Gönderen Konu: Gasitaly hakkında bilgisi olan  (Okunma sayısı 897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 12000
  • Model Yılı: '15
Gasitaly hakkında bilgisi olan
« : Haziran 09, 2016, 06:38:24 »
Selam arkadaşlar aracıma lpg dönüşümü yaptırmaya karar verdim. aracım corolla 2015 1.6 multidrive s.

Gebzede bir kaç bayiden fiyat aldım Güvenilir olduğunu bildiğim yer gasitaly i tavsiye etti. Nette aradım taradım tam bir bilgi bulamadım. Bu marka hakkında bilgisi olan arkadaşlar varmıdır önerirmisiniz 1800 tl fiyat verdiler

(eğer daha iyi birşey istersemde prince 2600 tl imiş. bütcemi aşıyor malesef)

şimdiden teşekkürler
Sır-Sınır-Sabır-Saygı-Sevgi ve Toyota :D

Toyota Club Türkiye

Gasitaly hakkında bilgisi olan
« : Haziran 09, 2016, 06:38:24 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kilometre: 333
  • 636 kere teşekkür etti
  • 964 kere teşekkür edildi
Ynt: Gasitaly hakkında bilgisi olan
« Yanıtla #1 : Haziran 09, 2016, 08:06:06 »
Hocam gerçekçi olmak gerekirse bayiler bu işten ekmek yedikleri için genelde (birden fazla marka montajı yapan bayi ) en çok kar ettiği ürün hangisiyse onu tavsiye ediyor. Benim iahsi fikrim işinin ehli lpg ayarından anlayan tanıdık , refaranslı ve bir sorun olduğunda bahane üretmeden yardımcı olacak bir ustaya gitmeniz.  Forumumuzda konulara bakarsanız bu şekilde Çorum ve Ankara bayisi olan BRC yetkilileri var. 

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır."

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 51000
  • Model Yılı: '13
  • 259 kere teşekkür etti
  • 825 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Haziran 09, 2016, 09:10:48 »
Gebze yanyoldaki lpgci ile opet altinda bulunan lpgciye sakin gitmeyin derim. Parayi aldiktan sonra adamlarin tavirlari bile degisiyor ve oyle aman aman bi is bilgisi ustaliklari yok resmen arabanin anasini aglatiyorlar montaj yaparken.
Gulumsemesini Bilmeyen Tukkan Acmasin
Kars Atasozu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 288000
  • Model Yılı: '06
  • 19 kere teşekkür etti
  • 905 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Haziran 09, 2016, 09:35:41 »
Ayhan bey gazitaly ismini bende lpg taktıracağım zaman duydum kalitesi konusunda ve servis ağı konusun da bilgim  yok . Ama naçiz hane size tavsiyem Brc- Lovato - Prins gibi kendini ismini kanıtlamış servis ağı geniş markaları tercih edin . Ben BRC kullanıyorum çok memnunum tasarrufu hayli iyi herhangi bir performans kaybım yok .2A mühendislik bayilerinde birine taktırabilirsiniz . Şayet Anakara veya Çorum gibi illere gelme durumunuz olur ise Mocan Otogaz ANKARA- Övünç Mocan   -  Özençler Otogaz  Çorum  Mehmet Özenç  2A  Mühendislik yetkili servisi aynı zamanda BRC yetkili servisi ve dağıtıcılı konumlarında olan son derce iyi iş yapan kendilerini kanıtlamış temiz düzgün esnaflar . Yaşadığınız yerde güvenilir biri yoksa kesinlikle bu iki servisten birine lpg taktırmanızı tavsiye ederim .
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR ; TOPRAK, EĞER UĞRUNA ÖLEN VARSA VATANDIR

1996 GLİ  - COROLLA " EFSANE "

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: AB+
  • Model Yılı: '11
  • 74 kere teşekkür etti
  • 772 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Haziran 09, 2016, 09:41:29 »
kocaelinde fs otogaz da vardi.Brc bayisi.bencedw 1800 tl ona vereceğinize 1900 tl brc var.Prins silverline 2200 civari.2600 dedigi acaba vsi2 mi desem oda 3000 tl den fazla
Kaliteli bir yerde taktirin.Mehmet kardeşim dogru demis.en cok hangisinden.kar elde ediyorsa onu takıyorlar

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2011 d4d Corolla

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Kilometre: 3400
  • 2 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Temmuz 06, 2016, 11:43:45 »
Aynı sizin gibi çok güvendiğim ustam arkadaşımım 1.4 meganı için gasitaly tavsiye etmişti. Brc ve gasitaly nin bütün montaj kitini önümüze serdi. Hiçbir fark yoktu hatta gasitaly kozmetik olarak daha kaliteli duruyordu. Arkadaş şu anda bir depo ile 500 km ye yakın yol yapıyor. Ustan güvenilir ve malının arkasında duran biriyse gözün kapalı taktır kardeşim. İş ustada biter.

Mesaj Birleştirildi: Temmuz 06, 2016, 11:45:30
Bu arada landirenzo 2100 civarı. Yağlamalı evo kiti de tercih edebilirsiniz. Aracınıza gasitalyden daha uyumlu olacaktır.
Ozzy#