasına Katıldık... AJ3112
« : Temmuz 30, 2016, 18:33:59 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '02
  • 171 kere teşekkür etti
  • 246 kere teşekkür edildi
Ynt: Air Dünyasına Katıldık... AJ3112
« Yanıtla #1 : Temmuz 30, 2016, 19:08:00 »
şu air olayına bayılıyorum ama problem çıkabilceğini aracın konforunu tamamen götürdüğünü falan duydum öyle şeyler yoksa bende yaptırabilirim ilerde kendi aracım olunca

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 35
  • Model Yılı: '15
  • 4 kere teşekkür etti
  • 85 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Temmuz 30, 2016, 22:28:16 »
Güzel olmuş jantlarda yakışmış, beyaz hb arabaya sarıda ayrı yakışıyor. Güle güle binin.
-KARABÜK ÜNİVERSİTELİ TRABZONSPORLULAR-
-CEVAP YAZARKEN ALINTI YAPINIZ-

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 333
  • 636 kere teşekkür etti
  • 964 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Temmuz 31, 2016, 12:13:20 »
Guzel olmus gule gule kullanin lakin yan profil goruntusu gozume hos gelmedi. Lastikler yokmus camurluk bosluk gorunumu cok fazla gibi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır."

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 32000
  • 59 kere teşekkür etti
  • 50 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Temmuz 31, 2016, 12:31:26 »
Güle güle kullanın, gerçekten çok yakışıklı olmus aracınız.

Türk, Tanrı'nın yeryüzündeki kılıcıdır. 

Türk, Tanrı'nın yeryüzündeki kılıcıdır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Avensis 11' e.extra
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 100000
  • Model Yılı: '11
  • 2592 kere teşekkür etti
  • 1513 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Temmuz 31, 2016, 12:38:14 »
Çirkin araba yoktur pıstırılmamış araç vardır sözü aklıma geldi. Hayırlı olsun. En düşük seviyede İstanbul parkta 180+ km yapmak nasıl olur böyle araçlarla acaba [emoji41]
***Ayetleri görmezlikten gelirseniz, çocukları bile ihtiyarlatan bir günde kendinizi nasıl koruyacaksınız? (73:17)
***25k(benzin) 75k (lpg) =105k+km....MaşaAllah

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 100 kere teşekkür etti
  • 425 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Temmuz 31, 2016, 13:53:09 »
Çirkin araba yoktur pıstırılmamış araç vardır sözü aklıma geldi. Hayırlı olsun. En düşük seviyede İstanbul parkta 180+ km yapmak nasıl olur böyle araçlarla acaba [emoji41]
airle en dipte kullanilmiyor surtuyor ancak biraz indirip kullanilabilir tabi yuksek hizlarda coil tadi vermez patlarsa allah korusun nelere sebeb olur bilinmez

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

E12 COROLLA SİMOTA AİR INTAKE

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 51000
  • 259 kere teşekkür etti
  • 825 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #7 : Temmuz 31, 2016, 16:41:05 »
Hayirli olsun iyi gunlerde kullanin. Konforu nasil?
Muane zamani sokmek gerekiyor Galiba?
Muane zamani sok tak mi yapacaksiniz?
Arkadasimda dogan var  coil yapmis bindim baya keyifliydi esnemesi falan iyiydi. Air icin sert diyorlar dogru mu esmene olayi cok fazla yokmus.
Gulumsemesini Bilmeyen Tukkan Acmasin
Kars Atasozu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Avensis 11' e.extra
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 100000
  • Model Yılı: '11
  • 2592 kere teşekkür etti
  • 1513 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #8 : Temmuz 31, 2016, 16:49:58 »
Eğer gezici tüvtürk servisi bulup onda muayene yaptırırsanız bir çoğu bakmıyor bile aracın altına eğilip. Kırsal kesimde bulunuyor genelde ve takip etmek lazım sürekli farklı yerlerde oluyor
***Ayetleri görmezlikten gelirseniz, çocukları bile ihtiyarlatan bir günde kendinizi nasıl koruyacaksınız? (73:17)
***25k(benzin) 75k (lpg) =105k+km....MaşaAllah

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • necatialmaci@gmail.com
    • gmail
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 238000
  • Model Yılı: '07
  • 13 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #9 : Ağustos 01, 2016, 14:22:41 »
İyi kardeşim bir anlatır mısın Bu air süspansiyon nedir cehaletime ver kusura bakma

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bizim içimizden geçeni bilen rabbimiz cc buradan yapmış olduğumuz güzel doğru yada yanlış beyanlarımızı bilmemesi mümkünmü? takip ediliyor kayda alınıyoruz....öbür tarafta kullanılmak üzere

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • SUBARU Forester SG
  • Kilometre: 114000
  • 195 kere teşekkür etti
  • 286 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #10 : Ağustos 01, 2016, 14:29:05 »
sitenin ikinci air'li aracı hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun. barcelona jantlarda gayet hoş durmuş. bende aynısının gümüşü var. siyah kendini pek göstermiyor.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Toyotalı Günler
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #11 : Ağustos 01, 2016, 17:54:08 »
Guzel Yorumlarınız Icin Tesekkurler Konforu Normal Amortisorden daha Guzel Sonucda Havanin Ustunde Gidiyoruz Cukurlara Duserken Tak Tuk Sesi Yok En Dipde Gidiyor Ama Lastige Zararı Buyuk Muaniye Zamani Sokulucek Girip Tekrar Takicaz Lastik Arası Boyle Olmak Zorunda Air Kullanıcaksanız Lastik Ebati 205 Yada 215 Olmak Zorunda 225 vardi Lastikden Inmedi Air

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • SUBARU Forester SG
  • 195 kere teşekkür etti
« Yanıtla #12 : Ağustos 02, 2016, 09:37:36 »
Guzel Yorumlarınız Icin Tesekkurler Konforu Normal Amortisorden daha Guzel Sonucda Havanin Ustunde Gidiyoruz Cukurlara Duserken Tak Tuk Sesi Yok En Dipde Gidiyor Ama Lastige Zararı Buyuk Muaniye Zamani Sokulucek Girip Tekrar Takicaz Lastik Arası Boyle Olmak Zorunda Air Kullanıcaksanız Lastik Ebati 205 Yada 215 Olmak Zorunda 225 vardi Lastikden Inmedi Air

yiğit, can air nasıldır. mahallede ortalama 5 aracız air li. hiçbirisi de orada yaptırmadı. ustalık, muhatablık nasıldır. bizimkiler genellikle custom work florya. ramazan usta var. oda tipik bir türk ustası. elinde sigara kesik kot pantolon ve terlik. can airde de ortam bu mudur merak ettim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Toyotalı Günler
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #13 : Ağustos 02, 2016, 23:51:20 »
Valla air ben 1.5 senedir dusunuyordum nerde yaptiriyim diye bursa istanbul arasinda gittim geldim can air soyle eskidende bu isi yapan biri hasan otobus koruk leri ile ugrasiyor simdi binek icin yapiyor sizin dediginiz yer ise iceri arabayi alana kadar diye duydum yaptiran kisilerden yok benim bakim gunum sali o gun gel simdi gelme yarin gel diyormus burasi ole bi yer degil haftada 1 araba cikariyor ve korkuyor isin acikcasi en ufak detay kacirmamak icin sordum kendisine neden haftada 2 3 araba degilde 1 araba hem yetiyor diyor hemde vebal almak istemem diyor cok yerden fiyat aldim iyilik derecesi bana gore bursa diyolar en iyi yer sonra airmetz 6500 tl ye yapiyormus dinamik ve can ben canda karar kildim ve orda yaptirdim airmetz de dukkan prim yapiyor sanki goruntu yapmis adam

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • SUBARU Forester SG
  • 195 kere teşekkür etti
« Yanıtla #14 : Ağustos 03, 2016, 10:25:53 »
Valla air ben 1.5 senedir dusunuyordum nerde yaptiriyim diye bursa istanbul arasinda gittim geldim can air soyle eskidende bu isi yapan biri hasan otobus koruk leri ile ugrasiyor simdi binek icin yapiyor sizin dediginiz yer ise iceri arabayi alana kadar diye duydum yaptiran kisilerden yok benim bakim gunum sali o gun gel simdi gelme yarin gel diyormus burasi ole bi yer degil haftada 1 araba cikariyor ve korkuyor isin acikcasi en ufak detay kacirmamak icin sordum kendisine neden haftada 2 3 araba degilde 1 araba hem yetiyor diyor hemde vebal almak istemem diyor cok yerden fiyat aldim iyilik derecesi bana gore bursa diyolar en iyi yer sonra airmetz 6500 tl ye yapiyormus dinamik ve can ben canda karar kildim ve orda yaptirdim airmetz de dukkan prim yapiyor sanki goruntu yapmis adam

eyvallah anladım. airmadz şöyle yalnız o bu işi türkiye'ye getiren firmadır. adamlar büyük bir risk alıp böyle bir yatırımda bulunmuşlar. ve işi kurumsal noktada yapıyorlar. öyle ağzında sigara küfürler havada uçuşuyor vs. öyle bir ortam yok orada. gayet ciddi bir müessese. her şey yazılı çizili tarihli. ama işte tam iki katı para alıyor orası ayrı. değer mi bence değer. tabi sonradan bu iş yayıldı ustalar arasında. kimisi hakikaten ustası kimiside tamirci elim yatkın hesabına yapmaya çalışıyor bir şeyler. ramazan aslında iyidir. kendisi esasen motor ustasıdır aynı zamanda prof. driftçidir. kendi yaptığı arabası var. işçiliği çok iyi yalnız adamda plan namına bir şey yok. aşırı düzensiz. kayıt yok isim yok. karambole biraz. o yüzden söylediklerinizde sonuna kadar haklısınız. aracı verdin mi 15 günden önce alamıyorsun. bakım zamanı ayrı bir dert termin almak için. ama usta mı usta. can air başka araçlarda alıyor mu peki yani misal bakım veyahut muayene zamanı sök-tak yapılacak illa kendi yaptığı araç mı olmalı. böyle bir kuralı var mı ustanın merak ettim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Toyotalı Günler
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #15 : Ağustos 03, 2016, 22:27:49 »
Ben araci teslim ederken 4 bagimsiz bursada yapilan arac gelmis ona onu yapiyordu demekki baska aracda aliyor sok tak olayida 1 hafta once su gun gelicem diyorsun tamam diyor 4 ay sonra muaniye var benim anlatti 400 tl dedi

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • SUBARU Forester SG
  • 195 kere teşekkür etti
« Yanıtla #16 : Ağustos 04, 2016, 09:54:00 »
Ben araci teslim ederken 4 bagimsiz bursada yapilan arac gelmis ona onu yapiyordu demekki baska aracda aliyor sok tak olayida 1 hafta once su gun gelicem diyorsun tamam diyor 4 ay sonra muaniye var benim anlatti 400 tl dedi

eyvallah bilgiler için.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 7000
  • 50 kere teşekkür etti
  • 74 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #17 : Eylül 06, 2016, 14:13:53 »
Ankarada sordum ben iki üç gün önce 5000₺ istediler.
benim de son dönemde arabayı kaplatıp air yapmak gibi bir düşüncem var.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Model Yılı: '05
  • 4 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #18 : Ekim 14, 2016, 12:41:21 »
Baya guzel olmus emegine saglik, rengi degistirmeyi dusunuyor musun kaplama falan bence baya sik olur